320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Jutus on iva ja mina, kes maast madalast ka alati seda "mängitagu tatikaid" trummi tagunud on, peab nädalast nädalasse pettuma, kui ikka ükski kutsikas võimalust ei saa.
    Mou:"It doesn’t matter if I go with Darmian as a central defender or Carrick or Axel Tuanzebe, I trust the boys."
    Ajaloo suurim vale: usaldaks ta neid, siis oleks Axel ammu juba mänguaega saanud.
    Neid noori pole vaja vägisi sinna satsi vedada. Kes ikka on oma kohta väärt ja parem kui eespool olevad mehed, küll nad ka oma võimaluse saavad. Kes need noored olema peaks, kes hirmsalt võimalusi vääriks ja mille pealt?
    Chelseas kus noored pidevalt karikaid võtavad, pole minu mäletamist mööda ükski u21 vend premmis peale saanudki ja ega vist mujalgi
    karikates just mitte väga palju. Vahet pole kes see treener on.

    Kommentaar


      Kui premi top4 kaugel ja EL finaal on paneksite ka kõik noored põhisse? Rashford ja Lingard saavad ju korralikult mänguaega, teised võiks enda koha ikka välja teenida.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Lingard on küll eriline noor.

        Ma olen nõus, et kohati on mou puhul selline tunne ,et ta pigem paneb postitsioonist kergelt välja mõne vanema mehe kui ,et viskab pea ees mõne noore sisse.
        Üldiselt arvan, et if you are good enough then you are old enough.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Ajax hetkel kodus lyoni nüpeldamas 4:1 kui oleks pidanud enne mängu vastast valima oleks hea meelega ajaxi võtnud. Huvitav kuidas Lacazettega oleks ajax hakkama saanud.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Bailly, Jones, Smalling, Pogba ja Mata kõik homseks mänguks võimelised.

            Kommentaar


              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Neid noori pole vaja vägisi sinna satsi vedada. Kes ikka on oma kohta väärt ja parem kui eespool olevad mehed, küll nad ka oma võimaluse saavad. Kes need noored olema peaks, kes hirmsalt võimalusi vääriks ja mille pealt?
              Chelseas kus noored pidevalt karikaid võtavad, pole minu mäletamist mööda ükski u21 vend premmis peale saanudki ja ega vist mujalgi
              karikates just mitte väga palju. Vahet pole kes see treener on.
              TFM oleks võinud vabalt nii mõneski mängus tulla seda Fellaini rolli ise täitma, kus Moul oli hädasti vaja mäng tappa. Seda hollandlast ei tohi raisku lasta, ta on faking elajas. No ja siis nüüd see olukord, kus keskkaitsjad on kõik väljas, aga igaksjuhuks paneb Darmiani keskele mitte Axeli. Kui poiss pääseb pingile, siis järelikult ju täielik äpu ei ole ning hooaja jooksul võiks kolmas väravavaht ka saada tsipa rohkem kui 10min mänguaega...

              Tuua siia võrdlusesse, et smurffid ei kasuta oma võidukaid noori üldse, on muidugi huumor. See ongi Chelsea ju.
              Ma pole kordagi väitnud, et noorte väljakule loopimine tänasel päeval edu peaks tooma vms, aga "tatikad saavad võimaluse" on mentaliteet, millega vanemad Unitedi fännid üles on kasvanud ja ikka eelistaks kasvõi 80ndal minutil näha vahetusest sisse tulemas noname piimavuntsiga tatti, mitte järgmisel aastal Hiina suunduvat onceuponatime superstaari.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                TFM oleks võinud vabalt nii mõneski mängus tulla seda Fellaini rolli ise täitma, kus Moul oli hädasti vaja mäng tappa. Seda hollandlast ei tohi raisku lasta, ta on faking elajas. No ja siis nüüd see olukord, kus keskkaitsjad on kõik väljas, aga igaksjuhuks paneb Darmiani keskele mitte Axeli. Kui poiss pääseb pingile, siis järelikult ju täielik äpu ei ole ning hooaja jooksul võiks kolmas väravavaht ka saada tsipa rohkem kui 10min mänguaega...
                Juu siis hindab Mourinho õhus Fellainit paremaks, sest nendes mängudes on ta eesmärgiks olnud kastis pikkade pallide pärast võitlemine. Ma pole ise Axelit väga palju mängimas näinud aga keskkaitsesse pea ees noorte viskamine on igatepidi üsna riskantne. Kõvemadki mehed ei pea sellele meedia survele vastu ja kui veel noorel poisil peaks eksimus ka sisse tulema siis seda pasarahet ei pruugi noormees välja kannatada ja murduvad vaimselt. Meie siin seda ei tea kui valmis vaimselt üks või teine mees mängima on, seda hinnatakse klubis ikka, mängumehed on nad kõik kõvad selles ma ei kahtlegi, ega sinna pingilegi muidu võeta.
                Seda kolmanda väravavahi teemad ei ole mõtet kommenteeridagi.

                Kommentaar


                  Täna tuleb 1:2 kott ja Herrera injured

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Valencia on tore ja värki, aga kurat: 11 aastat saareriigis ja keelt ei suvatse kõnelema hakata, ootan ta sisukaid vaidlusi kohtunikuga mängu ajal. A no samas on ta hakanud usinalt oma vasakut jalga kasutama, seega las siis saab ka linnukese kirja.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Lingard seebiks.

                        Kommentaar


                          Oleks võinud rohkem lüüa. Celta Vigo oli kesine. Aga tulemus on täitsa rahuldav. Ja kõik kes Pogbat kiruvad, vahe unitedi mängupildis temaga ja ilma on meeletu. Täna oli minu hinnangul täitsa hea.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Ja kõik kes Pogbat kiruvad, vahe unitedi mängupildis temaga ja ilma on meeletu. Täna oli minu hinnangul täitsa hea.
                            Esimene poolaeg oli rohkem kui täitsa hea. Teine poolaeg peale värava nagu ei toimunud üldse midagi. Herrera mängis ilmselt sügavamal kui tavaliselt, aga teda ei näinud üldse.

                            Kommentaar


                              Ja siis nad ei usu, kui väidan, et sellist nähtust nagu Pogba, pole poolkaitses meil juba iidamast-aadamast olnud.
                              Blind ja Herrera tegid ka väga priima partii.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Ei olnud just väga veenev see eilne, eriti kuna kõik munad on praegu ka Euroopa Liiga korvi pandud. Võõrsilvärav on päris suur eelis, näis kas sellest ka piisab. Rashford on ikka tõeline taevakingitus teile olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X