320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõik ronivad vasakule, kuna teavad, kui puudulik on parem pool?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
      Kõik ronivad vasakule, kuna teavad, kui puudulik on parem pool?
      Mata / Lingard / kes iganes teine Unitedil sinna sunniti on alati vasakule roninud. Ka siis kui LVG ajal tegemist liiga parima paremkaitsjaga tegemist oli. Paremat äärt pole Unitedil juba väga kaua olnud, Valencia osa on selles vaid see, et teda enam ülevale poole ei soovita panna.

      Kommentaar


        Algselt postitas Drake Vaata postitust
        Täiesti mõttetud numbrid. Kellega see Valencia seal paremal neid passe lükkama peaks kui kõik ronivad vasakule?
        Kellega need tüübid seal ees paremal äärel peaksid passi lükkama, kui Valencia passib keskkaitse ja Matici vahelises liinis käed puusas? Mitu korda Valencia ründefaasis kasti või noh...kasvõi selle lähedale jõudis? Okei, kasti kordagi ei jõudnud, mitu tsenderdust ta siis vähemalt eemalt andis? Faking ümmargune null ju.

        E: Ole rõhutas juba eos, et kuna ääreründajad liiguvad keskele, siis äärekaitsjad peavad mängu laiali tõmbama. Shaw, Young, Dalot saavad sellega hakkama, ilmselt Darmian ka, kuigi kes teda enam mäletab, aga üks kaptenipaelaga ei saa ikka vist piisavalt inglise keelest aru.

        E2: võtab mu jutu ilusti kokku
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Raske mäng, mis Mourinho ajal oleks kindlasti lõpenud päris koledasti. Kuigi värav tuli alles teise poolaja teises pooles, siis tegelikult oli häid võimalusi ikkagi väga palju, mis paraku ära raisati.

          Kui ründemängijaid on siin juba kiitusi saanud, siis Shaw ja Lindelöf väärivad propzi ja mitte ainult eilse mängu eest. Shawi roll vastaste kaitse laialitõmbamisel annab just ruumi Martialile ja Pogbale. Samuti oli ta kaitses väga kindel ja jäi silma mõne väga tähtsa täkliga.
          Lindelöf ei teinud mu arust ühtegi vale liigutust ja on täiesti ümbersündinud. Kindlasti meie kõige kindlam keskkaitsja. Kui tuua tema kõrvale üks maailmaklassi kaitsja, siis annaks see kogu meeskonnale väga palju juurde.

          Phil Jones saadke nahui. Esimese 15 minuti jooksul suutis teha mingi kolm eksimust, mille osavamad ründajad oleks ära lahendanud.
          Valencia oli lihtsalt impotentne ja pani igatsema Youngi, mis ütleb palju.

          Kommentaar


            Valencia ja Jones varastavad oma iganädalast palka. Tõesti oleks aeg neil liikuda mujale. Jones jälle tekitas paar "põnevat" olukorda ja Valenciat lihtsalt veeti mänguga kaasa. Lindelöf'ile oleks hädasti vaja head partnerit. Ma kindlasti ei soovi ei Bailly või Smallingu lahkumist aga oleks vaja sinna sellist kindlat meest. Kahjuks pean siin tooma näiteks VVD'i sealtsamusest.

            Täiesti kindlalt oleks Jose käe all see mäng kaotatud. Isegi kui oleks kuidagi selle ühe värava löönud, Jose oleks parkinud bussi ning see buss oleks lõpuks laiali võetud Newcastle'i surve poolt. 100%.

            Ühtlasi oli see nüüd vahelduseks selline mäng, mis natukene näitas Ole teist poolt. Et ta on võimeline muudatusi tegema ja vastasmeeskonna tugeva kaitse lahti muukima. Hetkeseisuga ei näe ühtegi põhjust, miks peaks üldse vaatama mujale peatreeneri koha pealt. SAMAS on veel mitmeid tõestamishetki ees, mille käigus tekib reaalne tõde.

