320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    Pep sai päranduseks Kompany, Silva ja Agüero. Mourinho sai päranduseks Mike Smallingu, Fellaka ja vananeva Rooney. Pane siia otsa Pepile antud otsatu rahakott väravavahahi, kaitse ja mille iganes vaja minevaks ning usaldus suurpuhastuseks. Võta maha meie juhatuse jäärapäisus ning vahe ongi 19 punkti.
    Ütles Mourinho enne suvepuhkusele minekut, et andis Edile 5nimelise kirja, keda vaja oleks. Ära toodi 2. Üks Carricku ja teine Blindi asemele. See oli meie puhastus: paarilt riiulilt tolmu pühkimine, sest üks läks pensile ja teine lihtsalt ei mahtunud enam koosseisu. Muide Blind siin eelmine nädal veel tunnustas Mourinhot, kui väga head bossi ja võitjat. Vaip on meil aga siiani kloppimata.
    Mis aga Bale puudutab, siis ei usu mina, et ta nimekirjas oli, pigem olid seal Willian ja pikalt seostatud Perisic. Kui oli, siis ainult Edi, sest sellega oleks aktsiad veel rohkem rallima saanud. Muidugi suured ninad just kui ei saa sellest aru, et kui tiitleid ei tule, siis lõpuks kukuvad needki numbrid, lõputult õhku ei müü.
    Sellist jura ei maksa ajada, justkui City-l oleks otsatu rahakott olnud ja ManU-l mitte. Numbrid (arvestamata seda suve):

    PL klubide kulutamine alates juunist 2014

    Ehk et ManU kulutanud pea sama palju, kui City ja ärme unusta, et ka Mou käe all net spend sadu miljoneid mängijate eest. Lihtsalt üks peatreener on loonud süsteemi ja ostnud sinna sobivad mängijad ning tulemuseks planeedi parim meeskond. Teine aga...noh...on seal mingit süsteemi üldse?

    Natuke küsitav, et kuivõrd tark oli ~200m kulutamine Pogba ja Lukaku eest, kui tõesti nii palju positsioone vajasid täiendamist. City on ostnud selliste summade eest rohkem (kuid odavamaid) mängijaid, kes aga süsteemi hästi sobivad...ja asi toimib! Lisaks Mou on halb coach - milline mängija ManU-s on tema käe all paremaks muutunud? Pepi käe all - Sterling, Stones, Otamendi, Foden kindlasti, vb mõni veel. Point on selles, et tuleb selgelt Mou otsa vaadata.

    Kommentaar


      Algselt postitas magicm Vaata postitust
      Pep sai päranduseks Kompany, Silva ja Agüero. Mourinho sai päranduseks Mike Smallingu, Fellaka ja vananeva Rooney.
      Leian seda argumenti isiklikult suht naljakana. Kas see sama Kompany, kes mängis ca 10 mängu kõikide sarjade peale kolmel eelneval aastal enne Pepi tulekut, või D. Silva, kellest City juhatus tahtis lahti saada juba 2015. aastast, või Agüero, kes rääkis pensionile minekust juba alates 2014. aastast??... Ja kas mitte teil polnud Martial, keda peeti laialdaselt parimaks talendiks jalgpallis, enne kui Mou suutis järjekordse tuleviku lootuse ära rikkuda, või siis De Gea, keda ma mõistan on parim väravavaht terves maailmas unitedi järgijate arust? Ja ärme räägigi sellest, millised on City mängijate sooritused koondises võrreldes Pepi süsteemis ja samas ka vastupidi utdi mängijate omad Mourinho all ja koondises. Mingi korrelatsioon hakkab siin juba tekkima või mitte lol?

      Kindlasti pole Mou ainuke süüdlane teie halvas situatsioonis, aga väita, et tal puudub mingigi süü on ka naeruväärne. Tänapäeva jalkafännide suurim probleem ongi see, et oma klubi ja kõike sellega seonduvat nähakse aint läbi roosade prillide, samas kui kõik teised on siis nn "pahad ja süüalused". Mourinho on ka muide tuntud sellise propaganda poolest absull igal pool, kus ta olnud. Suutis ta ju isegi nt Madridi fännid panna uskuma, et üks kõigi aegade parimaid väravavahte ja Reali legend Casillas on väga halb jalgpallur, kuna nende isklikud suhted ei klappinud.

