320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Tikud on sul nime järgi otsustades omast käest, tahad bensiini peale?

    Boobekist ma ka aru ei saa. Bayern sai kolm korda rohkem raha, kui Owen-poiss väärt ja mängupildi järgi (ok, olen näinud see hooaeg vaid ühte B mängu, agaikkagi) keegi teda taga ei nuta. Nii et milles kysymys?
    Noh, eks see "ma äkitse teatan, et ma kogu elu olen tahtnud hoopis männus mängida kuigi ma koguaeg Bayernis mängida olen tahtnud" pahameel ole. Samas kui söör Äleks Wörld Cupi paari sööstu asemel statistikat vaadanud oleks siis ta poleks seda ostu teinud. Mitteiialgi. Tüüp (võin natukene eksida) mängis umbes 60 mängu Bayerni eest, nendest umbes 40 -nes sekkus vahetusest. Seega klaasmehest pinginühkijat me tõesti taga ei igatse. Pealegi investeerisime selle rahahunniku kahte ründajasse, kes on kahepeale löönud rohkem väravaid kui kogu Manu meeskond kokku..aga see selleks.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Tikud on sul nime järgi otsustades omast käest, tahad bensiini peale?

      Boobekist ma ka aru ei saa. Bayern sai kolm korda rohkem raha, kui Owen-poiss väärt ja mängupildi järgi (ok, olen näinud see hooaeg vaid ühte B mängu, agaikkagi) keegi teda taga ei nuta. Nii et milles kysymys?
      õige vastus oli mõlema postituse korral - who cares.

      Kommentaar


        Eino toretore, Carrick kuueks nädalaks puhkusele.

        Kommentaar


          Algselt postitas John Doe Vaata postitust
          Eino toretore, Carrick kuueks nädalaks puhkusele.

          http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...td/7027484.stm
          pole muret - pink kobiseb võrdväärsetest või isegi parematest vahetusmeestest.

          Kommentaar


            Tahtsin just kirjutada, et nüüd saab loodetavasti Gibson oma võimaluse aga meenus, et saadanas, tema on ka vigane. O'Shea it is then.

            Kommentaar


              Mina loodan et Eagles saab võimaluse. Samas on O'Shea Scholesi kõrval nii öelda kaitsev poolik, mida Eagles kohe kindlasti ei ole.

              Kommentaar


                Ikka Eagles.

                Minu arvates on Eagles tohutu talent ja pole veel aru saanud, miks teda ei mängitata põhikoosseisus. Aga kas ta tegelt krissu kohal ei mängi?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Nojah, Eagles on n-ö paberite järgi tõesti paremäär, samas on ta kõik oma silmapaistvamad esitused seni ikkagi keskele nihutatuna teinud. Põhjus, miks ta praegu nii vähe mängib, peitub puhtalt selles, et ilusa preseasoni järel pole temalt enam mitte ühtegi head, või mis head, isegi mitte rahuldavat mängu tulnud. Aga DM ta ei ole küll kuskilt otsast. Ega midagi, eks Maailma KÕige Universaalsem Jalgpallur peab jälle välja vedama.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Lee Martin kolmeks kuuks Plymouthi. Loodetavasti kujunueb seekordne laen edukamaks kui eelmised.

                    treeningutele eksis üks pomsk ära...

                    Kommentaar


                      baah, sopcasti striimid offline.

                      Kommentaar


                        ---------------Poolakas-------------

                        Pique-----Rio---------Vidic------Evra

                        Ronaldo----Scholes----O'Shea----Giggs

                        ----------Rooney------Tevez

                        Heaton
                        Anderson
                        Nani
                        Saha
                        Simpson

                        Loodame võitu!


                        Vabandust, Saha has injured himself during the warmup. Jesus christ.

                        Saha <> Eagles pingil
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          loodame saha puhul parimat

                          Kommentaar


                            M&#228;ngu ajal postitada on n&#245;me, aga kui nii edasi l&#228;heb, siis l&#245;peb m&#228;ng enne &#245;iget aega. O'Shea out - kube vist ei k&#228;ra hetkel eriti, Vidic sai paugu vastu pead ja out. Evra sai vastu n&#228;gemist, Pique ja Ronaldo liipasid vahepeal m&#245;lemad. Ka m&#228;nguliselt pole vist midagi kiita, m&#245;ned ohtlikud l&#246;&#246;gid on &#245;nnestunud sooritada, aga muidu seisab sinivalge m&#252;&#252;r kindlalt ees.

                            PS. manutd.com-i audio&#252;lekanne on p&#228;ris haarav, kes pilti ei n&#228;e, siis abiks seegi.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Jõudisn ka teiseks poolajaks arvuti taha ja oh seda imet, jälle paar poissi pooleks löödud... Aga kes pilti tahab, siis TVU lahti, kanaliks Danish delgiht, kuskil seal nimekirja keskel peaks olema. Normaalne pilt, ei haki ka.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Puhtad paberid on lahedad. Juba kuus t&#252;kki j&#228;rjest liigas. V&#228;ravad hakkavad ka tasapisi tulema. Anderson on t&#228;kk. Tevez & Rooney partnerlus on t&#228;esti kompetentne. Tabeli tipus ka m&#245;neks ajaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X