320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest ka Rashfordile ei tuleks küll midagi ette heita. Samuti Lindelöf polnud midagi erilist, aga üleliia kehv ka ei olnud. Hoopis Darmian oli minu meelest jubeduste jubedus.. Herrera samuti, palju praaki. Pogba - pole sõnu.. kohutav.
    Endiselt tunne, et 2-3 mängijat on puudu. Hämmastav kvaliteedivahe platsil, loodame, et areneb vähegi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mister Vaata postitust
      Minu meelest ka Rashfordile ei tuleks küll midagi ette heita. Samuti Lindelöf polnud midagi erilist, aga üleliia kehv ka ei olnud. Hoopis Darmian oli minu meelest jubeduste jubedus.. Herrera samuti, palju praaki. Pogba - pole sõnu.. kohutav.
      Endiselt tunne, et 2-3 mängijat on puudu. Hämmastav kvaliteedivahe platsil, loodame, et areneb vähegi.
      Minu arust oli pika puuga ManU halvim mees Lukaku. Kohutavalt aeglane, suutis korra tühjast väravast mööda lüüa, isegi vale aut vilistati talle korra.

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Minu arust oli pika puuga ManU halvim mees Lukaku. Kohutavalt aeglane, suutis korra tühjast väravast mööda lüüa, isegi vale aut vilistati talle korra.

        Naljamees.
        Paarsada milli veel siis toidab küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          Hämmastav kvaliteedivahe platsil, loodame, et areneb vähegi.
          Veel 200M mängijate alla?
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Veel 200M mängijate alla?
            Selle raha eest ostetakse tänapäeval kõigest üks mängija.

            Esmalt, chillax kõigile... United on kokku klopsitud meeskond, kus mõni ei tea kõikide mängijate nimesidki veel, rääkimata siis mingist kokkumängust või teineteise mõistmisest. See, mis kaitses toimus - tsirkus barcelona ma ütlen, aga mida paremat sealt ikka tahta oli. Darmian on vasakul pask ning ründesse jõudis harva. Valencia on edasi-tagasi rühtides loom, aga reaalselt kaitses ikkagi mängida ei oska. Smalling ja Lindelöf ei saanud pre-seasonil kahekesi hakkama, ilmselgelt ei pidanud eile ka saama.

            Keskväljal polnud võimalustki, sest ääri Unitedil reaalselt ei olnud ei kaitsjate ega poolikute näol, seega jäädi kohe vähemusse. Minu jaoks on müstika, et Miki teisel poolajal veel platsile pääses, sest see kutt ei läinud ühtegi 50-50 olukorda sisse palli võitma ja üldse sörkis ringi "tramaeijaksa" näoga. Ja lasta Fellainil edasi mängida sellises olekus, jorssverstappen. Välja arvatud üks pealöök väravale, kus ta üksinda palli sai suunata, ei tahtnud näha/ei näinud ta enam ühtegi palli õhus, mille järele hüpata. A no ma olen endiselt arvamusel, et peaga mäng on tal täiesti olematu niikuinii, eriti arvestades ta kasvu.

            Kui haamrid pühapäeval nõnda vurri Unitedile peaksid tegema hakkama, siis võib hakata kukalt kratsima, aga eilne jäi lihtsalt selle taha, et mängisid mehed vs sissetöötatud meeskond.

            PS! Mou pressikat ei maksaks lugeda/vaadata, liiga palju facepalmi materjali oli.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Ma ei tea, mis surnumatmine siin toimub. Real on võitnud viimasest 4st CList 3 ja on selgelt maailma parim meeskond. Eeldada, et me peaksime neid võitma on ilmselge rumalus. ERITI, kui meil on keskaitsepaar vastavalt 4. ja 5. valik hetkel. Premmis ei ole ühtegi Realile tasemelt lähedast meeskonda, ootan huviga uut hooaega.

              Edit: Lingard endiselt seebiks.

              Kommentaar


                Loog ju, et Real parem. Kas see tuli kellelegi üllatusena?

                Ma ei kurjustaks Lindelöfiga, mees ongi vähe uimasem startija, vt. ka Nemanja Vidic.
                Mis mind häirib, on karistuslöögid. Äkitselt pole enam tiimis kedagi, kes neid lüüa oskaks.

                Meeldis väga Lukaku tehnika, kui 1. poolajal oli mees kolme kaitsja vastu ja ukerdas meisterlikult palli endale. Matici tehnika ka - nii suure mehe kohta on päris tasemel.

                Ma ei tea, kas on põhjust end täis kakida ja iniseda. Vaatame oktoobris uuesti.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Kas Rashford on mõne karistuslöögi manu eest sisse löönud kunagi või üldse neid sooritanud varem? Tundus kuidagi ehtne Pogba koht olevat seal lõpus, mille Rash üle paugutas.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Kas Rashford on mõne karistuslöögi manu eest sisse löönud kunagi või üldse neid sooritanud varem? Tundus kuidagi ehtne Pogba koht olevat seal lõpus, mille Rash üle paugutas.
                    Celta vastu EL poolfinaalis.

                    Kommentaar


                      Benitez: "In football, everything is a lie".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                        Kas Rashford on mõne karistuslöögi manu eest sisse löönud kunagi või üldse neid sooritanud varem? Tundus kuidagi ehtne Pogba koht olevat seal lõpus, mille Rash üle paugutas.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Muhe naer Kroosi poolt lõpus

                          Kommentaar


                            Lukaku oli ikka täielik dima durak.

                            Esimesel poolajal rikkus väga hea kontra ja siis see ülalolev 2:1le rünnak mille suluseisuks tegi.

                            Loodetavasti nüüd pekstakse poisile mõistus pähe ja edasipidi kasutab ajurakke ka.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Ma ei saa aru sellest suhtumisest, et Real peabki parem olema. Unitedil on kogu maailma raha osta keda tahes. Viimase 2 aasta jooksul on 70 miljoni eest ostetud ründaja Lukaku, 90 miljoni eest, Pogba. Lisaks igast 30 miljoni eest Maticeid, Lindeloffe ja keda iganes. Et no ma ei saa aru mis mõttega kogu maailma raha igast Pogbade ja asjade peale kulutada kui ka peale seda võib olla suhtumisega, et aga Real ongi parem ja nende vastu lähemegi bussi parkima. Äkki kulutaks siis targemini? Meeste peale kes ei ole märkisväärselt halvemad kui igast Casemirod, Carvajalid ja Lucas Vasquezid.
                              Kui sul on kogu maailma raha kulutada ja sa seda reaalselt ka viimased aastad teed, siis ei tohiks nagu vabandust ka olla, et Real peabki meist parem olema. Järelikult on lihtsalt sitt töö tehtud nii ostude kui nende kokkumängima panemise osas.

                              Kogu eelnev rant ei olnud eilse sisuliselt sõprusmängu kohta vaid selle peale kui keegi väidab, et see ongi normaalne, et Real parem on.
                              Ei, see ei ole normaalne.
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X