      Algselt postitas magicm Vaata postitust
      Noo täpselt, City vundament oli palju tugevam. Esimene aasta ei midagi ja teisel pärast suurpuhastust tiitel. Zoze esimene aasta kolm väiksemat kopsikut ja teisel teine koht, kus selja taga hoiti kõiki silda ajavat "oi, kui ilusat. oi, oi, kui ilusat jalgpalli mängivad Liverpool ja Spurs".
      Lihtsalt mainin siin, et kes jälgib eriti täpselt arvuti poolt arvutatud statistikat nagu "xG" (xG pm tähendab, et kui välistada jalgpallist õnne-faktor, et siis kui palju väravaid üks tiim tegelikult oleks pidanud lööma, hinnates väravavõimalusi, nende kvaliteeti ja isegi lööja löögikvaliteeti jne.), "xG ise lubatud", "xG - xG ise lubatud vahe", siis teaks, et City oleks tegelikult pidama ka selle järgi võitma 16/17 tiitli (juhtides premmi igas nendes kolmes statistikas), aga jäädi kolmandaks ennenägematu ebaõnne tõttu. Samas aga united on mõlemal Mourinho hooajal palju paremini sooritanud kui nende xG näitas, ehk nende õnne-faktor on olnud üüratult suur, eriti eelmisel hooajal, mil nad oleks pidanud xG järgi jääma kuuendaks ja nt Liverpool teiseks.

      Proovides vaadata seda kõike unitedi fännide perspektiivist, siis ma isiklikult vallandaks Mourinho juba täna ja maksaks Tottenhamile Pochettino eest nii palju, kui nad soovivad, sest see oleks parim raha mida nad post-SAFi oskaks kulutada. Loomulikult aga kuna ma pole utdi fänn, siis ma loodan et Mou on nii kaua teiega, kui võimalik. Pochettino tooks minu arust 2 hooajaga utdi Euroopa eliiti tagasi. See kõik aga on minu isiklik arvamus ja iga üks ei peagi nõustuma ja võib omada teistsugust arvamust hetkel utdiga toimuvast. Peace out!
      Last edited by Saksapoiss; 23.08.18, 01:24. Põhjus: paar viga
      "I will tell you the truth, no matter how difficult it is to accept."

      Kommentaar


        Mou ütleb selle peale “ i sdont zhinks so “ ja tõmbab Spursile kotipähe arvestatava mänguga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saksapoiss Vaata postitust
          Proovides vaadata seda kõike unitedi fännide perspektiivist, siis ma isiklikult vallandaks Mourinho juba täna ja maksaks Tottenhamile Pochettino eest nii palju, kui nad soovivad, sest see oleks parim raha mida nad post-SAFi oskaks kulutada. Loomulikult aga kuna ma pole utdi fänn, siis ma loodan et Mou on nii kaua teiega, kui võimalik. Pochettino tooks minu arust 2 hooajaga utdi Euroopa eliiti tagasi. See kõik aga on minu isiklik arvamus ja iga üks ei peagi nõustuma ja võib omada teistsugust arvamust hetkel utdiga toimuvast. Peace out!
          Kõik hästi kena ja armas, aga kui Mou praegu nahhui saata, siis kes su arust reaalselt ohjad üle võtab? Ei, Poch ei tuleks täna, 23.augustil Londonist ära.

          E: nüüd muidugi juba jutud, et minnakse lennukiga üle stata, millel anti-woody saba taga. Tra kui kiirelt unustatakse, et Glazerid on eesotsas ja mitte ceo.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
            Lihtsalt üks peatreener on loonud süsteemi ja ostnud sinna sobivad mängijad ning tulemuseks planeedi parim meeskond. Teine aga...noh...on seal mingit süsteemi üldse?
            haha, lol, mis planeedi? Vallutavad nad oma frantsiisiplaaniga ka Marsi juba koos onu Eloniga?

