320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    http://m.bbc.com/sport/football/39894331

    Ega muidu ei tuleks ise selle peale. Ta võiks veel öelda et Fellaini on Man of the Season
    Tüüpiline Mourinho mind games ju?

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      http://m.bbc.com/sport/football/39894331

      Ega muidu ei tuleks ise selle peale. Ta võiks veel öelda et Fellaini on Man of the Season
      Mõnel vennal on Mourinho ikka nii sügaval perses kinni..

      Kommentaar


        Selline tore Kolumbia raadiojaam üritab väita, et meil on Jamesiga juba mingi eel-leping olemas.


        Redcafes tõmmati teema ülesse, ei oska allikat väga kommenteerida. Lihtsalt Jamesiga on meid juba tükk aega paari pandud.

        Kommentaar


          Ajasid aastad segamini.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ajasid aastad segamini.
            Ai kurja, tõesti 2018, kustutan postituse.
            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

            Kommentaar


              Adding some muscle to the squad..

              Kommentaar


                Ma vaatasin algul, et Smalling vähe juurde võtnud ja ei mõistnud, mis värk selle Joshua särgiga on.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Martial oli täitsa tubli täna, võiks kindlustada stardi karikafinaalis.

                    Kommentaar


                      Rooney sai küll värava kirja, aga kui Vertonghen poleks aidanud oleks see küljeauti läinud.

                      Kommentaar


                        Tea, kas ma ainuke, aga millegi pärast eilne kaotus väga tavapärase kaotuse maiguga ei olnud. Kas asi selles, et vastaseks oli sümpaatne meeskond või et liigarong niikuinii juba läinud...kurat teab.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                          Tea, kas ma ainuke, aga millegi pärast eilne kaotus väga tavapärase kaotuse maiguga ei olnud. Kas asi selles, et vastaseks oli sümpaatne meeskond või et liigarong niikuinii juba läinud...kurat teab.
                          Ei ole. Kõigil on täiesti savi sellest, et kaotati. Ainus mille üle kurta saab on see, et kui mindigi mängu mitte võitma ja põhimeestele puhkust andma, siis oleks võinud seda teha noortega mitte Rooneyde/Carrickutega.

                          Kommentaar


                            las wayno kärutab, ega tast enam muuks kasu pole kui sellisteks (vaimses plaanis) carlingu mängudeks. ja pigem kärrik kui ander, poiss muidu nikastab veel ära midagi.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              kas ma nägin valesti või Rooney pää hakkab taas kiilakaks minema?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                vana ütelus, et kes loodud roomama, ei see lenda.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X