320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    Ma suht kindel, et me oleme premi title races kauem sees kui teie CLis
    Väga uhke värk!

    Kommentaar


      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
      Ma suht kindel, et me oleme premi title races kauem sees kui teie CLis
      Ole Gunnar on 6 kordne Inglismaa Meister peale Liverpooli viimast tiitlit, millest möödub kevadel 29aastat

      Jalgpalli romantika. Dreams come true!

      Kommentaar


        Mul on nende sündmuste üle siiralt kahju, sellistel hetkedel kuulan kurva muusika ansamleid nagu Smiths
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Eks rahvas on joovastuses, kuna mängijana klubis pikka aega veetnud härra toodi pukki. Väga ei usu, et nüüd oluliselt tulemuslikus mõttes väga palju muutub või et sats kõvem saab olema. Naljakas, et keegi siin mainis Ole Gunnari tiitlite arvu siin võrdluses Liverpooliga. Mitu neist tiitleist ta treenerina võitiski...? Jutt käib tema headusest treenerina ja kunagised tulemused mmängijana ei ole olulised. Samas arusaadav, osad kindlasti vaevlevad Mou-järgses perioodis, kus veel kombeks kunagistest tiitlitest heietada.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Ole oli mängija, kes mõistis enese võimeid, sai aru, mida võistkond vajab ja kuidas ennast maksimaalselt kasulikuks teha. Lisaks sai ta pingilt pealiku jälgida, mõtiskleda jne. Eks siis ole näha, kas "still a killer"?

            Suurem ja peamine küsimärk on, mis toimub klubi võimuladvikus. Ma pole kindel, kas ajutise pealiku toomine on mõistlik lahendus. Tundub rohkem selline "sain sita kaelast ära" lükkena.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Parlour Vaata postitust
              Ainult (rikas) psühho cunt elaks 2+ aastat hotellis selle asemel, et ma ei tea rentida/osta maja või äärmisel juhul korterit.
              Ma usun, et Jose ei arvanud, et ta nii kauaks Manchesteri jääb, et peaks seal midagi ostma või üürima.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Tra, tooge Zidane. Ta on umbkeelsena ka oluliselt tulemuslikum kui teie 4 eelmist treenerit.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  https://www.eurolondon.com/news-and-...ball-managers/
                  Aside from being one of the best players ever, Zinadine Zidane can also speak 6 languages. His language knowledge includes Berber, Algerian, Arabic, French, English and Italian.

                  Huvitav, et ta hispaania keelt ei valda, aga noh, kes teab, kui autentne allikas see üldse on. ManUs on 7 hispaaniakeelset, 3 portugalikeelset, 3 prantsuskeelset + 2 belglast, kes ka vist tönkavad ning üks italiaano. Inglastest ei pea ta kellegagi rääkima peale Rashfordi, ülejäänud on puhas Sunderlandi materjal. Ning Poch on ju ka umbkeelne, aga tulemused on head.
                  Zizou räägib vabalt hispaania keeles!

                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Ma sain kõigest aru mis ta ütles, ning ma ei oska hispaania keelt. Seega ta räägib väga lihtsate lausetega ja palju erinevaid sõnu ei kasuta. Fluent ta ei ole, aga treeneritöö jaoks vast piisab küll.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Suurem ja peamine küsimärk on, mis toimub klubi võimuladvikus. Ma pole kindel, kas ajutise pealiku toomine on mõistlik lahendus. Tundub rohkem selline "sain sita kaelast ära" lükkena.
                      Minu vaatevinklist pigem on mõistlik ja sitt oligi vaja kaelast ära saada, haises ju nii kohutavalt juba.
                      Kui nad praegu oleks kohe järgmise peatreeneri valinud, siis see olnuks taaskord mingi paaniline otsus ja sellele valitule oleks antud (ta oleks ilmselt ka ise nõudnud) mingi 3a+ leping ning too tüüp tahtnuks raudselt kohe jaanuari hindadega turul möllama hakata.

                      Praegune seis tabelis soosib eriti hästi Ole sarnast tüüpi, kes saab rahus kriips positiivsemas noodis hooaja lõpuni veeretada, releka pärast muretsema ei pea, top 4 kohta otseselt keegi ka ei oota temalt ning nii on veel võimalus, et De Gea ja Martial ka uutele lepingutele alla kirjutavad. Mis aga kõige tähtsam - kontorihärradel on 5-6 kuud aega järgmiseks hooajaks mingit reaalset suuremat plaani kokku vorpida.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Poch saab inglise keelega täiesti korralikult hakkama.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          The official website of Manchester United Football Club, with team news, live match updates, player profiles, merchandise, ticket information and more.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Tra, tooge Zidane. Ta on umbkeelsena ka oluliselt tulemuslikum kui teie 4 eelmist treenerit.
                            Zidanele ei pidavat premm meeldima
                            Fino alla fine FORZA JUVE

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Kerge ennustus koosseisu osas:

                                ---------de Gea
                                Dalot-Bailly-Lindelöf-Shaw
                                --Fred - Herrera - Pogba
                                Lingard - Martial - Rashford

                                edit: Tiba võssa. Mängupilt muidugi väga põnev. Nagu üks meeskond jälle. Mehed pole nii vabade rollidega harjunud. Mida mäng edasi, seda paremaks läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X