            Kui jutt oli maast, siis on ka riike väljaspool Briti saari

            Algselt postitas Saksapoiss Vaata postitust
            Proovides vaadata seda kõike unitedi fännide perspektiivist, siis ma isiklikult vallandaks Mourinho juba täna ja maksaks Tottenhamile Pochettino eest nii palju, kui nad soovivad, sest see oleks parim raha mida nad post-SAFi oskaks kulutada. Loomulikult aga kuna ma pole utdi fänn, siis ma loodan et Mou on nii kaua teiega, kui võimalik. Pochettino tooks minu arust 2 hooajaga utdi Euroopa eliiti tagasi. See kõik aga on minu isiklik arvamus ja iga üks ei peagi nõustuma ja võib omada teistsugust arvamust hetkel utdiga toimuvast. Peace out!
            Hahaha, olles praegu lõpetamas värskelt Pochi memuaare, mis Balague kokku kirjutas siis good f**ng luck with that
            Lisaks Spursi kinnimaksmisele oleks vaja kuidagi mees ise ka ära veenda... ja nagu omajagu keeruline on näha, millega seda toimuks. Kui pigem Poch midagi muuta tahaks siis Argentina koondis on juba pikalt virelenud...

            Kommentaar


              Algselt postitas magicm Vaata postitust
              Noo täpselt, City vundament oli palju tugevam. Esimene aasta ei midagi ja teisel pärast suurpuhastust tiitel. Zoze esimene aasta kolm väiksemat kopsikut ja teisel teine koht, kus selja taga hoiti kõiki silda ajavat "oi, kui ilusat. oi, oi, kui ilusat jalgpalli mängivad Liverpool ja Spurs". Ja mis neil on? Mitte midagi. Pochettino pole peatreenerina midagi võitnudki ja Kloun pole Liverpoolis midagi võitnud.
              Palju õnne!
              Küll te City ka kätte saate ja kaugustesse maha jätate!
              Pikka iga Mou! Ja kes need Pochettino ja Kloun üldse sellised on, mida nad üldse endast mõtlevad? Enne võitku midagi kui üldse midagi endast arvata julgevad!
              "No one is asked to do more than anyone else."

              Kommentaar


                Algselt postitas Saksapoiss Vaata postitust
                Leian seda argumenti isiklikult suht naljakana. Kas see sama Kompany, kes mängis ca 10 mängu kõikide sarjade peale kolmel eelneval aastal enne Pepi tulekut, või D. Silva, kellest City juhatus tahtis lahti saada juba 2015. aastast, või Agüero, kes rääkis pensionile minekust juba alates 2014. aastast?
                Paluks viiteid neile huvitavatele väidetele. Kas tõesti oli tegu sitakottidega, keda alles pepik pani mängima või siiski City liidritega nii siis kui ka praegu, lihtsalt vigastusi on olnud palju

                Martial, keda peeti laialdaselt parimaks talendiks jalgpallis, enne kui Mou suutis järjekordse tuleviku lootuse ära rikkuda
                Martiali puhul imestas pea kogu maailm pigem tema kõrge hinna üle, mis ei vasta ta võimetele,
                'maailma parimaks asjaks' peavad mõned teda alles nüüd, kui mänguaeg Alexise tulekuga on veelgi vähenenud

                City mängijate sooritused koondises
                mitu favoriiti läks MMil pahasti alt, sh argentiinlased Aguero ja katastrofaalset kaitseliini juhtinud Otamendiga ning vastupidi - paari väga eduka turniiri teinud koondise ridades oli erinevate klubide esindajaid

                "xG"
                kas see on sama indeks, mille järgi Jonathan Evans on Premieri parim kaitsja, keda Guardiola ära tahab osta (nüüd, kus ta endiselt WBA koosseisus on ja koguni esiliigas pallib, on need jutud vaibunud..)
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Jonny Evans mängib tegelikult Leicesterist. Aga carry on.

