320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mnjaa, kunagi võideti tiitleid selliste meestega nagu Cleverley ja Anderson keskväljal, nostalgia. Üldse esimene ost esindusse peale SAF-i oli vist selline mees nagu Guillermo Varela parem kaitsev äär, nüüdseks tagasi oma esimeses klubis kodumaal Penarolis, Uruguai.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      E jäi kogematta vahele jah.

      Seda oli ammu teada, et käimasolev hooaeg on tõehetk. Isegi pigem see poolaasta. Ehk ma ei tõttaks kahe mängu pealt erilisi järeldusi tegema. Selge on see, kui jaanuaris ollakse 15 punni maas ja 5. kohal ning CL väljavaated oleks kehvad siis nägemist Mourinho. Kes asemele ainult ?
      Aga tee järeldused kahe aasta ja kahe mängu pealt. Kes-mis-kuhu-kuidas arenenud on?
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Aga tee järeldused kahe aasta ja kahe mängu pealt. Kes-mis-kuhu-kuidas arenenud on?
        No peale Moyesr ja Gaali on ju siiski tehtud teatav samm edasi. Või mitte ?

        E: Nagu ma ütlesin, oli teada milline on Mou. Ammu sissearvestatud, kas laheb kõik aanusesse või läheb kõik hästi. Nagu hädast jne järeldada võib, läheb kõik ikkagi kahjuks perse. Aga isegi kui Moul läheb p***i siis ta on teine või tõmbab mingi euroopa kopsiku. Mida niimõnegi teise treeneri kohta öelda ei saa. Muidugi on probleeme ja jamasid, aga ma leian, et seis võiks hullem olla ja alles kaks mängu siiski peetud. Räägib mingi 5-10 pela pärast uuesti.

        E2: Omanike otsa tuleks minuarust vaadata vähemalt samavihase, kui mitte vihasema pilguga kui Mou poole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          No peale Moyesr ja Gaali on ju siiski tehtud teatav samm edasi. Või mitte ?

          E: Nagu ma ütlesin, oli teada milline on Mou. Ammu sissearvestatud, kas laheb kõik aanusesse või läheb kõik hästi. Nagu hädast jne järeldada võib, läheb kõik ikkagi kahjuks perse. Aga isegi kui Moul läheb p***i siis ta on teine või tõmbab mingi euroopa kopsiku. Mida niimõnegi teise treeneri kohta öelda ei saa. Muidugi on probleeme ja jamasid, aga ma leian, et seis võiks hullem olla ja alles kaks mängu siiski peetud. Räägib mingi 5-10 pela pärast uuesti.

          E2: Omanike otsa tuleks minuarust vaadata vähemalt samavihase, kui mitte vihasema pilguga kui Mou poole.
          Eelmise aasta liiga teine koht tuli julmalt De Gea pealt, Unitedil polnud mingit õigust nii kõrgele trügida.
          Ed+juudid on idioodid, et Mou lepingut pikendasid, aga Edi kaitseks ütlen, et ükski Toby või Harry ei parandaks seda statistikat:
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            Üks Harry kindlasti parandaks.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Meil on maailma parim poolkaitsja Paul Pogba, meil on üks maailma parimaid kaitsvaid poolkaitsjaid Nemanja Matic, meil on üks maailma parimaid väravavahte David De Gea, meil on top 5 ründaja Romelu Lukaku.

              Raha on päris palju kulutatud.

              Mina olin eelmine aasta see suur vinguja, kes tahtis, et Mourinho nahhui tõmbaks. Miks? Sest hoolimata okeist tulemusest liigas, meeste silmad ei säranud. Hooaja kahes kõige tähtsamas mängus, Meistrite liigas Sevilla vastu, oldi täiesti hambutud. Teine koht tuli ära, sest vastased olid kehvad, nõrga pingiga või tegid vaheaasta.

              Koos Mourinhoga ei võida see sats mitte midagi, ok ma liialdan, Euroopa liiga ju võideti ja äkki isegi mõni väiksem karikas õnnestub pea kohale tõsta.

              Ma ei tahaks teha järeldusi kahe mängu põhjal, aga tundub, et kõik on samamoodi nagu eelmine hooaeg. Ma ikka ei suuda uskuda, et eelmine hooaeg suudeti sellinne punktisumma koguda, ulme.

              Asi polegi niivõrd karikates, minu pärast võiks kaks aastat järjest neljandaks ka jääda ja meistrite liigas veerandis välja kukkuda. Aga see mis hetkel platsil toimub on rõve.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Meil on maailma parim poolkaitsja Paul Pogba, meil on üks maailma parimaid kaitsvaid poolkaitsjaid Nemanja Matic, meil on üks maailma parimaid väravavahte David De Gea, meil on top 5 ründaja Romelu Lukaku.
                ...
                ok ma liialdan
                ...
                Liialdasid ka siin kohati. Pogba on üks parimatest, Matic minu jaoks ülehinnatud kuna on selgelt paremaid mehi aga a'ight, De Gea kohta oleks ilmselt samas võinud öleda ka parim, Lukaku on ehk top5 target man, ründaja njet (CR, Higuain, Aguero, Kane, Lewandowski, PEA, Griezmann, Costa to name a few). Muu jutu eest props.

