320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Top of the league! Ei, aga siin tegelt midagi juba nagu koidab - seda pole kaua näinud, et keskjoonelt kahe sööduga värav tehakse. Samas lagunes ka Wigani kaitse esimese värava järel täiesti, nii et iseasi kui adekvaatne see seis nüüd on. Igatahes Tevez hakkab ennast järjest mugavamalt tundma, esimene kott oli väga ilus - võitles kahe mehe surumisest hoolimata ennast läbisööduni, pettis vastutulnud Kirklandi ära ja keerutas kaitsjate vahelt posti kõrvale. Ülejäänud kolm olid juba vormistamise küsimus. Väikeste sammudega läheb asi ülesmäge, saaks nüüd selle laatsareti ka kuidgai kokku lapitud, võiks juba rallit sõita küll.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Suurepärane mäng, kuid vigastusi on juba liiga palju. Loodame, et O´Sheal ja Vidicil hullusti pole. Simpson oli positiivne täna ja Tevez muutub järjest paremaks. Saha on ikka paras naljanumber küll
      Glooory glooory ManUnited!!!

      Kommentaar


        Vigaste XI:

        ----------VDS---------------
        Neville--Brown--Vidic--Silvestre
        -------O'Shea-----Carrick-----
        Fletcher--Hargreaves--Park
        -----------Saha-----------
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Rahvuskoondise paus on hetkel nagu kingitus, saab haavu natuke lakkuda. Nüüd jääb vaid loota, et mõni eestlane kangelast mängima ei hakka ja Wembley`lt meile olulised mehed tervena naasevad!
          MU FCUK

          Kommentaar


            Kangelast mängima?
            Mis mõttes?

            Kommentaar


              Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
              Rahvuskoondise paus on hetkel nagu kingitus, saab haavu natuke lakkuda. Nüüd jääb vaid loota, et mõni eestlane kangelast mängima ei hakka ja Wembley`lt meile olulised mehed tervena naasevad!
              Mida sa sellest mängust rohkem ootad?
              Seda,et eesti kõva lahingu annaks või,et ühegi punasega midagi ei juhtuks?Valus vaadata,et eestlasele on est-ing mängus meie olulised mängijad inglased...

              Kommentaar


                Algselt postitas Graeme Vaata postitust
                Mida sa sellest mängust rohkem ootad?
                Seda,et eesti kõva lahingu annaks või,et ühegi punasega midagi ei juhtuks?Valus vaadata,et eestlasele on est-ing mängus meie olulised mängijad inglased...
                Selliseid vendi liigub siin veelgi. Epic,Gamer, ....

                Kommentaar


                  Mina ka!
                  mis te arvate et jalgpallis on äge kui kõik on vigased?! Mind miskipärst kellegi vigastus väga ei rõõmusta, ju siis olen veidrik.
                  Mina loodan meeletut võitlust, kuid see ei tähenda et vigaseks peab kedagi lööma
                  Kuid tore et United lõpuks suutus lausa rohkem kui 2 väravat lüüa,ehk juhtub seda tihedamalt nüüd edaspidi kui kuuvarjutusi

                  Kommentaar


                    pff! muidugi ei ole midagi head selles, kui inimesed vigastada saavad.

                    aga veider on seada prioriteediks inglaste vigastuste vältimine mängus, kus eestlased esimest korda wembleyle jooksevad? või mis, neevitser?

                    ei, ma ei ütle, et peksku eestlased vastast kuidas jaksavad. lihtsalt, ootan lihtsalt vinget (ajaloolist!) mängu ning kõik vigastused on teisejärgulised.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      tegelt ma usun,et Neevitser ka ei pea primaarseks paari inglase heaolu, see oleks nii öelda ekstra boonus. Oleks ikka sigavinge ju kui Raio nt mõned ära lükkab peaga ja võtaksime võidu Wemblil

                      Kommentaar


                        Minu lemmikmeeskond on Inglismaa juba üle 10 aasta kõvasti ja klubidest on mu lemmik Manu .... nii see on ja jääb!
                        Iga sõna, mis öeldakse Eesti koondise kohta halvasti, on siin foorumis nagu ropendamine,isegi kui see on irooniaga öeldud. Rahunege maha ja toetage keda tahate , teiste eelistusi pole vaja kritiseerida.
                        Loogiline on mul on hea meel kui meie rahvuskoondisel hästi läheb, eriti minu heal sõbral Konsal, aga tulihingeline pooldaja ma lihtsalt pole, peaksid nüüd kõik minusugused kodakondsusest loobuma?

                        PS! Õigus -mirko-
                        MU FCUK

                        Kommentaar


                          jah, mine venemaale tagasi, kui sulle siin ei meeldi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            jah, mine venemaale tagasi, kui sulle siin ei meeldi!
                            Mõnedes rajoonides peaks veel vabu kohti olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Selliseid vendi liigub siin veelgi. Epic,Gamer, ....
                              Mingi õhtulehe ajakirjanik oled , et teistele sõnu suhu paned?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Mingi õhtulehe ajakirjanik oled , et teistele sõnu suhu paned?
                                No Stutt sai sita mänguga tappa ju Sind ei häiri siis selline asi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X