320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    "ma pole 5 aastat jalkastuudiod vaadanud, aga tean väga täpselt, et kõik mis seal räägitakse on pläma" - genius
    Vaatad 5-10-15 aastat stuudiot ... tüütab ära (ei räägi ainult MNFist ja Neville-Carrast). Ebapädevad punditid. Agendad. Biased. Ksenofoobia. Liiga tihti kumavad ettekirjutatud stsenaariumid läbi nende juttudes ja ei matchi tegelikkusega. Vaatad ühe stuudio paari kuu jooksul - nendid, et pole sittagi muutunud. Kohati sähvatab nii mõnigi tore artuelu ka loomulikult, its not all bad, aga üldiselt see lisaväärtus mida nad andma peaks, ei ole all that. Aga see on juba suurem teema kui üks nendeöeldud soundbyte, millega sa nõustusid seekord ja siia edasi kandsid. Olgu siis ja elame õndsas teadmises, et nii oli järelikult. Midaiganes see Unitedi 2-3 viimase aasta kohta siis meile ütlema peaks.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Vaatad 5-10-15 aastat stuudiot ... tüütab ära (ei räägi ainult MNFist ja Neville-Carrast). Ebapädevad punditid. Agendad. Biased. Ksenofoobia. Liiga tihti kumavad ettekirjutatud stsenaariumid läbi nende juttudes ja ei matchi tegelikkusega. Vaatad ühe stuudio paari kuu jooksul - nendid, et pole sittagi muutunud. Kohati sähvatab nii mõnigi tore artuelu ka loomulikult, its not all bad, aga üldiselt see lisaväärtus mida nad andma peaks, ei ole all that. Aga see on juba suurem teema kui üks nendeöeldud soundbyte, millega sa nõustusid seekord ja siia edasi kandsid. Olgu siis ja elame õndsas teadmises, et nii oli järelikult. Midaiganes see Unitedi 2-3 viimase aasta kohta siis meile ütlema peaks.
      Enamus punditid praegusel ajal ei räägiks mingi summa eest ettekirjutatud paska.

      Vaata vähem ehk USA stuudioid kus kommentaatorid ei tea isegi sulu reegleid ja rohkem selliseid punditeid kelle terve elu on ainult jalgpalli ümber keerelnud.

      Minu arust 1 poolaja mourale tehtud Jonesi viga ei olnud penalti vaid ehtne "youngi" stiilis dive. Stuudios arvasid kõik teisiti, ilmselt teavad nemad rohkem, aga mina näiteks siiamaani ei mõista miks see pen. on. Ma ei hakka ka selle peale neid süüdistama mingites lamemaa teooriates.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Enamus punditid praegusel ajal ei räägiks mingi summa eest ettekirjutatud paska.

        Vaata vähem ehk USA stuudioid kus kommentaatorid ei tea isegi sulu reegleid ja rohkem selliseid punditeid kelle terve elu on ainult jalgpalli ümber keerelnud.

        Minu arust 1 poolaja mourale tehtud Jonesi viga ei olnud penalti vaid ehtne "youngi" stiilis dive. Stuudios arvasid kõik teisiti, ilmselt teavad nemad rohkem, aga mina näiteks siiamaani ei mõista miks see pen. on. Ma ei hakka ka selle peale neid süüdistama mingites lamemaa teooriates.
        Ok, sul on asi päris lappesse minemas, seega targem oleks see teema ja mõttearendus koomale tõmmata, enne kui lehekülg on täis jauratud MUNi teemas.

