320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See bussi jutt on ju aastast mine m*nni. Käis ju korra juba läbi, et nüüd pargime traktorit.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      jajajajaja
      võite oma selle posessioni sinnasamusesse pista.
      Vannigaali ajal oli seda kamaluga ja mis sest siis kasu oli. Niipalju oli et uni tuli peale.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Ostke jah veel mängijaid kokku. Mis te arvate, et see teid aitab? Rahaga saab tiitleid? Kui tahate näha, kuidas ühte jalgpalliklubi manageerima peab, siis te ei pea kaugele otsima minema, vaid piisab sama linna sees ringivaatamisest. Jah, ma vihjan siin seekord Manchesteri sinisele poolele, kuigi tegelikult on ju terve Manchester hetkel täitsa sinine Meie ei torma pea ees mingit 29 aastast Tšiili vanurit ostma, vaid ostame suvel maailmameister Griezmanni, kes on noorem, ilusad ja mis kõige tähtsam, ta mängib jalgpalli ka paremini.

        Kommentaar


          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
          Ostke jah veel mängijaid kokku. Mis te arvate, et see teid aitab? Rahaga saab tiitleid? Kui tahate näha, kuidas ühte jalgpalliklubi manageerima peab, siis te ei pea kaugele otsima minema, vaid piisab sama linna sees ringivaatamisest. Jah, ma vihjan siin seekord Manchesteri sinisele poolele, kuigi tegelikult on ju terve Manchester hetkel täitsa sinine Meie ei torma pea ees mingit 29 aastast Tšiili vanurit ostma, vaid ostame suvel maailmameister Griezmanni, kes on noorem, ilusad ja mis kõige tähtsam, ta mängib jalgpalli ka paremini.
          ma tean, et sulle ei peaks vastamagi, aga ma tunnen siiralt muret.

          trollid on vaimsete häiretega inimesed, palun mine ravile/uuringutele.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            See on nii halb postitus, et pole isegi trollimine mitte.

            Mis ma valesti ütlesin? Kas umbropsu mängijate ostmine on mingi lahendus? Turul tuleb tegutseda targalt. Mängijat tuleb skautida ja siis kui võimalus käes, siis peab teravalt ründama ja ta ära ostma. Kui hind on liiga kõrge, siis tuleb muusi võimalusi waagida. Liverpool võib edasi osta mingeid teisejärgulisi keskkaitsjaid sadade miljonite eest ja võtke oma suured sõbrad MONEY Unitedist ka punti. Kaks inglise klubijalgpalli häbiplekki ja ajaloohõlma vajunud klubi.

            Kommentaar


              Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
              Mis ma valesti ütlesin? Kas umbropsu mängijate ostmine on mingi lahendus? Turul tuleb tegutseda targalt. Mängijat tuleb skautida ja siis kui võimalus käes, siis peab teravalt ründama ja ta ära ostma. Kui hind on liiga kõrge, siis tuleb muusi võimalusi waagida. Liverpool võib edasi osta mingeid teisejärgulisi keskkaitsjaid sadade miljonite eest ja võtke oma suured sõbrad MONEY Unitedist ka punti. Kaks inglise klubijalgpalli häbiplekki ja ajaloohõlma vajunud klubi.
              Sul on katus täiesti ära sõitnud ?

              Kommentaar


                soovitan hästi palju ta postitust kommenteerida, siis on täiega väiksem tõenäosus, et labane mentaalne hälve veelkord postitab.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  soovitan hästi palju ta postitust kommenteerida, siis on täiega väiksem tõenäosus, et labane mentaalne hälve veelkord postitab.
                  Miks peab kohe negatiivselt ja halvasti ütlema? Selge see, et Sancheze saite te ainult rahaga. Mis on teie eelis City ees? Ma ei näe hetkel ühtegi. Tõde on valus, aga sellele tuleb sirge seljaga vastu astuda. Selle asemel, et suvaliselt mängijaid kokku osta, võiksite parem üle vaadata, kuidas te jalgpalli mängite. Mul on seda raske tunnistada, aga kunagi te olite tõesti SUUR klubi, aga need ajad on möödas ja kui te samasuguse hooga edasi panete, siis olete varsti nagu liverpool, kes märja silmaga oma 80ndate hiilgeaegu meenutab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                    siis olete varsti nagu liverpool, kes märja silmaga oma 80ndate hiilgeaegu meenutab.
                    Benitez: "In football, everything is a lie".

                    Kommentaar


                      Kvaliteet arutelu vahele ka vähem tähtsamat infot. Judas 100, Ander 150

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                        Miks peab kohe negatiivselt ja halvasti ütlema?
                        Ole hea, loe oma esimene tekst läbi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          Miks peab kohe negatiivselt ja halvasti ütlema? Selge see, et Sancheze saite te ainult rahaga. Mis on teie eelis City ees? Ma ei näe hetkel ühtegi. Tõde on valus, aga sellele tuleb sirge seljaga vastu astuda. Selle asemel, et suvaliselt mängijaid kokku osta, võiksite parem üle vaadata, kuidas te jalgpalli mängite. Mul on seda raske tunnistada, aga kunagi te olite tõesti SUUR klubi, aga need ajad on möödas ja kui te samasuguse hooga edasi panete, siis olete varsti nagu liverpool, kes märja silmaga oma 80ndate hiilgeaegu meenutab.
                          Cancer.

                          Kommentaar


                            Kurat kuidas silm puhkab kui Alexis väljakul on! Igasse olukorda minnes andis endast 100%. Üks viimased minuteid veel väljakul kus Lukaku söötu päästma läks näitas täpselt mis hind temas on. mõlemale väravale tegi ka eeltöö söödu näol. Ilus!
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Sinusugune City toetaja ei tohiks midagi öelda selle kohta. Ilma rahata oleksite siiamaani seal kuhu tegelikult kuulute ehk võitlemine Swanseaga püsimajäämise nimel. Ei pea väga kaugele meenutama. Sellega on vast kõik öeldud ja teema lukus

                              Kommentaar


                                Alexis oli tõesti tore. Algul palju valesööte ja rabedust, aga eks see ole kõik arusaadav. Andis endast 100% ja motti on kõvasti nagu näha, positiivne!

                                Lingard on endiselt kunn. Angelit tahaks tulevikus veel näha pingilt sekkumas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X