320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Schneiderlin ka. Laenud pidid välistatud olema, kuigi Depay puhul nagu võiks. Keegi siin eelnevalt mainis ka, et ju ta kuskil särama lööb. Kipun sama arvama, ei tahaks nagu uskuda, et Eredivisie Kuldne Saabas lihtsalt nii saabas on ja lõplikult ära vajub.

    Kommentaar


      Salomon Kalou.
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Tundub, et pärast Jonesi ja Rojo teist tulemist, jääb ka noor rootslane portugalist tulemata. Mou jauras sellel teemal:
        No, I wait for Bailly. I hope the three can control the situation in those eight matches.
        I will try to rest one in every game. On Saturday I will rest one, against Hull another - and we’ll try to make a rotation between these three. We still have Daley Blind as the fourth defender in case we need him to play there and we also have Michael Carrick, so let’s try
        Depay ja Schneiderlini osas pole midagi targemaks saadud, sest rahvas ei pakkuvat õiglast rahhi.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
          Depay ja Schneiderlini osas pole midagi targemaks saadud, sest rahvas ei pakkuvat õiglast rahhi.
          Palju te nende kaigaste eest tahate siis?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Palju te nende kaigaste eest tahate siis?
            Depay tipphetkeks jäi üks Euroopa Liiga mäng taanlaste vastu. Võimas!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Palju te nende kaigaste eest tahate siis?
              Kurat teab, kuskilt jäi silma 18m, aga kumma eest ja kui tõepähe seda võtta - ei oska öelda.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Viimase 3-4 aasta ost-müük on küll vist tugevalt miinuses.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Viimase 3-4 aasta ost-müük on küll vist tugevalt miinuses.
                  400 miljoni ringis.

                  täna mingi mäng ka tundmatu kiilaka peatreeneri meeskonna vastu, koha säilitasid Carrick ja Rojo.
                  vastase ridadest leiab suvel sinna parseldatud Blacketti.

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Lineup
                    Young Fosu-Mensah asemel? Miks küll? Noor poiss lõpuks ju pettub, kaotab moti ja sinna see üks minu lemmiknoori lähebki kui esinduse eest mängida ei saa.

                    Schneiderlin-i eest väidetavalt tahetakse ostuhinna lähedusse ehk ca 24 milli naela. Ma usun, et kui tuleb mingi 20+ milli lisaks võimalikud add-on siis võiks rahul olla.

                    Depay osas ei ole mulle numbreid silma jäänud, aga ma eeldaks, et soov võiks jääda ikkagi 20 milli naela kanti, hoolimata mehe esitustest (või nende puudumisest). Ostuhind siis omal ajal oli 25 milli naela.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      täna mingi mäng ka tundmatu kiilaka peatreeneri meeskonna vastu, koha säilitasid Carrick ja Rojo.
                      vastase ridadest leiab suvel sinna parseldatud Blacketti.
                      Mulle Stam meeldis. Nüüd vaadates natukene hämmastav, et ta ainult 3 aastat United-i eest mängis.

                      Ma küll pole Readingu-t mängimas vaadanud, aga võiduprotsent, wikipedia järgi 57%, tundub korralik.

                      Kommentaar


                        vastase ridadest

                        Unitedi end. kasvandikke leidub vastaste ridades alati mitmeid,
                        31a veteran Paul McShane käevigastuse tõttu seekord ei mängi
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Ma ikka täiesti pettunud Readingus. Nii ühepoolset mängu küll ei osanud oodata. Väga kahju.

                          Kommentaar


                            Noh, 5-0 võiks juba olla küll.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Jälle kahe jalaga sisse ia punane? Kus sa sellega tra. Young

                              Kommentaar


                                4-0 lõpuks , Reading oli valdavalt üsna mannetu. Loodame ,et Rojo vigastus väga tõsine ei ole.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X