        Aga ei, ma ei räägi mingitest USA stuudiotest. Räägingi just UK stuudiotest. Räägingi sellest, et sealsed punditid on enamasti väga biased, agenda-driven, kohati lausa ksenofoobsed. Tihtilugu on tegu ka veel inimestega, kes pole ise kõige kõrgemal tasemel kas treeneri või mängijana läbi löönud, kuid võtavad ette väga jõuliselt arvamust avaldada inimeste kohta kes seda on. Rõhk sõnal, jõuliselt. Ning loomulikult on neile ette antud pre-match osas vähemasti, kuhupoole arvamustega hoiduda jne. Alles mõni aeg tagasi oli mingi case, mille me nüüdseks sujuvalt ära olen unustanud, kus Thierry Henry ütles vabanduseks ühe kõlavama asja kohta, et produtsentide poolt oli ette antud.

        Tule nüüd reaalsesse maailma ikka. Sa arvad, et "hea televisioon" tekib lihtsalt, et pannakse 3 Jamie Redknappi kuskile istuma ja improviseerima?

        Aga olgu, as said - las olla, ennem kui asi päris käest läheb.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          ma väga hästi ei comprende praegu. tulevad oma klubi fännid pärast 3-0 tala ja ütlevad "esimene poolaeg oli viimase aja üks parimaid" ehk siis tunnistavad ümber nurga, et "jah, nii sitad olemegi viimasel ajal"... et noh... see ongi meie tänane tase ja see ongi nüüd see ainuke rõõm mida katku ajal kaasa võtta. Seepeale peale 10 tola eesotsas marvi ja rainisega tulevad ja üritavad ümber veenda, et "ega ikka ei olnud küll!!". Et mis nüüd täpsemalt öelda üritate? Et.. tegelt ei olegi me sitad? ee... tänud siis, vist?

          Kommentaar


            Parim poollaeng ever!

            Kommentaar


              Olen ka selle poolt, et punditeid ei tasu väga kuulata. Ühest küljest on neid nii palju ja teisalt on nad tõesti nagu tuulelipud, peaasi, et vaatajaid ja furoor üleval oleks. Brightoni mängu sattusin kuidagi üldse bein sportsi pealt vaatama ja 2-0 peal hakkasid ükskõik, kes need kommentaatorid ka olid, rääkima, kuidas Moro on riietusruumi kaotanud jne. Väga kaugeleulatuvad järeldused tehti. Mis aga Spursi mängu puutub, siis esimene poolaeg oligi väga ilus. Meeskond tundus Tottenhamist jõulisem ja tugevam, kuid kui see tulemuseks ei realiseeru, tekibki mida hekki ning kui teisel poolajal veel kiirelt 2 ära ka lüüakse, tõmbabki masti vähe alla. Fännid, kes jäid pärast lõpuvilet aplodeerima, k.a. mina teleka ees, olidki need nn. need fännid, kelle kohta Mourinho ütles MUTVle enne pressikat: mul pole sinna mõtet minnagi, fännid ütlesid juba kõik ära. Ju ta täpselt nii tundiski ning sealt see kerge paika panemine tuli. Võiks tegelikult SAFi metoodika üle võtta ja neid sensatsiooniahve pressiruumist bännima hakata.
              Usun Mourinhosse. Olen täiesti kindel, et temas on see võitja alles. Kerime 2006. aastasse, kus SAF oli 3 aastat suurtest karikatest eemale jäänud ja muud polnud kuulda, kui vanamees on kõik kaotanud, seniilne ja siit ei tule enam midagi, kuni 2008. aastaks oli vast läbi aegade tugevaim United üldse. Domineeriti kodus ja mängiti nelja aasta jooksul kolmes CL finaalis.
              Proovige aga ise käed seotult tööd teha. Mourinhot on alati iseloomustanud ükskõik, mis hinna või vahenditega võita. Tõenäoliselt eeldas ta seda ka Unitedilt, aga eest leidis top4 mentaliteedi. Moyes sai kinga siis, kui teoreetiliselt ei olnud enam võimalik top4 pääseda ja LvG täpselt samamoodi, kui oli hea võimaluse neljandaks tulla luhanud. Võta nüüd kinni. Kui nii, siis kurb. Liverpool, City, Chelsea - seal on näha, et juhtkond pingutab, et olla parim, mitte mingisuguste sponsorlepingute nimel.
              Moro kolmanda hooaja fiasko on ka suhteliselt müüdi moodi asjandus. Portost CLi võitjana Chelseasse ehk suuremasse, sama Interist Reali. Ja mis Chelseat puudutab, siis nad vahetavad peatreenerit keskmiselt 11 kuu tagant. Kaks kõige kauem olnud ametiaega Premieris kuuluvad mõlemad portugallasele endale ja kui Zidane välja jätta, siis Real vahetab peatreenerit iga 9 kuu tagant. Tooge muidugi Zidane ja vaatame, kuidas ta Smallingust liidriomadustega Ramose voolib ning Lukakust enam kui üks värav mängus Ronaldo transformeerib.
              Loomulikult peab Mourinho ise ka jonnimise lõpetama ja selle saiaga tööle asuma. Enam pole midagi parata. Või kui talle ei sobi, siis astugu ise tagasi, sest kui ta laseb Edil ennast vallandata, siis pääsevad tõelised kaabakad jälle puhtalt.
              2 aastat tagasi poleks uskunud, et Josele sellise kaitsekõne üllitan, aga praegusel ajal peame fännidena, nagu siin mitmed endised mängijad juba öelnud on, seisma ühtsena klubi, mängijate ja peatreeneri selja taga.