                  Kommentaar


                    XG on nii hägune, et milleks üldse mänge pidada. Tõmbame hooaja alguses loosi ja ulatame suurima õnne-faktoriga tiimile meistritiitli.
                    Mis Pochi puutub, siis ilma sarkasmita võitkugi enne midagi. Sama hästi võiks Moyese tagasi palgata, tegi temagi ju Evertoniga stabiilset tööd. Tuleb meelde Leicesteri hooaeg, kus jaanuarist aprilli teise pooleni oli kahe hobusega võidusõit: Leicester või Spurs ja lõppjärjestuse oli Leicester, Arsenal, Spurs.
                    Ei vaidle vastugi, Mou on vastuoluline. Neid tülisid mängijatega on omajagu ja riietusruumi on ka kaotanud. Samas olen selle kahe aastaga aru saanud, et meedia on temast pahalase pildi loonud. The Good - Pep, The Bad - Mou, The Cool - Kloun jne. Küll aga on Moul ka teine pool. Väljaspool tööaega pidi päris humoorikas kuju olema ja inimlik pool on ka olemas, mida nt demonstreeris Interist pisarates lahkudes. Kui aga tööks läheb, siis on teine mode: nasty, arrogantne ja kõigeks valmis.
                    Tuli see meelde. Ühes kohas võtab ka eelmise hooaja kokku.
                    https://youtu.be/SCSyZ8SBtkE

                    Kommentaar


                      Naljakas ringkaitse tööle tõmmatud kohe kui keegi julges midagi (jah väga äärmustesse vahepeal langedes) midagi öelda. Mou on rahhi saanud küllaga, et tulemused oleks paremad, aga ometi olid 2 võidetud tiitlit just esimesel hooajal. Mida sellest järeldama peaks? (See kolmas karikas ehk Community Shield, korralikuks tiitliks peab seda küll ainult Mou oma maagilise treble nimel). Liigas läks eelmine hooaeg paremini, aga mängupilt samal ajal muutus järjest halvemaks.

                      Algselt postitas magicm Vaata postitust
                      Tuleb meelde Leicesteri hooaeg, kus jaanuarist aprilli teise pooleni oli kahe hobusega võidusõit: Leicester või Spurs ja lõppjärjestuse oli Leicester, Arsenal, Spurs.
                      Lihtsalt faktide huvides. Jaanuari keskel Arsenal juhtis. Veebruari keskel oldi 2p maas. Ehk ärme üle pinguta.

                      Algselt postitas magicm Vaata postitust
                      Ei vaidle vastugi, Mou on vastuoluline. Neid tülisid mängijatega on omajagu ja riietusruumi on ka kaotanud. Samas olen selle kahe aastaga aru saanud, et meedia on temast pahalase pildi loonud. The Good - Pep, The Bad - Mou, The Cool - Kloun jne.
                      Meedia temast pahalase pildi loonud? wtf man, brainwashed much? Selles on süüdi küll ainult tema enda käitumine, silmakirjalikkus ning kelbas jutt. Näiteid on palju: Eva Carneiro'ga käitumine, Vilanova silma poke, enda pesukasti peitmine et vastaste riietusruumi pääseda, Allardyce stiili kohta 19 sajandi jalgpalli ütlemine kui ise teeb seda sama paremate meestega, suvel omaenda tiimi mahategemine turnee ajal, Wengeri suunal umbes 100 sõnavõttu, Man City "can not buy class" jutt on veel eriti naljakas (nagu poleks peeglist ennast näinud ja samal ajal kutsuvad toetajad veel vastaste treenereid nimedega mis jätavad ainult neist endist klouni mulje). Igaljuhul temaga olnud jama ja kelpa jutu nimekiri on liiga pikk. Ja see "võtab tule enda peale" põhjendus ei päde mingi valemiga kui tal riietusruumis käärib igas klubis. Peace

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        Noo täpselt, City vundament oli palju tugevam. Esimene aasta ei midagi ja teisel pärast suurpuhastust tiitel. Zoze esimene aasta kolm väiksemat kopsikut ja teisel teine koht, kus selja taga hoiti kõiki silda ajavat "oi, kui ilusat. oi, oi, kui ilusat jalgpalli mängivad Liverpool ja Spurs". Ja mis neil on? Mitte midagi. Pochettino pole peatreenerina midagi võitnudki ja Kloun pole Liverpoolis midagi võitnud.
                        Kloun sai veel kusisema satsi ja praeguseks sellest hulka kõvema kivi teinud kui Zoze Unitedist.

