320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Esimene poolaeg oli unitedi viimase 4-5 aasta parim poolaeg üldse. Kui rünnaku ülesehitamist ja pressi arvestada.
    Loodame, et seal asutuses kuhu Jose viiakse varsti, on veel mõned palatid vabad.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      neid postitusi siin lugedes jääb siuke mulje, et mitte keegi teist seda mängu ei vaadanud.

      Esimene poolaeg oli unitedi viimase 4-5 aasta parim poolaeg üldse. Kui rünnaku ülesehitamist ja pressi arvestada.
      Et Sinu väitel on poolaeg, kus selgelt parim võimalus tuleb vastase lambisest söödust (mille järel ründaja saadab ka palli tühjast väravast mööda) on "4-5 aasta parim poolaeg üldse" ? Rünnaku ülesehituse plaan oligi Danny Rose'il lasta läbisööte mängida siis ?
      Ja see poolaeg oli parem kui võõral väljakul linnarivaali vastu 0:2 kaotuse 3:2 võiduks pööramine? Ohhoo... eks võtame teatavaks siis.

      Kaitse poolel suudeti jah pinda käia pidevalt Spursi meestele I poolajal, selle vastu ei vaidle. Ja muidu ka täitsa võimalik, et kui Kane (a, kasutaks seda võimalust ka tuletada veelkord meelde, et too noorsand on 3 times the player Lukaku ever will be) ei oleks nurgalöögist oma võimalust ära kasutanud siis oleks suudetud kuni lõpuvileni külalisi sarnases seisus hoida. Väravad aga muudavad mänge ja nii ta eile läks.

      Kommentaar


        Ei, ma olen nõus, et mänguliselt on kõik perses ja Mou tuleks vallandada, aga ma ei usu, et ta mängijatega tülis on. Shaw on üks vendi, kellega tülist trateabkuikaua kirjutstud on, aga vend on praegu puhast kulda pannud. Kui ta tülis oleks, siis ta istuks pingil.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Loodame, et seal asutuses kuhu Jose viiakse varsti, on veel mõned palatid vabad.
          Sekundeerin. Nii lolli juttu pole isegi Linnupoja juba 4-5 aastat ajanud.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Mõned mõtted:

            Kommentaar


              Need samad kaks härrat Neville ja Carragher nõustusid minuga poolaja stuudios, et see oli unitedi parim poolaeg viimaste aastate jooksul.

              Äkki leiame neile ka need palatid?

              Aga mis teist ikka oodata, te olete kõikidest alati targemad. Äkki oleks stuudiosse targemaid jalgpalli härrasi vaja ja seal peaks olema hoopis ibanez ja marv?

              Esimese poolaja statistika siis ülemistele statistika härradele: https://imgur.com/a/0Kty4Za

              Jah, no fucking shit, et city vastu 0:2'st välja tulemine on amazing ja parim tulemus ja ka poolaeg kui ainult väravaid lugeda, mänguplaan ja üleüldine väljakul olemine oli, aga see esimene poolaeg kõvasti parem. Ütleks, et oleks sama palju õnne olnud kui see city mäng oleks seis 7:3 jäänud.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Need samad kaks härrat Neville ja Carragher nõustusid minuga poolaja stuudios, et see oli unitedi parim poolaeg viimaste aastate jooksul.

                Äkki leiame neile ka need palatid?

                Aga mis teist ikka oodata, te olete kõikidest alati targemad.
                No Sul on võimalus oma seisukohta selgitada ju.
                Et mille poolest see parim oli. Mis muutis selle parimaks mitme-mitme aasta jooksul?

                Sest täitsa ausalt, nii nagu mina seda nägin siis ManU oli I poolajal parem meeskond väljakul. Samas siiski esimese poolaja jooksul -
                - löödi 0 väravat
                - loodi ise 0 clear-cut võimalust (ainsa kinkis Danny Rose oma suurepärase sööduga)
                - kingiti tegelikult penalti olukord, mida kohtunik ei andnud
                - samas muul ajal hoiti tõesti Spurs vaos ja pressiti pidevalt Tottenhami mängijaid

                Kas see viimane punkt on tõesti piisavalt hea, et olla mitme aasta parim poolaeg ?

