320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
    Ei tea, ütleks vast sellegi puhul, et in Mourinho we trust. Pidavat olema omal kohal üks parimaid ja oleks selge upgrade Tony V-le eriti ründe osas. Kuigi LB tundub pigem suurem murekoht. Jose tundub keeruliste isiksustega hästi hakkama saavat, eks ta seda isegi on ja oskab meeskonna huvides neid ära kasutada ( D.Costa, Zlatan, Lucio ntx ). Jänkud kihisevat ei trimpa.

    Täiendustega siiani väga rahul, võiks homme vabalt pihta hakata juba.Matici tulek ehk võtab natuke kaitsekohustusi ka mängijatelt maha, kes suudavad rünnakul rohkem juurde anda ntx Pogba, Miki, Martial. Lindelof tundub, et vajab vist natuke sisseelamisaega, Bailly tulek tundus nagu sujuvam.

    e. eks hooaja lõpus on kõik targemad või/ja kiilakamad, aga mulle chelsea toetajana ei meeldiks see Matici müük eeldatavale rivaalile.
    Mourinho man-managementis ma ei kahtlegi, lihtsalt Aurier on nii uskumatult rumal mängija, et valus hakkab.
    Olen teda paar aastat jälginud, sest mingi hetk loodeti temast Lahmile mantlipärijat aga ma tänan õnne, et teda ei toodud.

    Matici toomine on muidugi väga vägev - Palju õnne, väärt mängija saite.

    Kommentaar


      väga veidrad karistused, mõlemad oleksid ikka pidanud kaheksa kuud saama.

      taustast nii palju, et väidetavalt hakati riietusruumis parajasti "Manchester - A City United" plakatiga ühispilti tegema (finaal toimus mäletatavasti kaks päeva pärast pommiplahvatust), kui kontrollid sisse sadasid ja asusid mehi minema lohistama. reeglid on muidugi täitmiseks, ent samas ka inimlikult arusaadav, kui keegi seal kedagi natuke tussi saatis.

      muude uudiste osas - tore, et Nemanja-laulu saab jälle kasutusele võtta.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        väga veidrad karistused, mõlemad oleksid ikka pidanud kaheksa kuud saama.

        taustast nii palju, et väidetavalt hakati riietusruumis parajasti "Manchester - A City United" plakatiga ühispilti tegema (finaal toimus mäletatavasti kaks päeva pärast pommiplahvatust), kui kontrollid sisse sadasid ja asusid mehi minema lohistama. reeglid on muidugi täitmiseks, ent samas ka inimlikult arusaadav, kui keegi seal kedagi natuke tussi saatis.

        muude uudiste osas - tore, et Nemanja-laulu saab jälle kasutusele võtta.
        vinc, kas me oma eelmise aasta kihlveo üldse lahendasime? sry, olen olnud eemal.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          vinc, kas me oma eelmise aasta kihlveo üldse lahendasime? sry, olen olnud eemal.
          kusjuures ei vist. ma tean küll, kuhu kanda, tuleb lihtsalt see püsikorraldus ära vormistada.

          mis uueks hooajaks teeme? lamela-shaw "kumb on rohkem nädalaid vigastatud", janssen-martial "mitu mängu ilma väravat löömata" auhind vms...?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            kusjuures ei vist. ma tean küll, kuhu kanda, tuleb lihtsalt see püsikorraldus ära vormistada.

            mis uueks hooajaks teeme? lamela-shaw "kumb on rohkem nädalaid vigastatud", janssen-martial "mitu mängu ilma väravat löömata" auhind vms...?


            tegelt suht kusine seis selle vasakkaitsega ju. trammian?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
              Ei tea, ütleks vast sellegi puhul, et in Mourinho we trust. Pidavat olema omal kohal üks parimaid ja oleks selge upgrade Tony V-le eriti ründe osas. Kuigi LB tundub pigem suurem murekoht. Jose tundub keeruliste isiksustega hästi hakkama saavat, eks ta seda isegi on ja oskab meeskonna huvides neid ära kasutada ( D.Costa, Zlatan, Lucio ntx ). Jänkud kihisevat ei trimpa.

              Täiendustega siiani väga rahul, võiks homme vabalt pihta hakata juba.Matici tulek ehk võtab natuke kaitsekohustusi ka mängijatelt maha, kes suudavad rünnakul rohkem juurde anda ntx Pogba, Miki, Martial. Lindelof tundub, et vajab vist natuke sisseelamisaega, Bailly tulek tundus nagu sujuvam.

              e. eks hooaja lõpus on kõik targemad või/ja kiilakamad, aga mulle chelsea toetajana ei meeldiks see Matici müük eeldatavale rivaalile.
              Mis sul Tony V vastu on ? Minu tagasihoidlikul arvamusel oli eelmine hooaeg vaat et kõige stabiilsem ja üldse mitte halb. Seda sai ka kohapeal stretfordi endi meeste käest küsitud, mida nemad arvavad , kes on seni kõige parem olnud. Nii mõnigi pakkus Tonyt.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                CHARLES SALE - SPORTS AGENDA: Tinder are said to be interested in becoming United's sleeve sponsor - a new commercial opportunity for Premier League clubs from the upcoming term.


