320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juba 2012 lubas, et edaspidi teeb paremini. Valelik inimene, raisk.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
      PS: Hea uudis on see, et Fellakat järgmine mäng ei ole, loodetavasti saab isegi 1+2 vms..
      Peakski 3 mängu olema eemal ju.

      Ta ei saanud kollane+kollane= punane.
      Ta sai kollane + otse punane. Ja otse punane kaart peaks olema 3 mängu karistust? Parandage kui eksin.

      Kommentaar


        See oli vist üks kõige igavamaid mänge, mis ma näinud olen. Classic bussiparkimine. Aga mis kõige hullem, palli saades loovutati see kohe ebatäpse pika palliga kuhugi Rashfordi peale. Ajas ikka närvi küll.

        Lineup peaks kontrate jaoks justkui sobima, aga ühtki korralikku kontrat ma ei mäleta sellest mängust.
        Positiivne: kaitsta me oskame.

        Mulle tundub, et alati kui viik tuleb vähegi kõne alla, siis Mourinho selle peale ka mängib... Eks hooaja lõpp näitab, kas oli see viigi püüdmine siin õigustatud või mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          See oli vist üks kõige igavamaid mänge, mis ma näinud olen. Classic bussiparkimine. Aga mis kõige hullem, palli saades loovutati see kohe ebatäpse pika palliga kuhugi Rashfordi peale. Ajas ikka närvi küll.

          Lineup peaks kontrate jaoks justkui sobima, aga ühtki korralikku kontrat ma ei mäleta sellest mängust.
          Positiivne: kaitsta me oskame.

          Mulle tundub, et alati kui viik tuleb vähegi kõne alla, siis Mourinho selle peale ka mängib... Eks hooaja lõpp näitab, kas oli see viigi püüdmine siin õigustatud või mitte.
          Tegelikult poleks ta läinud sedasi parkima, kui meil hetkel kerget vigastuste kriisi poleks. Post Match oli üsna hea seekord, keskväljak on meil jäänud ikka nii õhukeseks kui õhukeseks + eile kaotasime Fellaka ja TFM'i. Swansea vastu tuleb ilmselt üsna utoopiline koosseis, kui Pogba just terveks saanud pole

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            24 mängu aga kuradi palju viike, lõpp saab huvitav olema, sest isegi väravatevahe on kolmel meeskonnal päris sarnane, poolil ja cityl hetkel meiega võrreldes vaid +2 - eelmine hooaeg top4st selle tõttu ka välja jäädi, cityga oli vahe 16 väravat..
            Väravate vahe on Poolil, Cityl, Unitedil ja Arsenalil suhteliselt sarnane, aga kuna järgmine kriteerium on löödud väravate arv, praeguse seisuga Poolil 70, Cityl 63, Unitedil 50 ja Arsenalil 64, siis see Unitedi kasuks kahjuks ei räägi.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Tegelikult poleks ta läinud sedasi parkima, kui meil hetkel kerget vigastuste kriisi poleks. Post Match oli üsna hea seekord, keskväljak on meil jäänud ikka nii õhukeseks kui õhukeseks + eile kaotasime Fellaka ja TFM'i. Swansea vastu tuleb ilmselt üsna utoopiline koosseis, kui Pogba just terveks saanud pole
              Ma ei tea, mulle oleks tundunud see bussiparkimine ka plaan A kui kõik mängijad oleks olnud terved. Aga noh, we will never know paraku.

              Kommentaar


                Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                Väravate vahe on Poolil, Cityl, Unitedil ja Arsenalil suhteliselt sarnane, aga kuna järgmine kriteerium on löödud väravate arv, praeguse seisuga Poolil 70, Cityl 63, Unitedil 50 ja Arsenalil 64, siis see Unitedi kasuks kahjuks ei räägi.
                Hetkel mitte, aga kui viimasele mängule minna vastu võrdsete puntkidega ja väravatevahe on ainult 1 vähem, siis veel kõik võimalik.

                Eelmine aasta oleksime pidanud 17:0 võitma, see oli tõesti ebatõenäoline..
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Pogba peaks Neljapäevaks terve olema ja Mata on suhteliselt lähedal treeningutega liitumiseks.

                  Kommentaar


                    Shaw saab täna taas võimaluse Martialiga koos vasaku ääre ribadeks tõmmata.
                    Algselt postitas Stok
                    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Shaw saab täna taas võimaluse Martialiga koos vasaku ääre ribadeks tõmmata.
                      tundub, et Shaw tõmbas hoopis end ribadeks...

                      Kommentaar


                        Oligi vähe vigastatud mehi.

                        Kommentaar


                          Tra kõik on ribadeks, mis vähegi olla saab: mehed, mäng, dive... Piinlik pasanteeria.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                            ...dive
                            Korralik young.

                            Aga jah, II poolaeg võtke kokku, muidu on viik või kaotus kerge tulema.

                            Kommentaar


                              bailly ka puruks. lamp

                              Kommentaar


                                Bailly Rojo Smalling Jones kõik sodid
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X