            Kes iganes Ole peatreeneriks toomise eest vastutab, antagu talle "Sir" staatus. Kuigi ma veidikene kipun arvama, et tal juba on see.
            Van Der Sar saved it, United again!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
              Valencia ja Jones varastavad oma iganädalast palka. Tõesti oleks aeg neil liikuda mujale. Jones jälle tekitas paar "põnevat" olukorda ja Valenciat lihtsalt veeti mänguga kaasa. Lindelöf'ile oleks hädasti vaja head partnerit. Ma kindlasti ei soovi ei Bailly või Smallingu lahkumist aga oleks vaja sinna sellist kindlat meest. Kahjuks pean siin tooma näiteks VVD'i sealtsamusest.

              Täiesti kindlalt oleks Jose käe all see mäng kaotatud. Isegi kui oleks kuidagi selle ühe värava löönud, Jose oleks parkinud bussi ning see buss oleks lõpuks laiali võetud Newcastle'i surve poolt. 100%.

              Ühtlasi oli see nüüd vahelduseks selline mäng, mis natukene näitas Ole teist poolt. Et ta on võimeline muudatusi tegema ja vastasmeeskonna tugeva kaitse lahti muukima. Hetkeseisuga ei näe ühtegi põhjust, miks peaks üldse vaatama mujale peatreeneri koha pealt. SAMAS on veel mitmeid tõestamishetki ees, mille käigus tekib reaalne tõde.

              Kes iganes Ole peatreeneriks toomise eest vastutab, antagu talle "Sir" staatus. Kuigi ma veidikene kipun arvama, et tal juba on see.
              Ole toomine oli juhatuse otsus, kuivõrd jutud on et SAF'i käest küsiti nõu lihtsalt peale selle otsustamist ja ta kiitis selle heaks.

              Kommentaar


                Noh, päris mängud alles tulevad, aga Ole üle tõesti hea meel.

                Kommentaar


                  Südant soojendav, et mõnele teisele ka Ole tagasitulek sümpaatne on, aga...
                  Miks ei tohi praegu juba õnnelik olla mängupildi ja tulemuste üle? Eelmisel hooajal saadi Njuukalt hambasse, saadi ka Huddersfieldilt tappa - järelikult ju samm edasi.
                  Kui tulemused, aga eelkõige just mängupilt juba nelja mänguga on paranenud, siis las manku toetajatele jääb see üürike rõõm ja rahuolu, sest ega keegi ju ei tao rusikaga pikku rinda stiilis "It's coming home." Vähemalt mitte siin teemas.
                  Algselt postitas Stok
                  Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                    E2: võtab mu jutu ilusti kokku
                    Moodsas jalgpallis peaks sel hetkel Valencia olema suluseisu joonel ehk seal äärekohtuniku ees kuskil. Kunagi ma fännasin teda mõned aastad tagasi, aga kui talt kiirus ära võtta või ta lihtsalt ei taha, ei jõua enam joosta, siis temast kasu pole seal ääres ründefaasis. Eile ka paar korda hakkas nagu kiirusega ette võtma ning peaaegu suutis juba vastast edestada aga viimasel hetkel tegi ikka tagasitõmbe selle asemel, et vaba tsooni poole edasi joosta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                      Moodsas jalgpallis peaks sel hetkel Valencia olema suluseisu joonel ehk seal äärekohtuniku ees kuskil. Kunagi ma fännasin teda mõned aastad tagasi, aga kui talt kiirus ära võtta või ta lihtsalt ei taha, ei jõua enam joosta, siis temast kasu pole seal ääres ründefaasis. Eile ka paar korda hakkas nagu kiirusega ette võtma ning peaaegu suutis juba vastast edestada aga viimasel hetkel tegi ikka tagasitõmbe selle asemel, et vaba tsooni poole edasi joosta.
                      Paluks videot eelnevast 10st ja järgnevast 10st sekundist. See pilt ausalt ei ütle mitte ühtegi sõna selle positsiooni kohta. Mul on kahju, et on leitud nüüd üks isik kelle kallal kõik võtta tahavad, arvestage sellega, et ta on pikalt see hooaeg outis olnud ja ehk pole veel täielikus mänguvormis. Ei tea ühtegi teist mängijat kes enda agendi pikalt saadab, sest klubi ta vahetada ei soovi ja ta on tervet tiimi nii mõnigi kord tassinud. Eelmine aasta oli neid mänge palju.

