320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas diver Vaata postitust
    Eks see näitab jällekord, et Mourinho on osa probleemist, mitte lahendus. Sõltumata sellest, mis järgneva kolme kuu jooksul juhtub, tuleks portugallane suvel minema saata ning Tuchel või Jardim asemele tuua. Kaasaegse mõtlemisega treener on hädavajalik, et klubi püsivalt tagasi tippu viia. Mourinho lagi anno 2o18 pole parimatega võrreldes enam piisavalt kõrge ning oma olemuselt on ta endiselt "pärast mind tulgu või veeuputus"-tüüpi treener.

    Pogba ja Alexise tulemuslikult koos mängitamiseks tuleks kasutata Alexist vale-9´na ja/või mängida 1 kontrolliva keskpoolikuga. Igal juhul siis taktikalised lahendused, mida Mourinho pole tahtnud või pigem osanud oma senise karjääri jooksul eriti kasutada. Martiali pingile või valele positsioonile lükkamine Alexisele ruumi tegemiseks pole lihtsalt aktsepteeritav, kuna tegemist on kui mitte Unitedi parima, siis vähemalt perspektiivikaima väljakumängijaga - ühega tuumikust, kelle ümber järgmiseks kümnendiks meeskond ehitada.
    Üks väheseid manu fänne, kes suudab olukorda reaalselt hinnata.

    Teie probleem on hoopis suurem, kui halb mäng või ajale jalgu jäänud treener. Te olete kaotanud oma hinge. Mis on järgi teie "we play the united way'st"? Mitte sittagi, suur null. Te olete muutunud üheks suureks kommertslikuks sitahunnikuks, mille eesmärk on teenida aina rohkem ja rohkem kasumit. Tuletan aga meelde, et teie praegune markentingi edu tuleb Fergusoni saavutuste pealt. Kui see laine lõpuks vaibub, siis olete te lihtsalt City'ga sama linna jagav klubi.

    Samas, mis lihtne fänn üldse teha saab, kui ta klubi on nii sitasti juhitud nagu manu seda praegu on?

    Mina isiklikult näen ühe võimalusena City poole üle tulla. Pean tunnistama, et olen isegi seda teinud ja toimib täitsa hästi. Alates 2008 olen mina sinine, sest nägin šeikide tulekul meeskonda sisenemas suurt tarkust.

    Teine variant on edasi kannatada ja oodata, et midagi paraneks, aga tõenäosus on väiksem, kui see, et inglismaa võidab 2018 jalka MM'i.

    Kolmas variant on proovida Old Traffordile pomm panna. Terror aitab. Vaadake Prantsusmaad ja Saksamaad, nad on alistunud moslemitele ning ehitavad vabatahtlikult mošeesid, sest kardavad moslemeid solvata. Muidu pannakse äkki uus pomm?

    Rohkem teil valikuid pole. Ise teate, mis teete. Mina naudin igal juhul City selle hooaja highlighte

    Kommentaar


      Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust



      Rohkem teil valikuid pole. Ise teate, mis teete. Mina naudin igal juhul City selle hooaja highlighte
      Jep, 20 aasta pärast vaatad ikka Agüero viimase sekundi väravat ja selle hooaja highlighte.

      Miks ma üldse vaevusin.?!

      Kommentaar


        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
        Alates 2008 olen mina sinine, sest nägin šeikide tulekul meeskonda sisenemas suurt tarkust.
        Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
        Vaadake Prantsusmaad ja Saksamaad, nad on alistunud moslemitele ning ehitavad vabatahtlikult mošeesid, sest kardavad moslemeid solvata.
        Mulle tundub, et hoopis sina oled Maarjamaa kõige vingem alistuja

        Kommentaar


          Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
          Mulle tundub, et hoopis sina oled Maarjamaa kõige vingem alistuja
          50 Shades of Tartanjan96

          Kommentaar


            Vabandust OT pärast, aga mina olen nüüd tänu taranjan96-le valgustatud ja näen lahendust! Mitte küll City toetajaks hakates, vaid hoopis Liverpooli toetama hakates...

            Aga nüüd tõsiselt rääkides, siis häirib ka ennast Mou poolt Martiali paremale äärele/pingile jätmine. Ei tundu just kõige parem signaal meestele - "mängi väga hästi, tee positsioonist kus mängid tõesti "oma" positsioon, kuid kui turul on pmst world class mees olemas (kes võib tegelt ka mitmel positsioonil mängida), siis tema saamisel pane ta mehe asemele kes tõesti tõestanud, et oma kohta väärib".

            Ning selguse huvides mulle ilmselgelt meeldib, et me Alexise saime, lihtsalt tahaks näha, et see ei tähenda, et me nüüd Martiali paneme paremat äärt mängima ja kui ta seal kohe ei õnnestus, sisuliselt pingile istutame. Aga eks järgnevad mängud näita kuidas Mou Lukaku,Martia,Alexis,Lingard,Rashford valiku dilemmat lahendama hakkab, kuigi seda jälgin ma siis juba Liverpooli die hard fänni toolilt

            Kommentaar


              Tartanjan mine ka Arsenali

              Kommentaar


                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                Üks väheseid manu fänne, kes suudab olukorda reaalselt hinnata.

                Teie probleem on hoopis suurem, kui halb mäng või ajale jalgu jäänud treener. Te olete kaotanud oma hinge. Mis on järgi teie "we play the united way'st"? Mitte sittagi, suur null.
                Mou lammas sai lepingu pikenduse just, et ei lähe ta suvel kuhugi paraku. 2020 on samas aasta, millal vabaneb ka Giggs taas. Nii kaua tuleb ilmselt kuidagi nutta ja loota, et vana saab paar korda peksa fännidelt.
                Martiali pingile/valele kohale panek PEAKS korralike fänne ikka marru küll ajama.
                Bla bla bla, Giggs pole tõestanud ennast peatreenerina jne jne jne aga just see pagana MANU STYLE tuleks ilmselt ainult koos temaga tagasi. Aga 2020 peaks USA-s 1 sats MLS-s mängima, mis võib mitmed meie legendid sinna mandrile tööle viia.

                Kommentaar


                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar





                    ja Martial player of the month

                    5 mängu
                    3 golli
                    2 assisti

                    Kommentaar


                      Peate Bayerni kombel asju ajama. Lööge Mou minema ja tooge SAF pinsilt tagasi. Toob selle pundi maa peale.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Peate Bayerni kombel asju ajama. Lööge Mou minema ja tooge SAF pinsilt tagasi. Toob selle pundi maa peale.
                        Kus see punt praegu on ?
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Saan ma õigesti aru, et paremajalgne ääreründaja, ei suuda paremal äärel mängida?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Devil Vaata postitust
                            Saan ma õigesti aru, et paremajalgne ääreründaja, ei suuda paremal äärel mängida?
                            Just. Siis ei saa ju tagumisse nurka keerutada. #firstworldproblems
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Jep, erinevat tüüpi ääri on. Sanchez ja Martial mõlemad harjunud sisse lõikama ja väravale lööma, kui näiteks Perisic, kelle funktsioon natuke teine ääre peal (nt tsenderdused). Idee poolest võiks Sanchez paremal ka mängida, sest nagu Huddersfieldi mängust näha oli, siis tal head läbisöödud ja tsenderdada oskab ka.

                              Kommentaar




                                Kui mängijate need videod on tihti lambid, siis Jose oma oli päris hea



                                Last edited by JuriM; 09.02.18, 10:51. Põhjus: MoneyChester United

                                Kommentaar

                                Working...
                                X