320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suht lõputu õuduseks tundub see vaidlus hetkel juba minevat. Pean endale tuhka raputama pähe, et julgesin öelda, et manu on keskpärane klubi hetkel. Elagu sõnavabadus!

    Kommentaar


      Ma ise kvalifitseerun küll juba pühapäeva huviliseks ning ilmselt pole tänavu isegi pooli mänge näinud, aga klubi tegemised lähevad jätkuvalt korda. Minu jaoks on poolehoidjate negatiivne meelestatus küll täiesti arussaadav. Kui vaadata ainult tulemuspõhiselt, siis ei ole otseselt hullu tõesti miskit ja asjad oleks nagu paremuse poole liikumas. Euroopa liiga võitmine on korralik saavutus, Meistrite liigas ollakse tagasi pildil ning Premmi hetke 2. on korralik tulemus. Ja on selge, et igal klubil on tõusud ja mõõnad ning regulaarselt pole ükski tiim võimeline kõiki ja kõike võitma. See kõik on arusaadav, aga staatus kohustab enamaks ning aeg-ajalt tuleb midagi ka pakkuda, mistõttu on ootused kõrged ja fakt on see, et viimased 5 aastat on tiitlimängust ikka väga kaugel oldud. Eelkõige just mänguliselt. Olukorras, kus tiimi ülesehitamiseks on kulutatud väga suuri summasid.

      Kui teiste suurkulutajate puhul on vähemalt aru saada, et kuhu ja kuidas on investeeritud ning mille najal lõpuks tulemuseni peaks jõudma, siis Unitedi puhul on see selgusetu. Praegu tundub vägisi, et vaja oleks jätkuvalt umbes 500 millist rahasüsti, et üldse mingi variant tekiks mängida piisavalt kvaliteetset jalgpalli, et saavutada seeläbi ka tulemust. Tänapäeval on väga keeruline saavutada edu mängijatega, kes ei suuda regulaarselt surve alt lühikesega välja tulla, et alustada oma (kontra)rünnakut. Praeguse Unitedi keskmine mängija aga sellega hakkama ei saa. Lühikeses perspektiivis on võimalik, et tehakse samm edasi, aga väga keeruline on näha, et lähiaastatel praeguse peatreeneriga saavutatakse tase, mis lubab olla hooaja lõikes väga edukas.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ma ise kvalifitseerun küll juba pühapäeva huviliseks ning ilmselt pole tänavu isegi pooli mänge näinud, aga klubi tegemised lähevad jätkuvalt korda. Minu jaoks on poolehoidjate negatiivne meelestatus küll täiesti arussaadav. Kui vaadata ainult tulemuspõhiselt, siis ei ole otseselt hullu tõesti miskit ja asjad oleks nagu paremuse poole liikumas. Euroopa liiga võitmine on korralik saavutus, Meistrite liigas ollakse tagasi pildil ning Premmi hetke 2. on korralik tulemus. Ja on selge, et igal klubil on tõusud ja mõõnad ning regulaarselt pole ükski tiim võimeline kõiki ja kõike võitma. See kõik on arusaadav, aga staatus kohustab enamaks ning aeg-ajalt tuleb midagi ka pakkuda, mistõttu on ootused kõrged ja fakt on see, et viimased 5 aastat on tiitlimängust ikka väga kaugel oldud. Eelkõige just mänguliselt. Olukorras, kus tiimi ülesehitamiseks on kulutatud väga suuri summasid.

        Kui teiste suurkulutajate puhul on vähemalt aru saada, et kuhu ja kuidas on investeeritud ning mille najal lõpuks tulemuseni peaks jõudma, siis Unitedi puhul on see selgusetu. Praegu tundub vägisi, et vaja oleks jätkuvalt umbes 500 millist rahasüsti, et üldse mingi variant tekiks mängida piisavalt kvaliteetset jalgpalli, et saavutada seeläbi ka tulemust. Tänapäeval on väga keeruline saavutada edu mängijatega, kes ei suuda regulaarselt surve alt lühikesega välja tulla, et alustada oma (kontra)rünnakut. Praeguse Unitedi keskmine mängija aga sellega hakkama ei saa. Lühikeses perspektiivis on võimalik, et tehakse samm edasi, aga väga keeruline on näha, et lähiaastatel praeguse peatreeneriga saavutatakse tase, mis lubab olla hooaja lõikes väga edukas.
        Eks sellega ole ka see, et 4 aastat on oldud negatiivne. Nüüd kui asjad paremuse suunas liikumas, tasub olla ka vähe positiivsem. Kuigi ma ise olen ka pärispalju sappi pritsinud selliste mängude ja tulemuste pihta. Pikk ja higine arutelu tekkis sellepealt, et keegi arvas ManU kui klubikohta keskpärane, minu argument oli, et klubi on siiski endiselt eliit, tulemused aga sitad ja mõneaastase tasemelanguse järel sealt kohe välja ei lange.

