320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas magicm Vaata postitust
    https://www.bbc.co.uk/sport/football/47111521

    Paul Ince taob ikka seda rauda, et iga peatreener oleks suutnud samaga hakkama saada ehk teinud samuti Premier League parima stardi. Toob pareleelina välja Di Matteo Chelseas ja Shakespeare Leicesteri algedu, millele järgnes üsna kiire vallandamine. Ühtlasi nimetab Olet riskiks ja Pochettinot parimat valikuks, millest ma kuidagi aru ei saa. Jah, Poch paberil just kui sobib, Premmi pikalt kogenud ja usaldab noori, aga siin jätab kolm näidet välja toomata. Moyes - teinud Evertonis 10 aastat stabiilset ja head tööd, aeg järgmiseks sammuks. Van Gaal - kõlav nimi ja äsja Hollandi MM-l pronksile tüürinud. Mourinho - edukaim/pärjatuim tegevpeatreener jalgpalliturul. Kõigi nende ühisnimetaja oli paberil sobivaim. Võib olla olekski aeg riskida, kui seda peab riskiks nimetama. Ince küsib, et kui enam tulemusi ei tule, kuidas siis Ole toime tuleb. Praegu ta tõesti saab pingevabalt toimetada ja keegi temalt midagi ei oota, aga siin küsiksin vastu. Pochettino on ju terve oma Spursi aja pingevabalt toimetanud, sest seal ei oodatagi tulemusi. Top4 ära tood on hästi, aga Unitedis maksavad ainult tiitlid ja mitte need väiksemad kopsikud, millest Poch siiani ka ainult und näinud. Tegelikult kui vaadata Pochi saavutusi, siis võrreldes Olega on kogemust kuidas võita kärbsemustajagu. Peatreenerina null ja mängijana üks Argentiina meistritiitel, kuigi ei tea, kui põhimees ta seal oli, sest see on nooruspõlvest ja üks Hispaania karikas. Olel on vastu panna mängijana 6 Inglismaa meistritiitlit, Meistrite Liiga ja posu väiksemaid. Peatreenerina on tal Manchesteri reservidega mõned ja 2 Norra meistritiitlit pluss üks karikas. Vahemärkusena, et Molde ei ole Rosenborg. Vähetähtis ei ole ka asjaolu, et Ole on klubis veetnud 15 aastat ja talle ei ole vaja midagi seletama või juurutama hakata. Tunneb ja tajub klubi mastaapi ning ajalugu tõenäoliselt iga närvirakuga. Ja mis veelgi olulisem, paremal käel on selline mees kui Mike Phelan, võib olla isegi hall kardinal.
    Graafik tõesti ei ole esimsed 6 nädalat võrreldes järgmise kuue nädalaga kõige keerulisem olnud, nii vastaste kui pauside suhtes, aga sellegipoolest peaks kauss praeguseks Solskjæri poole vähemalt 51% kaldu olema ja siis kõik ülejäänud 49% seas.
    Intsu Pauli ütlemistel küll pole mõtet lasta naha alla pugeda, 15 minuti tähelepanu tauno.
    Sellest premm proven pointist saan aru täitsa, aga elu on näidanud, et nimi ei mängi, vähemalt mitte meie klubis. Poch on väikese piskuga stabiilselt ikka nö. suurtematele kuklase hinganud ja osadel naha üle kõrvade tõmmanud viimasel ajal. Üldiselt oleks huvitav näha, milleks suurema rahakotiga võimeline on, muidugi juhul kui Ole nime peaks maha kriipsutama.
    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

    Kommentaar


      United Xtra @utdxtra:
      Ander Herrera, Juan Mata and Ashley Young have been offered new contracts by United. #mufc [Telegraph]
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        United Xtra @utdxtra:
        Ander Herrera, Juan Mata and Ashley Young have been offered new contracts by United. #mufc [Telegraph]
        Ilmselt tellin järgmist öeldes endale järjekordse pasarahe kaela aga mina laseksin Matal naasta kodumaale. Ta on suurepärane inimene ja härrasmees ja kõik kiidusõnad selle koha pealt aga ta ei ole piisavalt kiire ja me ei mängi teda selles positsioonis, kus ta tegelikult peaks olema (ACM). Moyes, LVG ja ka Ole on üritanud teda äärel wingeriks teha aga ta ei ole ju seda. Ma ehk panen hullu aga ma usun, et iga la liga tippklubi saaks teha palju kehvemini kui endale Mata mängijaks palgata.

        Ta jääb alati United'i fännide südamesse Juanfield'i, paari väga toreda karistuslöögiga ning üldise karismaga.

        Herrera puhul - get it done!

        Youngile uus leping -
        Van Der Sar saved it, United again!