              Kommentaar


                Lukaku on ju puhas Mourinho enda ost ja kui ta ei oska Lukakust parimat esile tuua, siis tasub ikkagi peeglisse vaadata. Samamoodi Pogba Sanchez Bally ja Lindelöf. Natukene paljuks hakkab minema neid mehi, kes ei suuda Unitedis mängida samal tasemel nagu eelmises klubis. Peale Pogba ja Sancheze olid varsemalt samal tasemel ikkagi olnud tõelised tegijad. Ainukene kelle kohta võib öelda, et on enamvähem samal tasemel on Matic kuigi minu arvamuse kohaselt mängis ta meil ikkagi paremini.

                Selle jutuga ma tahtsingi jõuda sinnani, et kogu see jauramine selle üle, et Mourinhol asjad käärivad meeskonnas on ikkagi täielikult õigustatud. Mängijad ei usu enam ise sellesse, mida tehakse ja nad ei naudi enam mängimist ning selle ees on ikkagi vastutav totaalselt Mourinho. Mängijad kaitses rabistavad ja mängivad ülimalt ebakindlalt - keskväljal ei suudeta meeskondlikult mängida ja ründes lüüakse tühjast kohast mööda või üritatakse kuidagi ise teha. Selline ebakindlus ja mitte meeskondlikus algabki kuskilt riietusruumist ja treeningväljakult ehk kala hakkab mädanema ikkagi peast.