                      Valencia eelmine hooaeg premis 2740 minti, see hooaeg poole peal ja 450 minutit! Viimane premi mäng oli tal Septembris, vahpeale on mahtunud 3 CLi mängu.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Paluks videot eelnevast 10st ja järgnevast 10st sekundist. See pilt ausalt ei ütle mitte ühtegi sõna selle positsiooni kohta.
                        Kui sa mängu vaatasid, siis tead ise ka , et Valencia oli kesine, kasvõi võrreldes Youngiga eelmises mängus. Ei anna rünnakule mitte midagi juurde ja kaitsta ka tegelikult ei oska. Oli tore kutt, tegi oma ära ja fännina võib talle tänulik olla. Aga nüüd vast oleks aeg edasi v tagasi liikuda.

                        Ole on äss, ma olen väga õnnelik. Aga ootaks ära mõne mängu tugevama vastasega. Kui Ole top4 koju toob siis ma annaks küll talle töö, nii kolme aastase kontrahhiga ja siis vaataks mis saab. Vähemalt on praegu küll kõvasti parem kui neli mängu tagasi.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          Kui sa mängu vaatasid, siis tead ise ka , et Valencia oli kesine, kasvõi võrreldes Youngiga eelmises mängus. Ei anna rünnakule mitte midagi juurde ja kaitsta ka tegelikult ei oska. Oli tore kutt, tegi oma ära ja fännina võib talle tänulik olla. Aga nüüd vast oleks aeg edasi v tagasi liikuda.

                          Ole on äss, ma olen väga õnnelik. Aga ootaks ära mõne mängu tugevama vastasega. Kui Ole top4 koju toob siis ma annaks küll talle töö, nii kolme aastase kontrahhiga ja siis vaataks mis saab. Vähemalt on praegu küll kõvasti parem kui neli mängu tagasi.
                          Miks ühte meest arvustatakse ühe mängu põhjal? Ta on terve hooaeg vigane olnud, what the shit ausõna.

                          Näide teie geniaalsusest siin teemas atm,

                          In the Premier League, Manchester United rank 20th for attacks on the right, joint-20th for shots conceded on the right and 19th for shots taken on the right. Statistically, they are the worst in the Premier League offensively and defensively collectively on the right-hand side


                          NÄEDSA! Ongi tõestus, et Anton on pask! Poogen, et ta kõigest 450 minutit on premis mänginud. 5 mängu, 3 võitu 1 viik ja 2 sisse lastud väravat plus üks spursi mäng mida keegi mäletada ei taha.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Herrerat ei ole väga mainitud. Minu arust väga väga oluline lüli hetkel koosseisus. Gunnari käe all on rohkem ka rünnakul ehitamas. Mou hoidis teda pmst DMina kogu aeg. El capitan!

                            Kommentaar


                              Kuigi sama hambutu on ääremäng minu mälu järgi ka Youngi osalusel. Viimati oli Manul parem äär Gary Neville'i ja Beckhami ajal? Kes üldse paremale toodi pärast Becksi Reali minemist 2003?
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Kuigi sama hambutu on ääremäng minu mälu järgi ka Youngi osalusel. Viimati oli Manul parem äär Gary Neville'i ja Beckhami ajal? Kes üldse paremale toodi pärast Becksi Reali minemist 2003?
                                Mingi printsessike oli, kes nüüd kusagil itaalias juba.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X