                        Lisaks veel kipub Zoze raha kulutavaid satse tümitama aga kes oli osturallide ajastu rajaja? Õige! Zoze 2004 kui Romka rahakotisuu avas ja portugallane megasummadega klassi ostis ja kaks premmi kotti pistis.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          “ They see me rollin, they hatin “

                          Kommentaar


                            hate käändub hating peale. Või kui tahad pop ja noortepärane olla siis hatin'
                            Pmst kõik e'ga lõppevad sõnad kaotavad e tähe ning asemele tuleb ing

                            Aga carry on. Las erivajadustega üks rollib veel 20 aastat teiega ning usun et kõik premmiklubid on sillas (peale manku enda mõistlike toetajate that is)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              hate käändub hating peale. Või kui tahad pop ja noortepärane olla siis hatin'
                              Pmst kõik e'ga lõppevad sõnad kaotavad e tähe ning asemele tuleb ing

                              Aga carry on. Las erivajadustega üks rollib veel 20 aastat teiega ning usun et kõik premmiklubid on sillas (peale manku enda mõistlike toetajate that is)
                              E jäi kogemata vahele jah.

                              Aga Mou kohapealt ma ei näe põhjust hädaldada. Oli teada milline ta on ja ilmselt peale ManU karjääri on ta täpset samasugune. Ma olen ka üpris kindel, et pooled ta väljaütlemised on lihtsalt show ja meelelahutus. Panna rohkem inimesi kuulama, rääkima, vaatama. A la May ja Gregori või Klitschko ja Fury matsi eelne tsirkus. Teisalt on ka inimtüüp kindlasti selline kes pigem ei jäta ütlemata. Kolmandaks ta viskab minuarust üldse mingit peent huumorit. Räägib tõsise näoga jutu kokku. Õhtul joob õlle ja naerab sõpradega kuidas spordiajakirjanikud on ogaraks läinud ning Neville pühapäeval, otse perekonna tee joomiselt, Sky Sportsi stuudiosse asja arutama jookseb.

                              Seda oli ammu teada, et käimasolev hooaeg on tõehetk. Isegi pigem see poolaasta. Ehk ma ei tõttaks kahe mängu pealt erilisi järeldusi tegema. Selge on see, kui jaanuaris ollakse 15 punni maas ja 5. kohal ning CL väljavaated oleks kehvad siis nägemist Mourinho. Kes asemele ainult ?

                              Kommentaar


                                läheb jälle kohati maru emotsionaalseks.
                                katk - arse teemas aastaid tagasi, kui keegi väljaspoolt veel viitsis midagi arvata, tõmmati ringkaitse käima. tänane on pigem erinevate seisukohtade lahkamine. pluss muidugi esimene lause.

                                kogu teemat võib muidugi vaadelda laialt: näiteks post-SAF aeg kui meeskonnas oli põhikeskväljuriks tom maderfaking cleverley. küllalt reljeefne iseloomustus satsist, mis moyesele jäi. muidugi oli meeskonnas ka de gea, kaitses mike&phil, valencia, kärrik, roo. las käsitlus neist jääda hetkel teisejärguliseks.
                                moyes tõi fellaka ja mata.
                                siis kalkun, kelle ajal osteti di maria, shaw, herrera, rojo, blind, martial, depay, schneiderlin, schweini, darmian, romero. kui herrera ja romero välja arvata, on mou tahtnud kõigist mingil hetkel seepi teha või on seda juba teinud.
                                nüüd mou aeg - ibra, bailly, miki, pogba, lukaku, matic, lindekas, sanchez, dalot, fred....ja lee grant.

                                ma isegi ei viitsi praegu seda numbrit kokku lüüa, mis kõikide eelmainitud härraste peale on kulund, aga hirmuäratavalt palju on sitta ostetud.