                Kommentaar


                  Rainis, ära unusta, et jutt käib Unitedist, kes teadupärast selliseid termineid nagu "kiirus" ja "press" muidu ei tunnista. Näe, üritati sel korral ja seniks oli jõle vahva, kuniks jalad kestsid...kellel kauem (loe: Lingard, Fred, Shaw), kellel vähem (loe: Valencia, Matic, Lukaku ja ülejäänud).
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Jah, räägime veel pikalt ühest poolajast ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                      Rainis, ära unusta, et jutt käib Unitedist, kes teadupärast selliseid termineid nagu "kiirus" ja "press" muidu ei tunnista. Näe, üritati sel korral ja seniks oli jõle vahva, kuniks jalad kestsid...kellel kauem (loe: Lingard, Fred, Shaw), kellel vähem (loe: Valencia, Matic, Lukaku ja ülejäänud).
                      Minu jaoks polnud asi kestvuses vaid pigem selles, et Matic polnud harjunud sellist postitsiooni mängima ja tema poiss kaduski kaks korda äärele uitama üksi kus mõlemad väravad paari minutiga sündisid. 0:2 pealt lihtsalt jooksis poistel aju rohkem kokku kuigi üritati päris tublisti.

                      Kalev meistriliigas mängib igamäng täpselt samamoodi kaitsvas faasis kus äärekaitsjate taha jääb niiiiiiiiiii (ühele äärele rohkem kui teisele, sest üks äär on seal päris kiire ja kaob ette tihti ära) palju ruumi ja keskkaitsetest mitte keegi ei mõtle sellele, et seda peaks katma. Vastased pole premi tase ja sealt neid tavaliselt ära ei karistata.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Need samad kaks härrat Neville ja Carragher nõustusid minuga poolaja stuudios, et see oli unitedi parim poolaeg viimaste aastate jooksul.
                        Ehk siis sa ütlesid seda, kuna nemad ütlesid seda? Või see oligi reaalselt viimase 2-3 aasta Unitedi parim poolaeg?

                        Üldiselt tõestab see ainult seda miks ma ei vaata juba mingid viimased 5 aastat jalkastuudioid. Enamus on lihtsalt ettekirjutatud narratiividest nõretav mula, et reaktsiooni tekitada. Töötab noorsoo peal, nagu näha.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ehk siis sa ütlesid seda, kuna nemad ütlesid seda? Või see oligi reaalselt viimase 2-3 aasta Unitedi parim poolaeg?

                          Üldiselt tõestab see ainult seda miks ma ei vaata juba mingid viimased 5 aastat jalkastuudioid. Enamus on lihtsalt ettekirjutatud narratiividest nõretav mula, et reaktsiooni tekitada. Töötab noorsoo peal, nagu näha.
                          Jalkastuudiotest just nende Nevilledega jäi mul kunagi tunne, et neil ongi teatud süzeed valmis kirjutatud Manu Arsenali Chelsea jne kohta ja kui neil läheb hästi siis panevad paar fakti mängust enesest sisse ja leierdavad seda sama plaati ning kui tuleb kaotus, siis täpselt samamoodi ehk see on täiesti kommertslik masstoodangust üllitis....

                          Kommentaar


                            Ei, minujaoks oli see esimene manu mäng üle aastate kus esimene poolaeg meenutas rohkem city ja pooli mängu kui tavalist manu mängu.

                            Enda lamemaa ja no vaxination teooriatega võite kuhugi mujale foorumisse minna

                            "ma pole 5 aastat jalkastuudiod vaadanud, aga tean väga täpselt, et kõik mis seal räägitakse on pläma" - genius

                            Leierdavad seda sama plaati? Esimest korda öeldi midagi väga positiivset unitedi kohta üle mitmete aastate kui välja jätta eelmise hooaja algus kus 4:0 mängud said ka enam vähem positiivse vastukaja.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Need samad kaks härrat Neville ja Carragher nõustusid minuga poolaja stuudios, et see oli unitedi parim poolaeg viimaste aastate jooksul.

                              Äkki leiame neile ka need palatid?
                              Peaasi, et see palat ManU riietusruum ei ole. Muidu need kaks geeniust teevad veel midagi kurja.

                              Kommentaar


                                Ma olen nõus sellega, et Manu alustas üllatavalt hästi seda mängu, kiired liigutused ja tehti survet. Samas rohkem ohtlike võimalusi tekitas minu arust ikkagi Spurs. Stuudios olid ilmselt ka vaimustuses sellest, et nad suutsid 17 sekundiga pealelöögi teha, mida pole viimased 5 aastat nähtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X