320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Supereliitklubid: Real, Barcelona, Bayern, Juventus

    Eliitklubid: Manchester United, Manchester City, PSG, Atletico Madrid, Chelsea,

    Vana rasva peal superklubid: Milan, Inter, Liverpool, Arsenal,

    Lihtsalt head klubid: Lazio, Dortmund, Sevilla, Tottenham, Monaco, Napoli

    Keskpärased klubid: AS Roma

    Palun. Lahendasin teie probleemi ära kes kuhu kategooriasse kuulub. Kes tahab võib täiendada erinevaid kategooriaid.
    Lazio>Roma, hahahahhahaha

    Kommentaar


      Algselt postitas FTorres Vaata postitust
      Linnupoja pole kunagi oma tarkuse poolest silma paistnud siin foorumis. Ega ei saagi palju loota selliselt inimeselt, kes ManU toetab.

      ManU mängupilt on nagu Burnleyl, vahe on ainult selles, et ManUl on paremad mängumehed. Tõeliselt suure klubiga pole enam kindlasti tegemist, vaata kasvõi mängijaid. De Gea on ainus, keda teised tiimid endale sooviksid. Pogbaga, Linnupoja, võid kuskil Prisma alkoleti juures tukka visata, tema hype on läbi.
      Nagu näha, siis Liverpooli fännide mõistus hakkab Saveristuma. Vaata korra liigatabelisse, Liverpool üldse mingi külasats seljuhul ju ?! Welcoga hea pusida.
      Miks just alko letis ? Ma olen kuulnud, et linnupojale meeldib piruka ja Pogbale spordiosakond.

      Ma siiski leian, et eliitmansaks saada väga raske, ning veel raskem sealt klubist välja kukkuda. Eriti ogaraks läheb muudugi olukord siis, kui geeniused tulevad võrdlema ManU Milani või Liverpooliga. Või Livefännid rääkima kuidas nemad jube täkult panevad ja on top sats, ning ManU on kuskil keskmike seas.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Või Livefännid rääkima kuidas nemad jube täkult panevad ja on top sats, ning ManU on kuskil keskmike seas.
        Mis keelel, see meelel.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Mis keelel, see meelel.
          Mis silmas, see hambas.

          Kommentaar


            Manu kohta on liigas teisel positsioonil viibimine nagu liiga keskmik olemine. Liverpooli jaoks on 3.-4. koht suur saavutus, top sats!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Mis silmas, see hambas.
              Mis ees, see taga.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Mis ees, see taga.
                Kes ees, kes taga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Kes ees, kes taga.
                  Kes vahel, see ahel.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas FTorres Vaata postitust
                    Linnupoja pole kunagi oma tarkuse poolest silma paistnud siin foorumis. Ega ei saagi palju loota selliselt inimeselt, kes ManU toetab.

                    ManU mängupilt on nagu Burnleyl, vahe on ainult selles, et ManUl on paremad mängumehed. Tõeliselt suure klubiga pole enam kindlasti tegemist, vaata kasvõi mängijaid. De Gea on ainus, keda teised tiimid endale sooviksid. Pogbaga, Linnupoja, võid kuskil Prisma alkoleti juures tukka visata, tema hype on läbi.
                    10.03 kell 16.30 räägime uuesti
                    Manchester United Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Supereliitklubid: Real, Barcelona, Bayern, Juventus

                      Eliitklubid: Manchester United, Manchester City, PSG, Atletico Madrid, Chelsea,

                      Vana rasva peal superklubid: Milan, Inter, Liverpool, Arsenal,

                      Lihtsalt head klubid: Lazio, Dortmund, Sevilla, Tottenham, Monaco, Napoli

                      Keskpärased klubid: AS Roma

                      Palun. Lahendasin teie probleemi ära kes kuhu kategooriasse kuulub. Kes tahab võib täiendada erinevaid kategooriaid.
                      Aitäh. Ma täiendaks vähe siit sealt.

                      Supereliitklubi: Manchester United

                      Eliitklubi: Manchester United

                      Vana rasva peal superklubi: Manchester United

                      Lihtsalt hea klubi: Manchester United

                      Keskpärane klubi: Manchester United

                      Kõigile midagi.
                      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Nagu näha, siis Liverpooli fännide mõistus hakkab Saveristuma. Vaata korra liigatabelisse, Liverpool üldse mingi külasats seljuhul ju ?! Welcoga hea pusida.
                        Miks just alko letis ? Ma olen kuulnud, et linnupojale meeldib piruka ja Pogbale spordiosakond.

                        Ma siiski leian, et eliitmansaks saada väga raske, ning veel raskem sealt klubist välja kukkuda. Eriti ogaraks läheb muudugi olukord siis, kui geeniused tulevad võrdlema ManU Milani või Liverpooliga. Või Livefännid rääkima kuidas nemad jube täkult panevad ja on top sats, ning ManU on kuskil keskmike seas.
                        See kus manu praegu on, on lihtsalt puhas õnn ja absoluutne maksimum mis sellise pasaaugu mänguga võimalik saavutada on. Liverpoolil on samas ruumi tõusta tohhuijaa, ilmselgelt pühapäevaks ollakse juba unitedist ülevalpool.

                        Kommentaar


                          kolme päeva ja n+miljoni mõttetu postituse kokkuvõtteks pakun välja innovaatilise lähenemise teemale.
                          võib mõjuda šokeerivalt.

                          * kes inglismaa liiga võidab on sel aastal inglismaa liigas parim klubi.
                          * kes karikasarja võidab on sel aastal karikasarjas parim klubi.
                          * kes meistrite liiga võidab on sel aastal meistrite liigas parim klubi.
                          * kes euroopa liiga võidab on sel aastal euroopa liigas parim klubi.
                          * kes järgmisel aastal võidab on liverpool.

                          repeat play.

                          ja eliit istub koos eplikuga rahumeeli nõgeseid sisse endale. igal aastal.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            See kus manu praegu on, on lihtsalt puhas õnn ja absoluutne maksimum mis sellise pasaaugu mänguga võimalik saavutada on. Liverpoolil on samas ruumi tõusta tohhuijaa, ilmselgelt pühapäevaks ollakse juba unitedist ülevalpool.
                            Ei, muidugi, absoluutselt. Samuti järgmine aasta on ju teie aasta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              See kus manu praegu on, on lihtsalt puhas õnn ja absoluutne maksimum mis sellise pasaaugu mänguga võimalik saavutada on. Liverpoolil on samas ruumi tõusta tohhuijaa, ilmselgelt pühapäevaks ollakse juba unitedist ülevalpool.
                              Jah Liverpool võiks lausa Bundesligasse tõusta. Saavad Bayerniga superhüpereliitklubid koos olla. Millal Liverpool võitis midagi? Kuradi raisk ei tulegi meelde...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                                Jah Liverpool võiks lausa Bundesligasse tõusta. Saavad Bayerniga superhüpereliitklubid koos olla. Millal Liverpool võitis midagi? Kuradi raisk ei tulegi meelde...


                                aga muidugi, "next year will be our year" pealt jäävad nad igavesti ennast parimateks kuulutama siin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X