320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa ajad väravad mängitud mängudega sassi...

    Lisaks ei maksa ka Shevat unustada. kellel on 60 väravat.
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar




      See on uuendamata...Inzaghil Channel4 andmetel ka 62 koos

      Kommentaar


        häh, ulme. mülleril on ikkagi 66 ja pippol 58. ruudil siis 56. poteito-tomaato.

        E: pmst on igas artiklis erinevad numbrid. tõde on kuskil väljas.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Kuule täna kuskilt mängu näitab?
          (Starmani Pakett)
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
            Kuule täna kuskilt mängu näitab?
            (Starmani Pakett)
            ei kuule ega näe

            Kommentaar


              4:0 ja edasi siis. väravad Pique, Tevez, Rooney, Ronaldo.

              Kommentaar


                Maitsekas mäng. Alustati paarinädalatagusest tormakast Kiievi-mängust kaunis erinevalt, Dinamo istus karjakesi kaitses ja püüdis seisu hoida. Sellele vaatamata õnnestus Unitedi eksperimentaalkoosseisul esimese pooltunni lõpus nurgalöögi järel pall Pique pea kaudu väravasse saada ja edasi oli juba kõik vormistamise küsimus.

                Rooneyl 9 kolli 9 viimasest mängust. Viimasest kuuest mängust on United viies löönud 4 väravat.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Videolt vaatamiseks küll üks ütlemata ühepoolne mäng, silm kippus hilisel tunnil mitu korda kinni vajuma. Suht hea on tegutseda meeskonna vastu, kes taktikavalikuga endale juba eos ise vee peale tõmbab. Kiiev oli indeed nii hambutu, et isegi jalutu mees tegi neile lõdvalt ära:

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Videolt vaatamiseks küll üks ütlemata ühepoolne mäng, silm kippus hilisel tunnil mitu korda kinni vajuma.
                    Eks ta ole jah, ammu unund need hallid päevad, kui üle ühe värava ei löödud. Nüüd lustivad poisid kuidas tahavad, löövad igas mängus neli kolli, eile vist kogunes pealelööke lausa 30 alla - ja publik ikka haigutab. Tänamatu amet. Samas arusaadav, isegi Rooney ütles, et tal oli igav nende turistide vastu mängida. Kes kuuldavasti enne mängu üksteisest rõõmsalt OT taustal pilte klõpsisid.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Eks ta ole jah, ammu unund need hallid päevad, kui üle ühe värava ei löödud. Nüüd lustivad poisid kuidas tahavad, löövad igas mängus neli kolli, eile vist kogunes pealelööke lausa 30 alla - ja publik ikka haigutab.
                      No just nimelt, ongi igav. Ainult lastele meeldivad sellised meeskonnad, kes üksluiselt mängivad ja enamasti võidavad. Õnneks tänapäeval 'pooliga seda muret pole - kunagi ei tea, mis ees ootab. Sobib vanainimesele kenasti.
                      Aga Manu mängib juba 15 aastat ühtemoodi.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Õnneks tänapäeval 'pooliga seda muret pole - kunagi ei tea, mis ees ootab. Sobib vanainimesele kenasti.
                        See loogika longab mitut jalga. Muretu vanaduspõlve ideaalpilti hallipäise, kuid käbeda vanamoori, hoolitsetud maja, kuldse retriiveri ja pikapvolvoga ei sobi ometi klubi, mille esitused korrapäraselt rütmihäireid toodavad.

                        Aa muide lastest ei tea sa ka tuhkagi. Näita mulle üht jõnglast, kes üksluistest asjadest rõõmu tunneks.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          fitti, kas ma kurtsin

                          aga tegelikult oli isegi natuke nukker. Kommentaatoridki jäid "üksluise väravalöömise" vahepeal heietama, et omal ajal oli ju nimelt Dinamo see, kellelt eeldati NLi lagunemise järel esimese idabloki klubina eurokarikate võitmist. Ning '99 finaalist jäädigi ju üsna napilt eemale, kui teel poolfinaali Arsenal, Real jne kotti pandi. Edasi pole aga midagi üleliia ilusat toimunud, hetkel pole nad isegi enam Ukraina parim klubi (ei kodus ega eurosarjades), Vene omadega võrdlemisest rääkimata. Eile tuldi aga algusest peale võimalikult väikest kaotust saama. Ma kardan küll, et Lobanovski vaimul läks seda jama vaadates pilvepiiril närvide rahustuseks õige mitu pakki priimat ära.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Aa muide lastest ei tea sa ka tuhkagi. Näita mulle üht jõnglast, kes üksluistest asjadest rõõmu tunneks.
                            Minu arust see teema siin neid täis. Või eksin?
                            Chelski tabelis neljandaks kukkunud ja kummardajaid na väheseks jäänud. Na!

                            Aga ma muidugi ei tea tuhkagi. Siiski Laatsu Mati surematute sõnadega öeldes: las ma ka räägin.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Rääkige, rääkige. Ma plõksin ju ka niisamuti omaenda lustiks nagu Oru Pearu koer.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                najah, polnud ju erilist pinget eilses mängus. ja eelnevate neli väravat löödud mängude jada rikub ka taoliseskoorilisest võidurõõmu tundmise.

                                aga mis tegelikult häiris oli härra ronaldo oma stepover ja kannaniksudega - minu poolest võib need jätta treeningule. and for god sake - stay on your feet boy.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X