                Kommentaar


                  Igati nõus. Eriti sellega, et meestel pole nagu seda sädet silmades.

                  Aga see, et tuli ainult De Gea pealt jne. jutt. Ma ei väida, et De Gea ei teinud võimast tööd aga see, et teised ei suuda kaitsta või skoorida ei tee seda teistkohta minuarust halvemaks. Tol hetkel olime hooaja lõikes teine kõige parem tiim. Ja nii on.

                  See, et mängupilt on kusine olen ma nõus. Aga kui sellise mängupildiga on punktides ja kohtades tabelis edasiminek siis ma ei näe probleemi. Kodumaise koondise fännamisest on selgeks saanud, parem koledad võidud kui ilusad kaotused. Muidugi mastaabid on erinevad. Aga põhimõtteiselt mul ei ole vahet. Kas me voidame 1-0 kahe pealelöögiga või 5-1 20 pealelöögiga. Tähtis on kolmpunkti. Mis muidugi Brightoni vastu ei juhtunud aga siiski see oli üks mäng. Kui peale kümmetmängu on meil alla 20 punkti. Siis hakkan ka Moud tümitama. Seniks vaatan huviga vastasmeeskondade sapipritsimist ja parastamist ning oma fännide paanikat.

                  Kommentaar


                    Suures plaanis huvitab vaatajat siiski see, et ta saaks elamuse. Kui mäng köidab rahvast, siis papään voolab. Köidetud möksi on blenderdatud punktid, söödud, võidud ja muud vürtsid, tüdrukud. Ehk siis - laiem pilk, laiem pilt.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Kõige naljakam on ikkagi see, et maailmalõpudiskussioon on siin pärast 2. liigavooru käima läinud. Praegu on tõesti õige hetk hooaeg korstnasse kirjutada.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Kõige naljakam on ikkagi see, et maailmalõpudiskussioon on siin pärast 2. liigavooru käima läinud. Praegu on tõesti õige hetk hooaeg korstnasse kirjutada.
                        Maailmalõpudiskussiooni tõmbas Mou ise käima juba pre-seasoni ajal. Seniks suudeti siin vaiki olla, a nu kaua sa kannatad...

                        Ja kes tuleb jutuga, et pohhui, kuidas kolm punkti tabelisse saadakse ja mis platsil toimub, siis edu livescore.com vahendusel fänniks olemisele.
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Tõesti, tänapäeva fännidel pole isegi niipalju kannatust, et üks kaotus üle elada. Mul ei ole tegelikult seisukohta kas parem on Mouga või kellegi teisega, aga klubi seis on finantsiliselt nii erakordselt hea, et väheke kannatust ja kõik hakkab taas sujuma.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Tõesti, tänapäeva fännidel pole isegi niipalju kannatust, et üks kaotus üle elada. Mul ei ole tegelikult seisukohta kas parem on Mouga või kellegi teisega, aga klubi seis on finantsiliselt nii erakordselt hea, et väheke kannatust ja kõik hakkab taas sujuma.
                            Mc, jutt ei käi üldse kaotusest või punktidest. Kogu jant on see Mou vs Ed kaklemine, mis kulmineerus tolle vägeva etteastega Brightoni vastu (veelkord, mitte skoor ei ole hetkel teemaks, vaid platsil toimunu).
                            Algselt postitas Stok
                            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                              Maailmalõpudiskussiooni tõmbas Mou ise käima juba pre-seasoni ajal. Seniks suudeti siin vaiki olla, a nu kaua sa kannatad...

                              Ja kes tuleb jutuga, et pohhui, kuidas kolm punkti tabelisse saadakse ja mis platsil toimub, siis edu livescore.com vahendusel fänniks olemisele.
                              Et kõik tiimid kes mängivad kaitsvat taktikat, nende fännid peaksid livescore fänniks hakkama ?

                              Ma mingilmääral mõistan mida sa öelda tahad aga mitte päris lõpuni. Muidugi on meeliülendav vaadata oma tiimi kui see ründab ja ründab ja ründab. Väravaid tuleb igast asendist. Aga no ManUl ei ole ju need asjad nii hullud, et ei suudeta üldse midagi luua. Oli see ju üksmäng mis totaalselt kelts välja paistis. Leicesteri vastu ei olnud seis košmaarselt halb. Juba esmaspäeval näeme esimest tõsist mõõdupuud. Kui seal pannakse jälle hästi siis on automaatselt jee Mou ja jee Ed voi ?

                              Lihtsalt rahu sõbrad. Küll asjad loksuvad paika. Kas siis Mouga või mitte.

                              E: Boobile. Elamus on võimalik saada ka 1-0 võiduga tehes üldse kakspealööki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Juba esmaspäeval näeme esimest tõsist mõõdupuud. Kui seal pannakse jälle hästi siis on automaatselt jee Mou ja jee Ed voi ?
                                Oi minu poolt ei tule "jee Mou" küll mitte kunagi.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X