        Kommentaar


          Kõik vastased ei ole samast puust, et Mata kuhugi ei sobiks. Parim rotation player keda tahta võiks.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Ants69 Vaata postitust

            Youngile uus leping -
            Faking häbiväärne, et klubi on nii naeruväärne, et City ja nende suurpuhastust peab ikka ja jälle näiteks tooma. Kaua võib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ants69 Vaata postitust

              Youngile uus leping -
              Tegelt see ei ole ju Ashley süü, et klubis pole paremat coverit fullbacki kohale. Tegemist on decent back-up variandiga + riietusruumis on teiste mängijate (intekate/videote) põhjal ka tubli isend. Sellesmõttes saan sellest lepingupikendusest aru (aga RB kohta oleks vaja juba praegu kindlat ja oma primes olevat alg11 kuuluvat meest)

              Kommentaar


                Ashley süü see ei ole tõesti, aga Smallingu uue pika lepingu ja nüüd Youngi valguses tundub ainult aja küsimus, millal Jonesi ja Valecia +1 aktiveeritakse. Darmian ajab ka mitte millegi eest pappi tasku.

                Kommentaar


                  Rashfordile hakatakse uut ja pikka lepingut koostama - me likey!

                  Kommentaar


                    Neid kohatäiteid toiduahelas allpool Ashleyt kelle kallal võtta peaks jaguma. Show some respect! Kas ta on vähe klubi heaks teinud, vend reaalselt mängib kõige paremini sellel koha välja, mitte ei lükka iganädalaselt kuskil palmi all nutsu tasku,annab alalti endast kõik.Young on veel üks nö. vana kooli tegijaid alles, respekteeritud meeskonnasiseselt ja hetkel parim RB meil, täitsa arusaadav ja poolt lepingu koha pealt. Dalot teda see hooaeg kindlasti üle pole mänginud ja üldse on see uue RB teema juba järgmise hooaja teema. Järelejäänud hooaeg tuleb sellega rahul olla mis meil on ja pöialt hoida, et Shaw ja Ashley kestavad.
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                      Tegelt see ei ole ju Ashley süü, et klubis pole paremat coverit fullbacki kohale. Tegemist on decent back-up variandiga + riietusruumis on teiste mängijate (intekate/videote) põhjal ka tubli isend. Sellesmõttes saan sellest lepingupikendusest aru (aga RB kohta oleks vaja juba praegu kindlat ja oma primes olevat alg11 kuuluvat meest)
                      Ei ma ei süüdistagi Ashley't üldse. Nii Ashley, Smalling kui ka Jones ilmselt ei suuda oma õnne uskuda kui nad leiavad laualt endile pikaajalised kõrgepalgalised lepingud. Kusjuures Smallingu suhtes ma ütlen küll, et teda näeks täiesti hea meelega pingil backup'iks.

                      Ma süüdistan selles klubi, et pannakse ootused peatselt 34 aastaseks saavale konverditud RB peale selle asemel, et minna ja osta sinna konkreetne mängija. Ma olen kuulnud, et mõned klubid teevad selliseid asju, et nad näevad meeskonnas nõrki kohti ning scouting meeskond leiab sinna asenduse kelle siis ka klubi ostab. Meie seda ei rutta tegema. See muidugi omakorda viitab teistele probleemidele, mis meie klubis on aga see on teine teema.
                      Van Der Sar saved it, United again!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                        Ei ma ei süüdistagi Ashley't üldse. Nii Ashley, Smalling kui ka Jones ilmselt ei suuda oma õnne uskuda kui nad leiavad laualt endile pikaajalised kõrgepalgalised lepingud. Kusjuures Smallingu suhtes ma ütlen küll, et teda näeks täiesti hea meelega pingil backup'iks.

                        Ma süüdistan selles klubi, et pannakse ootused peatselt 34 aastaseks saavale konverditud RB peale selle asemel, et minna ja osta sinna konkreetne mängija. Ma olen kuulnud, et mõned klubid teevad selliseid asju, et nad näevad meeskonnas nõrki kohti ning scouting meeskond leiab sinna asenduse kelle siis ka klubi ostab. Meie seda ei rutta tegema. See muidugi omakorda viitab teistele probleemidele, mis meie klubis on aga see on teine teema.
                        Darmian, Dalot?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Ashley Young
                          Done diilio. +1 aasta.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Done diilio. +1 aasta.
                            Praegu mõtlen, et tegelikult oleks sellest jumala suva juhul kui Herrera/DeGea allkirjad ka käes oleks. Eks Jones'i lepingupikendus ka siis ainult ajaküsimus.
                            Van Der Sar saved it, United again!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                              Jones.
                              Stagnatsioon on tagasiminek.

                              Kommentaar


                                Jones +4 ametlik
                                Van Der Sar saved it, United again!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X