                It's a Match!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                  Mis sul Tony V vastu on ? Minu tagasihoidlikul arvamusel oli eelmine hooaeg vaat et kõige stabiilsem ja üldse mitte halb. Seda sai ka kohapeal stretfordi endi meeste käest küsitud, mida nemad arvavad , kes on seni kõige parem olnud. Nii mõnigi pakkus Tonyt.
                  Vastu pole absull midagi. Oli meeskonna parimaid. Lihtsalt, kui on võimalus meeskonna taset tõsta, siis miks mitte seda teha? Asendus ei pea ka kohe tähendama Tony V lõppu ega pingile istutamist. Üks positsioon oleks jälle hästi kindlustatud. Ausalt, Tony vigastuse korral itaallane ei sisendaks erilist kindlust, TFM-i vastu poleks muidugi ka midagi.
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust


                    tegelt suht kusine seis selle vasakkaitsega ju. trammian?
                    Mitmekülgsed Blind ja Rojo? Darmian ja Shaw?

                    Kommentaar


                      Mou on suht avalikult öelnud, et Rojo on päris halb vasakkaitsja. Teda seal vast näha ei saa, pealegi on ta mingi jaanuarini vist väljas.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                        Rojo mingi jaanuarini vist väljas.
                        Prognoosi järgi septembrini.

                        Kommentaar




                          Täiesti uskumatu nimekiri... Ja aeg ikka lendab... Alles oli ta 18aastane imelaps ja järgmine maailma parim vasakkaitsja...

                          Nüüd on ta nelja aasta jooksul 534 päeva vigane olnud ja jätnud otseselt vigastuse tagajärjel vahele 91(!) kohtumist. Sinna võib juurde lisada taastumisperioodi kui ka alla igasuguse arvestuse langenud vormi tõttu vahele jäänud mängud.

                          Ütleks, et lausa traagiline käik karjäärile... Kes teab, mis masti mees ta oleks olnud, kui ta järjepidevalt oleks saanud mängida.

                          Southamptoni põhimeeskonna eest (sisuliselt teismelise poisina) tegi samas ta segamatult kaasa 60 kohtumist ehk kaks hooaega... ju ei jõudnud nii noorelt luud veel klaasiks muutuda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                            https://www.transfermarkt.co.uk/luke...spieler/183288

                            Täiesti uskumatu nimekiri... Ja aeg ikka lendab... Alles oli ta 18aastane imelaps ja järgmine maailma parim vasakkaitsja...

                            Nüüd on ta nelja aasta jooksul 534 päeva vigane olnud ja jätnud otseselt vigastuse tagajärjel vahele 91(!) kohtumist. Sinna võib juurde lisada taastumisperioodi kui ka alla igasuguse arvestuse langenud vormi tõttu vahele jäänud mängud.

                            Ütleks, et lausa traagiline käik karjäärile... Kes teab, mis masti mees ta oleks olnud, kui ta järjepidevalt oleks saanud mängida.

                            Southamptoni põhimeeskonna eest (sisuliselt teismelise poisina) tegi samas ta segamatult kaasa 60 kohtumist ehk kaks hooaega... ju ei jõudnud nii noorelt luud veel klaasiks muutuda.
                            No see jalaluu murd oli ikka selline freak injury, mis juhtus ikka ilmselgelt teise mängija üliagarast sisse sõitmisest. Southamptoni eest meest ilmselgelt ei rapitud veel nii palju kui seda on juhtunud Euroopa tipptasemel. Mina ei kannaks veel noormeest maha ja loodan, et tal on piisavalt kõrge jalgpalluri IQ, et ta suudaks oma potentsiaali meil veel näidata.

                            Kommentaar


                              Kellel huvi siis panin osta.ee Supercup pileti oksjonile. Ei saa kahjuks ise minna
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                No see jalaluu murd oli ikka selline freak injury, mis juhtus ikka ilmselgelt teise mängija üliagarast sisse sõitmisest. Southamptoni eest meest ilmselgelt ei rapitud veel nii palju kui seda on juhtunud Euroopa tipptasemel. Mina ei kannaks veel noormeest maha ja loodan, et tal on piisavalt kõrge jalgpalluri IQ, et ta suudaks oma potentsiaali meil veel näidata.
                                Eks lisaks jalaluu murrule on seal teisi vigastusi ka ikka natuke palju, aga eks meil on teisigi näiteid, mis veel äärmuslikumad:


                                Mõistagi loodan minagi, et Shaw veel hakkab normaalselt mängima. Vanus endiselt lubab... Kahjuks pole Mourinhogi temast eriti vaimustuses, isegi kui ta terve on... Peab lootma lihtsalt, et mees on terve sellisel ajal, kui pole lihtsalt teist võimalust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X