320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Smalling = Ranocchia
    Blind = Santon

    Tervitaks Tanelit ka.
    slimm.ee

    Kommentaar


      selle null punkti võib sellise pasa peale sisse võtta, aga bailly vigastus...annaks jumal, raisk.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        8 vooru tagasi mulle sa võimalust ei andnud. Nüüd ehk huvi?
        üks-ühele arse vs manu finish higher?

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          üks-ühele arse vs manu finish higher?
          privas

          Kommentaar


            Hetkel see ManU naeruvääristamine jätab jah kummalise mulje. Southamptoni teemas ju ei parastata? Ega ulme summade eest mängijate toomine ei tõsta ju reaalselt satsi taset? Ma usun min eesmärk 6. koht vga reaalne ja max madistada suurte poistega clis(loe 4. koht)võimalik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
              Hetkel see ManU naeruvääristamine jätab jah kummalise mulje. Southamptoni teemas ju ei parastata? Ega ulme summade eest mängijate toomine ei tõsta ju reaalselt satsi taset? Ma usun min eesmärk 6. koht vga reaalne ja max madistada suurte poistega clis(loe 4. koht)võimalik.
              See on mingi imeliku nurga alt troll? Sest
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Ma ei teagi... Hakkan vist vaikselt harjuma mõttega, et suurtelt kotid taha saamine on uus normaalsus.

                Usk Mousse on säilinud, kuid siililegi selge, et taktikat ja meeskonnavalikut on vaja muuta. Liiga on viimaste aastatega nii palju muutunud, et meie oma Stoke 2.0 stiiliga kaugele ei sõua. Eriti, kui vastaste ründeliinis on kolm ebastandardset ja kiiret ründajat ning meie läheme aeglaste kaitsjatega neid peatama. Blind on küll tore sell ja väga hea pltasinägemisega, kuid LB jaoks on ta ilmselgelt liiga aeglane (DM,CB on ok). Fellaini mängitamisest ma saan teoreetiliselt aru - seni on väga hea olnud ja Chelsea kaigaste vastu on pikkust vaja, kuid see ei toitnud eile. Sama ka teises otsas, jätame 50 aastase Ibra üksinda kolme kaika vastu.

                Teisalt paistis eile selgelt välja, et ühel pool otsas oli meeskond ja teisel pool 11 indiviidi. Praegu tundub, et vaid Herrera, Mata, Valencia, fking Lingaard ja seni ka Fellaini on ainsad, kes on igas mängus ka näidanud välja, et nad tahavad just meie punast särki kanda. Teised... oleneb kumma jalaga hommikul voodist välja astuvad.

                Meeskonnavalik võiks paindlikum olla. Fellaini-Pogba ei tööta igas mängus, seda võib episoodiliselt lühemate ja vähem andekate meeskondade vastu kasutada mitte ei pea olema nagu aamen kirikus.
                Kuigi ma Ibrat ei süüdista tema 6 mängulises nulli seerias, siis vast kulub ka talle väike puhkus ära.
                Pogba ja Lingaard võiksid vähem oma dabi ja handshake harjutada ja rohkem trennis tähele panna, see on muutunud juba naerunumbriks sittade esituste kõrval. Lingaardile annan andeks, ta vähemalt üritab, aga talent ei luba rohkem.
                Ander Herrera ja Juan Mata peavad mängima. Cärrickust tundsime eile puudust, ning siis on veel Schneiderlin - mis temast on saanud? Keskvälja osas on peamurdmist kõvasti (positiivne) ja tunnen Moule kaasa. Samas Pogba-Fellaini ei pea ilmtingimata igat liigamängu koos alustama.
                Mis kurat on Smallingul viga, viimased kolm mängu on kohutavad. Blind keskkaitses oma halval päeval ei ole ka nii kehv olnud kui Smalling eile?
                Kas ma olen midagi maha maganud, miks Shaw eile ei mänginud?
                Sa teed LB vahetuse ja tood sisse Rojo? Rojo? ROJO?
                Mkhitarjaniga ollakse lihtsalt ettevaatlik, eks?
                Rashford äärel on ilmselge raiskamine. Poiss ei tunne ennast mugavalt seal ja kasutegur on (ründefaasis) nullilähedande. Üles koos Ibraga (2 ründajaga). Martial on enam-vähem äärel, kui eelistaks ka üleval näha teda.
                Darmian vs Valencia. Darmian on parem kaitsja. Valencia on kiirem ja tugevam. Kuid kust otsast te saate väita, et Valencia on ründes parem. Jah... ta on kiirem, aga millal ta võttis kedagi ette? Darmian peksab palle üle kasti ja Valencia teeb fake-fake ja taob paremaga esimesse kaitsjasse. Vahet nagu pole. Ning, kui teisel äärel on Shaw, siis nagu võikski teine kaitsmisele keskenduda. Darmiani ründemäng oli EL mängus täitsa lubav.

                Endiselt taon Memphis Depay trummi (nagu üks Ojamaa teemas). Andke poisile võimalus 90 minutit mängida. Ta on ainus naturaalne ääreründaja meeskonnas ja on oma piiratud mänguaja jooksul näidanud, et temast võib asja saada.