        Olen nõus, et Manchester United peaks 5 aasta jooksul Premier leagues ka midagi pakkuma. Kuigi siin ütleks kaitseks, peale SAFi kelle ümber kogu ManU keerles, esimesed kolm aastat oli treeneripingil mingid imelikud elukad ja Mou eelmine aasta läkski puhtalt EL peale mängima. Seeaasta kui jäädaks teiseks, poleks kõigehullem tulemus. Siiski ei tohiks see olla muidugi vabandus, aga väga väga pikaaegse treeneri lahkumine ja mitte uute treenerite ja mängijatega pihta panemine, ning veel ka mõne vanakala lõpetamine viiski ManU sinna kus ta oli.( endiselt mitte keskmik ).

        Minuarust on üpris selge, kes peaks hetkel või järgmine hooaeg raskust kandma hakkama. 500 milli ka vast vaja pole. Oleks minu teha, korralik keskkaitsja, Youngi äärele üks kaitsja ja siis äkitsi üks ründaja ka. Ma arvan, et jutt poolemeeskonna mittesuutlikusest pressiall passi lükata on veidike liiast. Ma poleks veel Mou osas ka allaandnud. Kui järgmine hooaeg ei tule PL või CL karikat, siis peaks ilmselgelt mees lahkuma. Lisaks on seehooaeg veel võimalus CL karikas kojutuua.

        Glory Glory Man United !

        Kommentaar


          Nõustun Mehhanisaatoriga.

          Kommentaar


            Kremlin-funded channel is branded a ‘foreign agent’ by the US after being caught up in the investigation of Russia meddling in the 2016 election


            Vene mõjuagent ManU eesotsas. smh... Oleks ta veel Chelsea eesotsas siis sobiks nagu rusikas silmaauku.

            Kommentaar


              Miks sa siis siia seda jama ei postitanud kui nad Schmeicheli omale mõjuagendiks võtsid ? On ju teine ka meie saadik ja värki.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Redcafes kõlakad, et Pogba katki. Loodetavasti ikka nii ei ole ja Mourinho mindgames 6.0 põksumas. Fellaini seevastu vist olemas.

                @RobDawsonESPN

                Suggestions that Paul Pogba had to stop training today because of an injury. Will have a fitness test tomorrow to see if he can play vs Liverpool.


                E: kinnitus ka.

                Paul Pogba ruled out of Manchester United vs Liverpool clash forcing Jose Mourinho into midfield reshuffle | @TelegraphDucker
                https://www.telegraph.co.uk/football...clash-forcing/

                Kommentaar


                  Pogba väljas ja Bailly esimest korda see aasta alg11s. Tulemas on väga põnev mäng.

                  Kommentaar


                    Lukaku lustib lausa seal kaitseliini mängijatega(Lovren), Rashford täna ka kindel.. Lukaku pühendumus on märkimisväärne, lüüakse värav ja mees tähistab täiest südamest

                    Kommentaar


                      Rashfordile ikka meeldib nende nõrgemate vastu kõmmutada!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        See kus manu praegu on, on lihtsalt puhas õnn ja absoluutne maksimum mis sellise pasaaugu mänguga võimalik saavutada on. Liverpoolil on samas ruumi tõusta tohhuijaa, ilmselgelt pühapäevaks ollakse juba unitedist ülevalpool.
                        Lelelelele
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Unitedilt hooaja parim poolaeg?

                          Kommentaar


                            Keskpärast meeskonda on tõesti täna lust vaadata. Lovreniga pühitakse põrandat, Salah üritab Youngi taskus päikesevalgust leida ja Bailly nagu polekski vahepeal ära olnud. On näha, et meeskond mängib ühiselt ja emotsiooni on tunda. Keep it up!!!!

                            Kommentaar


                              Sky on hale

                              "Clutching at straws these Liverpool lot"

                              Kommentaar


                                Bailly elu värav tõenäoliselt, Zlatan approves. Isegi ekraanigraafika algul näitas "MAN UTD SCORES" või miskit sellist, 3-0 jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X