                Magicm tõi küll siin paralleele Safi 2006 aasta mõõnaga, aga see oli ka reaalselt ainus kord tema karjääri jooksul ja siis olid asjalood teised. See safiga võrdluste toomine on üleüldse väga mõttetu, sest ta oli täiesti unikaalne ja omaette nähtus. Ei tasu vägisi endale uut Safi hakata tegema, et laseme nüüd niikaua olla ja küll näeme tulevikus, mis saab. Teatud eranditega on ikkagi elementaarne, et peatreenerid vahetuvad. Kui peatreener suudab reaalselt edukas olla mitmeid aastaid on see muidugi fantastiline, aga hetkene jalgpallimaastik ongi kujunenud selliseks, et tuleb uus treener uute mõtetega toob innovatiivsust ja kui see toimib on super ning ta on eesotsas senikaua kuni see ammendub ja kui see ei toimi, siis tuleb järgmine. Ega mängijatega on sama, et Ronaldosid Messisid vägisi ei kasvata ja 20 aasta kohta tulebki 1-2 sellist mängumeest, kelle jaoks loksuvad kõik asjad paika ja nendest tulevadki staarid. Peatreeneritega on samalugu, et vägisi ei kasvata ja Safi suguseid tulebki võibolla 20 aasta kohta 1 kui sedagi ning Unitedil oleks aeg arusaada, et mälestus ja folkloor on ilusad asjad, aga olevik on kõige tähtsam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  ma väga hästi ei comprende praegu. tulevad oma klubi fännid pärast 3-0 tala ja ütlevad "esimene poolaeg oli viimase aja üks parimaid" ehk siis tunnistavad ümber nurga, et "jah, nii sitad olemegi viimasel ajal"... et noh... see ongi meie tänane tase ja see ongi nüüd see ainuke rõõm mida katku ajal kaasa võtta. Seepeale peale 10 tola eesotsas marvi ja rainisega tulevad ja üritavad ümber veenda, et "ega ikka ei olnud küll!!". Et mis nüüd täpsemalt öelda üritate? Et.. tegelt ei olegi me sitad? ee... tänud siis, vist?
                  See juba vana hea jah, et rõõmu ei tohi siin teemas tunda, saab pikku näppe.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Mou on jah tàiesti tavaline, kes massi ära kaob. Samuti nagu sa tood esile mängijaid kes hetkel kas siis üks mäng või need kolmmängu pole suutnud teha võiksid tuua esile mehed kes on hakanud mängima. Tegelikult on ta ju suutnud panna mängima mängijaid, et see jutt ei päde minuarust. Või neil mingi teine treener ?
                    Mis neisse puutub kes väljatöid. Lukaku - ma olen kogueg arvanud, et sealt väga üle 15 hooajapeale välja ei pigista. Sanchez - Hooaja hakul oli täitsa korralik. Ilmset vigastus segab. Pogba - oodake paarnädalat. Matic - Samad sõnad. Mees tuli alles vigastusest. Eelmine hooaeg oli väga tasemel. Bailly ja Lindekas - Seal ei ole vaga midagi mängima panna. Kui siis Bailly suudab kohati näidata aga Lindelöfi pole ma veel mitte üheskimängus näinud tegemas selliseid tegusi, et mõtleks temast kui uuest Vidicist.

