320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
    Noo Mr. Jaap oli ikka hea kaitsja. Rio eelkäija. Eks ta oligi juba kergelt puru.

    Millal Scholes vigastada sai? Treeningul?
    Äkki enne CL mängu trennis?
    Te olete ju tõsised fännid ja peaksite ikka teadma või mis?

    Kommentaar


      Keski on cafes tubli töö teinud ja kõik SAFi ostud ritta pannud. Tore ja mälu värskendav lugemine, ehkki ma pole mõistagi nõus mõne hindega ega sellega, et Bellion on teema autori arvates Fergie halvim ost üleÜLTSE.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Torkab silma, et kõik vigastustega hädas olnud mehed saavad veidi liiga karmilt nuuti. Aga eks sellised asjad on alati subjektiivsed. Mind isiklikult häiris ainult üks asi tõsiselt - Howard nüüd küll Carrollist kehvem vaht ei olnud. Okei, lõpus oli sõel ja muidu sutsu mental, aga see ei ole võrreldav 90 minutit kestva tundega, et nüüd kohe kukub ilge pomm kuskilt. Poolelt platsilt näiteks... Ja vaadates, mida Bellion hetkel Prantsusmaal teeb, siis ta vist ikka täiesti andetu ei ole jah. Kuid üldiselt mõistagi hea töö.

        Ja muidugi Dongi osas on tegu tabavaima lühiiseloomustusega, mida ma lugenud olen:
        Played twice, never scored, is shite.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Hea ülevaade.
          Aga tal on valesse kohta Kuszcak pandud. Ikka enne Owenit ja Nanit.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Päikeseleht pakub nädalavahetuse mängu ootuses meenutamiseks kuute videot. 2-4 mängu, kus Johnnyboy lõi värava, nii et isegi aru ei saanud, nende seas kahjuks pole; aga selle kompenseerimiseks meenutatagu, kui kurjaks sai Roy, kui Paddy tunnelis Neville't kiusama hakkas. I'll see you out there!
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Päikeseleht pakub nädalavahetuse mängu ootuses meenutamiseks kuute videot. 2-4 mängu, kus Johnnyboy lõi värava, nii et isegi aru ei saanud, nende seas kahjuks pole; aga selle kompenseerimiseks meenutatagu, kui kurjaks sai Roy, kui Paddy tunnelis Neville't kiusama hakkas. I'll see you out there!
              manku! manku! manku! ...

              Kommentaar


                Algselt postitas petsman Vaata postitust
                manku! manku! manku! ...
                ah jaa - sült on hea. leivaga.

                Kommentaar


                  ... Miks sa doubleposti tegid?

                  Mis süldist sa räägid?
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    O captain my captain... Ehk et Gary on lõpuks ometi kokku lapitud ja mängis tunnikese reservide eest 6-1 võidumängus Stockporti vastu. Keskkaitset seejuures. Väravad Eaglesilt, Evansilt, kaks tükki Brandylt ja samuti kaks King Kongilt, kes sellega hoobilt oma senise saldo duubeldas. Täkk, ma ütlen.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kust netist näeb?

                      Kommentaar


                        keegi teab kus veel saab kanaleid valida:S
                        minu allikas on maas:S

                        Kommentaar


                          Rojadirecta. World's biggest sport streams index (El mayor índice de emisiones deportivas por Internet).
                          The Reward is Cheese.

                          Kommentaar


                            ausalt vä?

                            Kommentaar


                              Enam mitte.

                              1:1

                              Rooney 1. pa viimase minuti väravale vastas Fabregas 2. pa alguses kolliga.

                              EDIT: Selgub, et ManU värav on märgitud Gallase omaväravaks.

                              EDIT 2: Mäng on lõppenud skooriga 2:2. Vahepeal suutis Ronaldo skoorida, aga viimasel minutil vastas Gallas ja päästis Arsenali jaoks punkti. Lõpp oli päris pingeline.

                              Kommentaar


                                Sellise väravaga ikka ei laseks nii hilja viigistada ju. Mage.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X