320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fakk arsenal läheb ka juba chealsea teed et kobistavad viimsel minutil ära

    Kommentaar


      Algselt postitas raido#78 Vaata postitust
      fakk arsenal läheb ka juba chealsea teed et kobistavad viimsel minutil ära
      mis sääl vahet on, mu pärast löögu kasvõi minu lemmiktiim Real Madrid iga mängu viimasel minutil võiduvärava, peaasi, et mingi normaalse resultaadi saavad.

      Kommentaar


        Algselt postitas raido#78 Vaata postitust
        fakk arsenal läheb ka juba chealsea teed et kobistavad viimsel minutil ära
        See oli lihtslt hea rünnaku vili. Metsikult tagusid peale, loogiline, et lõpuks see pall seal üle joone ära käis. Ja pigem sõima oma meeskonna kaitset või kedagi, et lasid viimasel minutil ära lüüa endale.

        Kommentaar


          Valus mäng oli.
          Me ei võitnud punkti, me kaotasime 2 punkti.
          slimm.ee

          Kommentaar


            nu saada võõrsilt viik arsenali vastu on tegelt hea tulemus. Nemad peavad ju hooaja teisel poolel meid kylastama ja minu mäletamist mööda pole me veel ennem emirates staadionilt punktigi saanud nii et võib rahule jääda kuigi kahju on. See kaitse jama on sellest et vidic kutsub rio koguaeg võidu jooma kuna aga vidic on endisest sots. riigist siis joob ta rio koguaeg laua alla ju pole ime et meil kaitses paanika on . Kahju muidugi aga midagi teha pole jalgpall on ymmargune.

            Kommentaar


              Heh, Vidic vist alles hakkab jooma!
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                Valus mäng oli.
                Me ei võitnud punkti, me kaotasime 2 punkti.
                kas kusagil selle mängu väravad ka üleval on??

                Kommentaar


                  "Suurte jõududega rünnates ei suutis van der Sar Gallase löögi küll tõrjuda, kuid joonekohtuniku otsusega oli pall ületanud väravajoone."

                  et jah, imelik mäng.
                  igav ei olnud. õiglane tulemus.

                  ühtlasi asun harjutama korrektset vastust küsimusele "kokafantasprait?"
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Kus see tsitaat kirjas on?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      "It was a very difficult game to play. We played against a big, big team. Manchester United played very well and we suffered a lot. In the first half we tried to play football but it was not easy because Manchester played together in blocks and it was difficult to find space.
                      Rooney is a good player and he scored a fantastic goal. Maybe I was a little bit late.In the second half we had to play better. We didn't play that well but we drew."

                      Hr. Gallas, ma ühinen sinu mõtetega!
                      MU FCUK

                      Kommentaar


                        Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                        Valus mäng oli.
                        Me ei võitnud punkti, me kaotasime 2 punkti.
                        pigem mitte no.
                        me saime ühe punkti aga me ei kaotanud midagi.

                        Kommentaar


                          in the end oli viik arvatavasti õiglane tulemus, ehkki kaks korda edu käest anda pole just manulik.

                          pean küll üllatuseks nentima, et mängupilt oli üle ootuste hea. I poolaeg võeti arsenal ikka täielikult kinni - anderson, kes hooaja alugses paistis raskustes olevat kohanemisega, on väga heaks täienduseks ja ei näe põhjust, miks kedagi teist talle eelistada; hargreaves võib küll hea kaitsev poolik olla, aga tundus, et söödud ja löögid polnud just tol päeval täpseimad. II poolaeg kuidagi kadus see composure, mäng läks lahtisemaks, kuid õnneks no harm done.

                          webbi süüdistamine on suht mõttetu. väike koduvile käibki asja juurde.

                          Kommentaar


                            Mis pagana koduvile ?
                            Me ei mänginud Traffordil.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Mis pagana koduvile ?
                              Me ei mänginud Traffordil.
                              Ei mänginudki,ta mõtles seda et arsenali kasuks oli koduvile ma eeldan
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Ja mina seda, et ei olnud, pigem oli Webbi partii Unitedi kasuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X