320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    win, raisk.*

    isa soovitusel:

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Hhaahha, nii lahe on lugeda neid kibestunud looserpooli fännide postitusi

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        20 aastaste (keskmine iga) noorte vastu, oh wow
        Heh. Mis siis tegema oleks pidanud? See on kõige jaburam statement. Et meie võit on alaväärsem, sest vastame oli noor? Sest finaal paar ju loositi.

        Amaoot!
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Tähelepanelik vaataja märkas eile, et Miki purakas tuli nurgalöögist. Nurgalöögist! Hakka või jälle uskuma, et nurgalöökidest on võimalik ka väravat sepistada.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            win, raisk.*

            isa soovitusel:

            hahahahahaaaaaaa mis helifail.

            Mängust ka. Miks see finaal pidanuks ilus olema? Mängiti täpselt nii, et vastane tunneks end ebamugavalt ning nulliti nende rünne ja loovus totaalselt ära. Valencia, Fellaini, Pogba, Mata, Darmian ja Blind olid lõpplevelid eile.

            See karikas tähendab tegelikult palju rohkem, kui tundub. Kõik oli kaalul - CL, mitmete big signingute tõenäosus, Mou töökoht pigem mitte.
            Vastaste kaitsemees Sanchez on julm. Ma eitea, kas võiks ta kohe ära osta vms, aga mingi 2-3 hooaega kuskil etemas liigas enda tõestamist ja arenemist ning võiks küll ta kinnisilmi kaitsesse osta. Megahea vend on.

            Ja noh, on megavahe, kas saada CL-i Top4 kaudu või EL võidu kaudu. Top4 on nõrkadele. Tiitlid loevad. Ja see feeling - ma siiani tunnen, et kõik on ilus, hea ja lahe. Olen nõus sellega, et United ei võida kolm hooaega järjest liigatiitlit, ent võidavad selle aja jooksul Meistrite liiga. Iga kell. Euroopa>Inglismaa.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Milline finaal üldse ilus on olnud lähiaastatel Kui finaalis mängitaks kodus/võõrsil oleks ehk mingit ilu. Seljavõit muudmidagi, kõik nii ei oska ja vsjo.

              Kommentaar


                Fellaini oli üllatavalt hea finaalis, Ajaxi poistel erilist asja polnud peapallide võitmises, kui pall tema suunas tuli.
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Rio ja Owen kritiseerisid veidikene praegust manut ja on näha, et ka neid häirib see mängupilt mida neile pakutakse.

                  aletes neljandast minutist
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Kas see võimalus eksisteerib, et Liverpool saab ise tussut liivatada Ajaxi vastu CLi eelringis?

                    Kommentaar


                      Noh see on nüüd küll vähe veider lugu - ManU võidab karika ja inimesed kurdavad siin mängupildi üle?

                      Ma olen ilmselt siin igasugu erinevate aspektide kohta kriitikat teinud, aga give credit where credit is due. Eile vaatasin küll ainult II poolaega, aga statistika ja kommentaatorite hinnangute järgi ei erinenud ka esimene poolaeg oluliselt II'st. Kui suudetakse hoida seis selline, et vastasmeeskond ei saa 90 minutiga ühegi tõeliselt head võimalust, siis... mida siin viriseda on. Et 1:0 seisult ei mindud vastaste puuri täis lööma? Jama.

                      Professionaalne esitus ja palju õnne!
                      Lugesin siin eile-üleeile veidi Ajaxi tiimi ja treeneri kohta ning oleks pigem soovinud neid triumfeerimas näha, aga ManU vääris võitu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                        Kas see võimalus eksisteerib, et Liverpool saab ise tussut liivatada Ajaxi vastu CLi eelringis?
                        Play-offis, väga võimalik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                          Kas see võimalus eksisteerib, et Liverpool saab ise tussut liivatada Ajaxi vastu CLi eelringis?
                          ei eksisteeri, mõlemad saavad asetuse.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Milline rõve joppamine väravatega. Oeh, go go antijalgpall ..

                            20 aastaste (keskmine iga) noorte vastu, oh wow

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                              Milline rõve joppamine väravatega. Oeh, go go antijalgpall ..
                              Parem kobin, kui sobing - Rooma vanasõna

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                                Kas see võimalus eksisteerib, et Liverpool saab ise tussut liivatada Ajaxi vastu CLi eelringis?
                                Mitte, et ma õigustaks kuidagi Pooli meeste kehva trollimist siin teemas, aga mind paneb ikka ja jälle imestama see, et meil siin Eestis on nii hardcore Unitedi fännid, et absoluutselt ei koti fakt, et Liverpoolis mängib ainus meie tipptasemel jalgpallur.

                                Enne kui keegi jõuab jälle äärmusse laskuda stiilis "a mis ma pean siis mingi pooli fänniks hakkama sellepärast, et Raku seal mängib või?" siis loomulikult mitte. Ma isegi saan sellest aru, kui ManU ja Pooli omavahelistes mängudes ikkagi ManU poolt ollakse. Aga sellest ma aru ei saa, kui erapooletus kohtumises soovitakse eestlase koduklubile kaotust lihtsalt sellepärast, et see klubi on minu lemmikklubi suurim rivaal.

                                Kui Raku mängiks ManU-s oleksin iga kell valmis ManU poolt olema, v.a omavahelistes mängudes ehk, aga no ei ole kokkuvõttes minu asi öelda, kes mida fännata või vihata tohib. Lihtsalt minu jaoks täiesti mõistetamatu teema, arvestades kui vähe meil neid tipptasemel jalgpallureid sirgub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X