320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas collins Vaata postitust
    Üleminekutest - räägitud on palju siis peamiselt Lindelöfist, Griezmannist ja Niguezist. Viimasest kahest viimasel ajal küll vähem, aga ilmselgelt oleks see talvise akna jaoks liiga massive üleminek.
    SkySports-i ühel Hispaania liiga silmapealhoidjal, Guillem Balague, oli selline vastus anda:

    "Neither Saul Niguez nor Antoine Griezmann have made a decision on their futures. That is 100 per cent the case because they want to see what happens with Diego Simeone.

    "Atletico Madrid expect their manager to stay one more year, which means the club also expects Saul and Griezmann to stay one more year."

    Kommentaar


      Bla, bla, bla...kakkuge lakti, jobid.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Bla, bla, bla...kakkuge lakti, jobid.
        Kerges tsüklis ?
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          ise oled. vaata, keda sa toetad.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            ise oled. vaata, keda sa toetad.
            Argument on vägev. Jääme huviga ootama postitust teemas "Rõve pohmell," kui joomarongilt kord maha saad.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              #kadedus slashsplashandshit
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                  Ja tipuründaja. Isegi kui Zlatan teeb veel ühe hooaja, siis ikkagi on vaja täiendust eeldatavasti maailmaklassi mehega. Rashford on tore kohalik kutt ja poleks midagi imelisemat kui ta suudaks end läbi murda.
                  Martial on ka olemas. Pigem pigem siis uus mees äärele.

                  Kommentaar


                    Alustuseks niipalju , et liverpoolil ei mängi Matip ja Lallana ja coutinho pidavat pingil olema. Meil alustab Martial, Rojo,Carrick ja Ibra. Palju pole jäänud saab ametlikud alg11 ka.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Alustuseks niipalju , et liverpoolil ei mängi Matip ja Lallana ja coutinho pidavat pingil olema. Meil alustab Martial, Rojo,Carrick ja Ibra. Palju pole jäänud saab ametlikud alg11 ka.
                      Ei tea mis andmed sul on aga Lallanast te ei pääse!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Ei tea mis andmed sul on aga Lallanast te ei pääse!
                        nii on.
                        Meie 11:
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          Koosseis
                          Põhimõtteliselt parim võimalik. Mulle meeldib. Kui see võitu ära ei too, siis pole midagi teha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                            Põhimõtteliselt parim võimalik. Mulle meeldib. Kui see võitu ära ei too, siis pole midagi teha.
                            Jah.
                            Arvestades et city saab praegu Evertoni käest tagant siis on sellel mängul ikka väga palju kaalu. Võidu puhul punktidega Cityga tasa ja liverpoolist -2.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              paanika tagaliinides. enda 2 head võimalust ei kasuta. = tulemus
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Carrick välja, Rooney sisse.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X