                __________________________________________________ ______________________________________

                Huvitav tähelepanek. Mitte ükski Chelsea fännist foorumlane ei ole siin teemas peale eilset ilkumas käinud, aga nagu kord ja kohus on Totti kubemetäi alati esimesena siin teemas kommenteerimas. Su maailma parim meeskond pole liigat võitnud kauem kui Arsenal, kuid miskipärast teiste peale meeldib kohutavalt näpuga näidata ja ilkuda.

                tra.. jälle läksin trolli koopasse.

                Kommentaar


                  Shawl oli vigastus ja alles neljap sai nüüd peale üle väikse vahe. Miki on ka alles terveks saamas jah.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Lingaard
                    Kuda see idee tuleb, et ta kahe a-ga kirjutada? Anders Lindegaardi tõttu? Niisama trollimise pärast sa ometi ta nime ju valesti ei kirjuta.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Täiesti ootamatu tulemus, Manu tundus paberil hooaja alguses suht hirmuäratav tiim. Üldine pilt on hoopis muud, hooaeg on suhteliselt poisike alles aga tekkis huvi võrrelda eelmise aasta algusega Mourinho tulemusi.
                      Chelsea 2015 9 mängu: 14 väravat,17 lastud lüüa. 11 punkti ja tabelis 12. koht
                      Manu 2016 9 mängu: 13 väravat, 14 lastud lüüa. 14 punkti ja tabelis 7. koht
                      CLi ja ELi tulemused on samuti suht sarnased.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                        Täiesti ootamatu tulemus, Manu tundus paberil hooaja alguses suht hirmuäratav tiim.
                        Pabereid ei tea, aga juhtumisi olen Manu kahte viimast liigamängu näinud. Eriti tihti neid ei vaata. Midagi erakordselt silmapaistvat nagu ei ole. Zlatanist olen harjunud eelmistel aastatel pidevalt ülivõrdes ohkeid kuulma, kuid hetkel ta küll maailmanaba moodi välja ei paista väljakul. Sama lugu Pogbaga. Ülejäänud seltskond on eelmisest hooajast võrdlemisi tuttav ning mäletatavasti oli 2015/2016 nende vurr üsna tulutu - need kodustatka nullnullid olid legendaardsed - ja paistab üsna samamoodi ka nüüd. Kahes mängus häid väravavõimalusi võrdlemisi vähe loodud. Nii et mina ütleksin, et väga palju muutunud ei ole. Potensiaali muidugi on, aga seda on päris mitmes meeskonnas.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                          Kuda see idee tuleb, et ta kahe a-ga kirjutada? Anders Lindegaardi tõttu? Niisama trollimise pärast sa ometi ta nime ju valesti ei kirjuta.
                          Lindegaard oli ilus ja tore kutt, aga ei. Ma nüüd nii suur Jesse hater ka pole, et meelega valesti kirjutan. Lihtsalt typo - nagu Pobga. Vabandust.

                          Kommentaar


                            Kas ma olen natukene liiga paadunud optimist, aga ei näe täielikku masenduse põhjust hetkel. Eilne mäng oli kehva, samuti oli Chelsea ise alles mõned nädalad tagasi sama kehva Arsenali vastu. See hooaeg ja konkurents Premier Leagues ei andesta selliseid päevi/mänge/mängijaid absoluutselt.

                            Meeskond pole siiani olnud veenev, Miki ja Martiali varajased vigastused ja kehva vorm. Pogba sunnitud mängima oma senisest rollist hoopis kaugemal ja temalt oodatakse veel liiga palju. Ibrahimovic on olnud väga isoleeritud, mis toob välja ta ainsad nõrgad küljed. Samuti oli seda kõigil neil Champions League aastadel kui ta PSG ridades absoluutselt tipp meeskondade vastu läks mängus kaduma. Ta on suhteliselt poacher tüüpi ründaja, kes vajab et need 2-3 päkapikku, kes tema all mängivad suudavad teda pallidega toita.
                            Rashford pole äärepoolik. 4-3-3s võib olla Paremal ääreründaja, aga mitte 4-2-3-1 puhul.
                            Blind ja Smalling jäid eile tõsiselt hätta, eelkõige just Blind, kes on üks meeskonna aeglasemaid mängijaid, mis tähendab - positsiooni valik on määrav. Ja kui kogu meeskond on liimist lahti, tulevad ilmselgelt tema nõrgad küljed ka rohkem nähtavale.
                            Ühte korralikku jänest on vaja kübarast tõmmata talvel, ühte piisavalt tasemega keskkaitsjat. Kelle puhul ei ripuks tema hingemattev hinnasilt koguaeg kõigi hambus.
                            Morgan Schneiderlin? Mida see mees üldse teeb praegu. Kui temast enam asja ei saa, siis oleks ühte mootoriga keskpoolikut ka tarvis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Pogba ja Lingaard võiksid vähem oma dabi ja handshake harjutada ja rohkem trennis tähele panna, see on muutunud juba naerunumbriks sittade esituste kõrval.
                              See on tõesti huumor kuubis, vaja eputada ühes mängus nii räigelt, teises ei suudeta üldse silma paista. Rumalus, aga Costa oleks võinud mõlemale näkku "dabida".

                              Kommentaar


                                Pogba ja Lingard oma rõveda dabimisega on nagu Eesti juutuuberid juba, öäkk. Õnneks eile ei pidanud seda nägema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X