                                püüdes olla võimalikult objektiivne - võimatu, aga annan parima -, jäi pepile justkui vähe kobedam sats.
                                enne kui saag käima tõmmata, siis selle väite taga ei peitu vabandus. manku prioriteet peab olema shityle kotti panemine, sest 8 juhul 10st toob see premmi tiitli. see, kes kui suure kirstu vanaemalt päris, ei puutu päeva lõpuks asjasse, küll aga võib/tuleb seda siis meelde tuletada kui hakkab mingi jutt, et JM on retard ja PG parim asi peale keedukartulit.
                                aastaid tagasi oli kõva debatt nii BBCs kui vist ka siin foorumis, et ainus premmi mees (väljakumängija), kes ükskõik millise meeskonna algkoosseisu kõnniks, on agüero. lisaks olid meeskonnas kdb, silva, fernando&-inho (sorri, ma ei tee neil vahet), sterling ja otamendi (kaks viimast on muidugi kaikad, kellst pep on pärismängijad teinud). kompany olemasolu üle tehti siin juba nalja, aga annaksin mõne kesklinna asotsiaali neeru selle eest, et manu riietusruumis oleks selline autoriteet, keda ükski treener ega järjekordne vigastus pole murda suutnud, nii et need 10 mängu, mis ta on viimastel aastatel mänginud, võiks samuti olemata olla - see vend on vajalik.

                                otsisin, aga ei leidnud üht artiklit (vist ka bbc oma, aga vb mitte), kus mingid arvajad (siin tuleb kindlasti ka bundit-wisdom koefitsendiga arvestada) heitsid pepile ette kõikidest valikutest kõige turvalisema võtmise - sisuliselt oli laual manu, shity ja chelski ametid - ning "tõelisest ehitamisest" (mis iganes imeloom see ka pole) eemale hoidmise. kui palju selles ka tõtt on või on tegemist sellise "no tegelikult on premier league treenerid SAF ja Arsene ikka kõvemad vennad, sest nad tegid sitast sepikut" foonil nostalgia,peeruga, las jääda taaskord igaühe enda sisemise kompassi suunata, kuid fakt on, et pep teadvustas meeskonna nõrkused, "mätsis need rahaga täis" ostes täiesti õiged vennad ja nüüd on selline palun-väga olukord. lisaks suutis nii mõnelegi poisile eesotsas bernardo silva ja sanega - aeg näitab, kas ka laporte läheb sinna sahtlisse - selgeks teha, et nad peavad veel küpsema. 45+45milli pingile panna on julge lüke ja veel nii, et asi käärima ei lähe - rets.

                                kloppist rääkides - spot on ostud. praktiliselt mitte midagi pole raisku läinud. see kuidas salah, mane ja milner on õide puhkend, on kaunis. tulles siiski tagasi magicm'i öeldu juurde: nad pole mitte sittagi võitnud, aga lisaksin omaltpoolt nii palju, et kui üldse mingi stiiliga mitte-võitvat perioodi mööda saata, siis see oleks top3s kindlasti.


                                kui me tuleme kitsama pildi juurde tagasi, siis on j-man kulutanud mingi 300mill vali-ise-valuuta ja tulemuseks on vägistav jalgpall, mis on toonud poolsuvalisi karikaid, käreda mahajäämusega teise koha kõrgliigas (kuigi punktisumma oli ju okei), sevilla vastu täis-sittumise ja tagatipuks äsjase kaotuse brightonile. sekka sitajärgi lehkava riietusruumi, mille puhul võiks siiski tõstatada küsimuse, et palju sellest on meedia puhutud ja kui palju jose töötegemise kaasnähtus, umbes nagu...noh, sigalate puhul: kui ei haiseks, oleks imelik.
                                mou ei hakka kunagi silmale nauditavat jalkat mängima; eilased olete vä?
                                jõuame ed'i ja glazerite juurde. kas mourinhot tuues lubati, et toome sulle kõik, keda vaja, mängi nii nagu tahad, aga me tahaks paari tiitlit või tehti mingi plaan, et suurpuhastuseks nii-mitu-sada miljonit ja kogu muusika. selles perspektiivis on täiesti mõistetav, et turu kiire ülekuumenemine ja hüperinflatsioon lõid ed'il ka numbrid rivist välja ning nüüd peabki manule kingaviksi sponsoreid otsima?
                                kui juutidel (nii manku kui spursi omadel) ei ole mingit siseinfot peatselt algavast majanduskriisist, et suvel kõik oma kuldmündid meetri jagu sügavamale maasse kaevati, võivad vähemasti manchesteri omad küll koos igasuguste xg-koefitsentidega elukohajärgsesse perse minna kui poole vannitamise pealt ühtäkki korgi ära sikutasid.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X