320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mourinho plaksutamine fännidele ja see pilk silmis oli rohkem nagu hüvastijätt ja tänu toetamise eest.

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kui Lukaku empty net võimalus välja jätta, siis olen väga-väga üllatunud sellest poolajast. Amazing.

      Smalling ja Herrera on kaitses jumalad.
      Sa ikka ehe kantoss
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Kas on reaalne võimalus, et Hose lastaksegi lahti? Tegi sellise pikema plaksutussesiooni fännide ees.
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Tra kus kõvatamine käib, tüüpiline. Peab ka lärmamas hakkama käima siis. Eriti haledad on muidugi oma "pooldajad".

          Kommentaar


            Jose viskas käppa ja vist. Kuna kõik oli jube negatiivne, siis ainsa asjana toon välja härra Luke Shaw, kes on küll mingi uue käigu leidnud. Well done son

            Kommentaar


              Algselt postitas Drake Vaata postitust
              Tra kus kõvatamine käib, tüüpiline. Peab ka lärmamas hakkama käima siis. Eriti haledad on muidugi oma "pooldajad".
              Jalgpall ongi emotsionaalne mäng, kus kõvatatakse ja avaldatakse oma arvamust. Sinupuhul tundub, et sa toetad valesid punaseid nii, et oma poliitkorrektsust tahad, siis mine toeta sotsiaaldemokraate. Erinevust nagunii ei ole ning keegi millestki aru ei saa. Mourinho või Ossinovski vahet pole mõlemad süüdistavad teisi ning aru ei saada, et aeg oleks tagasi astuda. Happy Life.

              Kommentaar


                Ma olin esimesest päevast Mourinho vastane. Aga ma elasin selle üle. Ma olen mänge jälginud alates teismeeast, kui ma oma tuppa teleka sain ka must-valgelt ekraanilt öösel salaja champions league jälgisin. Olen käinud ka Old Traffordil ja maksnud pileti ja nänni eest nii mõnegi hea summa. Aga peale selle, kui ma suvel pidin VSB korraks kinni panema, ei ole olnud tahtmist mänge vaadata. Loen ikka uudiseid ja hoian kursis ja vaatan isegi mängude kokkuvõtteid, aga Manu mängu lives vaadata ei taha hetkel. Mou hooaja eelne vingumine viis igasuguse tuju ära. No ma ei ole kunagi teda soovinud ja ei ole ta suutnud mind ümber veenda.

                Ma mängu ei oska kommenteerida. Seega kommenteerin oma tundeid. Ma lihtsalt kujutan ette, et äkki on ta mängijatest ka soovi välja söönud, nagu mult. Ja et äkki oktoober tuleb parem.

                Wake me up, when September ends. Ja siin ei ole küsimus selles, et kas juba hooaja alguses annan alla. Ei, ma toetan isegi siis, kui langevad liiga süsteemist välja. Lihtsalt sooviks natukene rohkem hingestatud soovi sealt poolt. Kasvõi parkimise korraldajatelt.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  kui sellest muud head nahka ei tule, siis äkki saame siinse teema postituste arvuga liverpooli poisid kätte.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Luke Shaw on küll vähemasti mingi ümbersünni teinud, muljetavaldav.
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Jalgpall ongi emotsionaalne mäng, kus kõvatatakse ja avaldatakse oma arvamust. Sinupuhul tundub, et sa toetad valesid punaseid nii, et oma poliitkorrektsust tahad, siis mine toeta sotsiaaldemokraate. Erinevust nagunii ei ole ning keegi millestki aru ei saa. Mourinho või Ossinovski vahet pole mõlemad süüdistavad teisi ning aru ei saada, et aeg oleks tagasi astuda. Happy Life.
                      Sorry et ootan jalgpalli foorumist rohkem kui delfi kommentaariumist. Ma sõnadega väga osav ei ole, tänud selle posti eest, poleks eales suutnud nii jubedat näidet välja mõelda.

                      Kommentaar


                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Võib vist öelda v noh seda oleks võinud juba varem öelda, aga üks tähelepanek Pogba kohta. Tüüp on teinud ikka selge sammu tagasi oma karjäärile. Kurb vaadata millises agoonias ta võib olla. Paistis ju, et väga äss mängija ja Juves oligi aga nüüd... Aga noh ise ta oma hädades ka süüdi.

                          Hea mängija olete ära rikkunud.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Üks asi on selge, relegation battle tuleb sel hooajal päris põnev. Iseenesest otseselt üllatusi seal tabeli teises pooles ei ole, üle oma varju ikka naljalt ei hüppa.



                            Ei teagi nüüd, kes tuleks Mourinho asemele tuua... Kellel oleks kogemusi relegation battle koha pealt? Äkki Pulis!? Eks aeg näitab, üks asi on aga selge: pole juba aastaid kedagi Eestis ManU särki kandmas näinud ja see teeb ainult rõõmu. Naljasats.

                            Kommentaar


                              Kõvasti parem mänguliselt kui see eelmine pask. Tulemus muidugi pask, aga esitus oli kõvasti parem.Värvad muudavad mänge, Makaku ei löönud ära ja nii ta läks. Kaitseliini keskmised mehed peaks vist kõik välja vahetama. Jones ka jälle vigastatud, no kaua võib.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Tottenham mängis üsna halvasti minu arust. Me mängisime lihtsalt veel halvemini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X