320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Alexis oli tõesti tore. Algul palju valesööte ja rabedust, aga eks see ole kõik arusaadav. Andis endast 100% ja motti on kõvasti nagu näha, positiivne!

    Lingard on endiselt kunn. Angelit tahaks tulevikus veel näha pingilt sekkumas.
    Tahaks teda juba täitsa lähitulevikus näha kui CLi ja teiste asjadega palju mänge korraga tuleb. Esimesel minutil tegi juba korraliku triki ja peaaegu vuras essasse posti ära. Olen noorte mänge vaadanud ja ta on terve mäng sellist toredust täis.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
      Miks peab kohe negatiivselt ja halvasti ütlema? Selge see, et Sancheze saite te ainult rahaga. Mis on teie eelis City ees? Ma ei näe hetkel ühtegi. Tõde on valus, aga sellele tuleb sirge seljaga vastu astuda. Selle asemel, et suvaliselt mängijaid kokku osta, võiksite parem üle vaadata, kuidas te jalgpalli mängite. Mul on seda raske tunnistada, aga kunagi te olite tõesti SUUR klubi, aga need ajad on möödas ja kui te samasuguse hooga edasi panete, siis olete varsti nagu liverpool, kes märja silmaga oma 80ndate hiilgeaegu meenutab.
      CITY poolehoidja süüdistab teist klubi raharaiskamises? Palun võta nüüd kalkulaator kätte ja arvuta City viimase 10 aasta üleminekud kokku. Palun tee seda.

      Kommentaar


        ärge visake bensiini lõkkesse..
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          tartanjan 1:0 ilmselgelt võitnud selle siin

          Kommentaar


            Üks diil on teil olnud kõige naeruväärsem. Pogba oma või see oli lihtsalt tööreis?
            ..ja nii ongi

            Kommentaar


              Algselt postitas metslane89 Vaata postitust
              üks diil on teil olnud kõige naeruväärsem. Pogba oma või see oli lihtsalt tööreis?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Sanchez oli nitsevoo, korralik debüüdi kohta. Ja täiega loodan, et Angel läbi lööb, tas on see mingisugune eripära, mis vähestel noortel on.

                Ja muidugi on äraütlemara tore näha, et igasugustel siin tussu liivaseks tõmbab ja jälle siin klähvimas käiakse. Näitab üksnes seda, et klubi on jälle õigel teel ja ollakse juba hirmul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                  Üks diil on teil olnud kõige naeruväärsem. Pogba oma või see oli lihtsalt tööreis?
                  quiz time! What ship has never docked at liverpool??
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Huvitav fakt, et hetkel tiimis kõige rohkem väravaid löönud mees on Mata (39) ja üllataval või mitte üllataval kombel on tal kohe järgi Martial (36). Rashford+Ibra (29)
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      quiz time! What ship has never docked at liverpool??

                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      ärge visake bensiini lõkkesse..
                      äkki käituksid ise ka vahest enda soovituste järgi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                        äkki käituksid ise ka vahest enda soovituste järgi?
                        Ma ei pane icemani ja seda mentaalselt hävinud tartanjanni ühte patta.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Ma ei pane icemani ja seda mentaalselt hävinud tartanjanni ühte patta.
                          Sõimake mind palju tahate, ega sellest teie klubi olukord paremaks ei lähe. Ma tulin siia foorumisse 2010 aastal kindla sõnumiga: CITY hakkab inglise jalgpalli valitsema! Mind naerdi välja ja tembeldati trolliks. Praegu ei ole vist enam nii naljakas? Ma ennustasin, et me hävitame Punased munandid 6:0. Hävitasime 6:1. Ennustasin, et D˛eko tuleb ja hakkab lammutama. Mees tuli ja lammutas. Siit ka loogiline küsimus, et miks ma mingi hälbega pean kohe olema, kui ma õigesti ennustan? Kurvaks teeb selline käitumine.

                          Kommentaar


                            Kus see Ibra konutab nii kaua?

                            Kommentaar


                              Järgmine nädal peaks täistreeninguid tegema hakkama.
                              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NEY Vaata postitust
                                Kus see Ibra konutab nii kaua?
                                Instast vaata, tegi mingeid High altitude trenne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X