320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra mv see on ju sihilik löök. Kust nüüd tulevad Lukaku kaitsjad välja.
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
      Kust nüüd tulevad Lukaku kaitsjad välja.
      Kus kohas sa siin neid kaitsjaid näed?

      Ja palun väljenda end selgelt!
      Benitez: "In football, everything is a lie".

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Sheerid ka seda videot? Oleks BONG kuskil jalaga pihta saanud oleks ta järgmised 4 minutit maas vedelenud.

        Üldiselt tuleb täna välja, et kohtunikud on minuga enam vähem päri ja ilmselt ei järgne ka karistust, aga ilmselt eksin mina ja soccerneti võllidel on tegelikult ikkagi rohkem õigus.
        Et kui kaabakas läheb panka röövima aga oma saamatusest tühjade pihkudega jääb, siis ta tegelikult ei olegi milleski süüdi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Et kui kaabakas läheb panka röövima aga oma saamatusest tühjade pihkudega jääb, siis ta tegelikult ei olegi milleski süüdi?
          Rly ?

          Joppas, ei saanud karistust, move on.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            mingeid niasse suguseid tölkameid bännitakse tagantjärgi. manu kolm järgmist mängu on watford, arse, shity - las ma arvan...

            ps: kuna viimaste aastate jooksul on liverpooli teema oma postituste arvuga manku omast mööda läinud, siis kedrakem ikka edasi.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Näha ju, et libises

              Kommentaar


                Lukaku oleks pidanud ikka bänni saama. Äkki oleks see isegi "blessing in disguise" olnud, kui oleks saanud ühte noortest jogadest mängitada ründaja kohal. Äkki isegi jääks mõni pall ka ette püsima pärast ründaja 1. puudet. Oeh, seda ei teagi nüüd... Oleksid ja poleksid.
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                  Lukaku oleks pidanud ikka bänni saama. Äkki oleks see isegi "blessing in disguise" olnud, kui oleks saanud ühte noortest jogadest mängitada ründaja kohal. Äkki isegi jääks mõni pall ka ette püsima pärast ründaja 1. puudet. Oeh, seda ei teagi nüüd... Oleksid ja poleksid.
                  Ma ei ütleks, et Zlatan nii väga noor on. Aga Mou oleks ta kindlasti keskele pannud.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    Ma ei ütleks, et Zlatan nii väga noor on. Aga Mou oleks ta kindlasti keskele pannud.
                    Eeldusel, et kogenud treener ei hakka sellisest põlvevigastusest taastuvat vanemat mängijat kohe ruunama nagu tori hobust.
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Rly ?

                      Joppas, ei saanud karistust, move on.
                      Rlyrly.
                      Ma üritan lihtsalt mõnede ManU fännide loogikast aru saada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Rlyrly.
                        Ma üritan lihtsalt mõnede ManU fännide loogikast aru saada.
                        Millest siin aru saada? Ilmselgelt olid ka pädevamad vennad minuga nõus, sinuga mitte.

                        Lukaku lihtsalt viskas jalgu edasi tagasi ja otsest tõsist rünnakut ei olnud.

                        Äkki peaks enda loogika kallal vaeva nägema?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Rlyrly.
                          Ma üritan lihtsalt mõnede ManU fännide loogikast aru saada.
                          Milliste täpsemalt?
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Rlyrly.
                            Ma üritan lihtsalt mõnede ManU fännide loogikast aru saada.
                            Väravaid praegu niikuinii ei löö. Las jookseb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                              Milliste täpsemalt?
                              Siinse foorumi mõistes oleks pidanud muidugi ainsust kasutama. Minu paha. Vabandused. Mujal sotsiaalmeedias liigub muidugi veel taolisi ringi sarnase arvamusega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Siinse foorumi mõistes oleks pidanud muidugi ainsust kasutama. Minu paha. Vabandused. Mujal sotsiaalmeedias liigub muidugi veel taolisi ringi sarnase arvamusega.
                                Peab ikka eriti rõve vend olema kui isegi pärast otsust ei suuda tunnistada, et selle asja eest ei vääri Lukaku karistust.

                                Või vähemalt lihtsalt aru saada, et olukord on 'hall ja ei ole siin õiget ega valet, aga ei - foorumibossidel peab alati õigus olema. 5+
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X