                    Millest järeldus, et mängijad ei usu enam ?
                    Kui oled sitt, siis väristatki kaitses. Kui oled puujalg, panedki tühjast mööda. Minuarust on juba niivanade mängijate puhul süüdistada selles treenerit, et palli 10meetri pealt raami ei saa või kaitses klaarida ei osata, vähe liiast. Ma ka veidike kahtlen, et ta trennis ja mujal kellegagi läbi ei saa ja seepärast kõik pekkis on. Pidi ju olema jubedas tülis Shawiga, mees paneb nagu kulda väljakul. Samuti räägiti tülist Pogbaga, lükati seegi ümber. Pigem on tüli juhtkonnaga.
                    See, et need kolmmängu on läinud niimoodi nagu nad on läinud, on minuarvates mitmemitme teguri halb kokkulangemine. Ja no arvata, et Unitedi omanikud, treenerid, fännid ja mängijad elavad mõneaastataguses ajas ja peale kaotust lähevad lükkavad SAFi best momentsid peale on ka tore.
                    Aga noh, sellegipoolest asjad ei ole esimesed kolmmängu olnud sellised nagu peaks. Ilmselt Mou krediit hakkab otsalõppema kah. Kas see on nüüd halb või hea näeme hooaja lõpupoole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Tihtilugu on tegu ka veel inimestega, kes pole ise kõige kõrgemal tasemel kas treeneri või mängijana läbi löönud, kuid võtavad ette väga jõuliselt arvamust avaldada inimeste kohta kes seda on.
                      See nüüd pole otseselt Marvile suunatud, aga paljud teist on kõrgtasemel üldse midagi teinud?
                      Peaasi, et teised mõistaks kui õige arvamus ikka mul on. Onju nii.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Millest järeldus, et mängijad ei usu enam ?
                        Kui oled sitt, siis väristatki kaitses. Kui oled puujalg, panedki tühjast mööda. Minuarust on juba niivanade mängijate puhul süüdistada selles treenerit, et palli 10meetri pealt raami ei saa või kaitses klaarida ei osata, vähe liiast.
                        Trenna, manager, pealik on ikka see, kes paneb aluse õhk-, keskkonnale.
                        See aga mõjutab kõiki selles olijaid, tegutsejaid.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Trenna, manager, pealik on ikka see, kes paneb aluse õhk-, keskkonnale.
                          See aga mõjutab kõiki selles olijaid, tegutsejaid.
                          Olgem ausad me ju ei tea keegi mis meeleolud riietusruumis valitsevad. Kindlasti ei toimu seal midagi sellist nagu pressiruumis. Mulle on jäänud mulje, et arvatakse midagi sellist toimuvat ka trennis. Või tõsimeeli usutakse, et Mou lendab trenni ja vaatab, krt kutid ei saa väravale jälle pihta ja siis läheb ründajatele rääkima, kui mitu tiitlit temal on ja palju Londakul on vms.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            Mou on jah tàiesti tavaline, kes massi ära kaob. Samuti nagu sa tood esile mängijaid kes hetkel kas siis üks mäng või need kolmmängu pole suutnud teha võiksid tuua esile mehed kes on hakanud mängima. Tegelikult on ta ju suutnud panna mängima mängijaid, et see jutt ei päde minuarust. Või neil mingi teine treener ?
                            Mis neisse puutub kes väljatöid. Lukaku - ma olen kogueg arvanud, et sealt väga üle 15 hooajapeale välja ei pigista. Sanchez - Hooaja hakul oli täitsa korralik. Ilmset vigastus segab. Pogba - oodake paarnädalat. Matic - Samad sõnad. Mees tuli alles vigastusest. Eelmine hooaeg oli väga tasemel. Bailly ja Lindekas - Seal ei ole vaga midagi mängima panna. Kui siis Bailly suudab kohati näidata aga Lindelöfi pole ma veel mitte üheskimängus näinud tegemas selliseid tegusi, et mõtleks temast kui uuest Vidicist.
                            Lukaku tagus 20 aastase poisikesena juba West Bromis 17 väravat ja Evertonis paugutas viimane hooaeg lausa 25.Ma ei tea mis 15 värava ründajast sa räägid see jutt ei päde,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Olgem ausad me ju ei tea keegi mis meeleolud riietusruumis valitsevad. Kindlasti ei toimu seal midagi sellist nagu pressiruumis. Mulle on jäänud mulje, et arvatakse midagi sellist toimuvat ka trennis. Või tõsimeeli usutakse, et Mou lendab trenni ja vaatab, krt kutid ei saa väravale jälle pihta ja siis läheb ründajatele rääkima, kui mitu tiitlit temal on ja palju Londakul on vms.
                              Minu arust peegeldab meeleolu platsil toimuv. Mõistagi ei saa seda üheselt võtta. Samas ma ei arva, et mingi hull draama kusagil on. Pigem mitme pisema asja kokkulangemine. Lihtsalt - päälik on see, kelle järgi joondutakse.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Lukaku tagus 20 aastase poisikesena juba West Bromis 17 väravat ja Evertonis paugutas viimane hooaeg lausa 25.Ma ei tea mis 15 värava ründajast sa räägid see jutt ei päde,
                                Ma räägin pigem sellest, et temas pole ainest lüüa stabiilselt 25 värava kanti liigas. A la Kane või Aguero, kes suudavad stabiilselt igahooaeg paugutada 25 värava kanti, mitte kord kolmeaasta tagant. Ehk Lukakult polegi vaja nõuda igalöögi sisselöömist kahjuks. On ta alati jäänud silma kui mees kes luhtab võimalusi parajal hulgal. Kuigi 25 aastaselt äkki annab veel asja siluda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X