320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
    Jones +4 ametlik
    Kui nüüd city välja jätta, siis on kellelgi pingilt võtta paremaid keskkaitsjaid?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Kui nüüd city välja jätta, siis on kellelgi pingilt võtta paremaid keskkaitsjaid?
      Liverpoolil Van Dijk, Gomez, Lovren ja Matip on ju küll kõik paremad, kui nad parasjagu terved on.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Liverpoolil Van Dijk, Gomez, Lovren ja Matip on ju küll kõik paremad, kui nad parasjagu terved on.
        Kõik 4 pingil? 2 peaksid ikka põhis olema, hooaja algust vaadates, siis tulevikus kindlasti van dijk ja gomez, kas lovren ja matip on jonesist paremad? Iga ühel oma arvamus vast, aga olen nõus, et liverpoolil on ka hea pink keskkaitsjate koha pealt hetkel, unustasin ära noore poisi.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Kui nüüd city välja jätta, siis on kellelgi pingilt võtta paremaid keskkaitsjaid?
          Kui palju meil neid backup ja "hea meeskonna vaimule"-mängijaid vaja on? Ma mõtlesin, et see klubi pürgib tagasi sinna, kus ta kunagi oli ja kuhu ta minu meelest kuulub. Ma lihtsalt usun, et see klubi saaks olla parema koosseisuga kui ta praegu on ja seeläbi tunneks end veidi kindlamalt mõnedes mängudes.

          Praegune suund tundub lihtsalt koonerdamisena ja "getting by" suhtumisega.
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            Praegune suund on tõesti huumor kuubis. Siht peaks olema olla parim, aga on top4. Kui siht on olla parim oled tiitiliheitluses, kui top4, siis 3-6, vahel võib ka teise koha kobistada. Suht vihale ajab, kui aus olla.

            Kommentaar


              Küll tuleb. Ma ei usu, et seal ollakse vähem ambitsioonikad kui meie siin. Pigem tehakse (liigutakse ju väga veenvalt hetkel) ja siis alles räägitakse. Fulhamit on vaja võita - see annab hea boosti teisipäevaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Levenstein Vaata postitust
                Küll tuleb. Ma ei usu, et seal ollakse vähem ambitsioonikad kui meie siin. Pigem tehakse (liigutakse ju väga veenvalt hetkel) ja siis alles räägitakse. Fulhamit on vaja võita - see annab hea boosti teisipäevaks.
                Teisipäevaks? Räägime siin pikemast plaanist kui nädalast. OG ütles täna, et käis mitmeaastase plaani Woodwardile välja, kuid endale see Smallingu, Youngi ja Jonesega küll helge ei tundu ja miks peaksi, sest olen viimased 5 pikka aastat näinud, millist sitta nad toodavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Teisipäevaks? Räägime siin pikemast plaanist kui nädalast. OG ütles täna, et käis mitmeaastase plaani Woodwardile välja, kuid endale see Smallingu, Youngi ja Jonesega küll helge ei tundu ja miks peaksi, sest olen viimased 5 pikka aastat näinud, millist sitta nad toodavad.
                  Kurat OG on nii lege vend, et siit tuleb mingi pikem ja hea plaan. Küll tuleb keegi CB veel juurde. On (tegelikult vast on juba üsna paigas) meie jaoks ju veel treeneritooli tulevik lahtine ja suvel hakkavad asjad päriselt toimuma. OG pigistab oma positiivse suhtumisega viimast sellest, mis olemas on.

                  Rojo, Valencia ja Darmian ilmselt minekut( muidugi oleks võinud juba selles aknas minna) Manul mingi naljakas teema on jah nende nö "oma poistega". Ma usun, et Jones ja Young ka seetõttu jäid. Või siis tahetakse hoopis raha teenida nende pealt...

                  Igal juhul viigu oma paberid ja tintenpenn Herrera kätte..

                  Küsimus ka, et keda keegi hetkel Lindelöfi kõrvale eelistab? (nendest, kes olemas on)
                  Eks seal ongi paras huumor. See kaitse on nagu hambutu koer ja igal ühel omad vead. Aga ise valin Bailly (kõige rohkem arenguruumi)

                  Kommentaar


                    Kui keegi oleks mingi aeg tagasi öelnud, et teil on lootust UCList edasi pääsule PSG vastu, oleksid vaadanud paljud, et ära plära. Nüüdseks on olukord muutunud, et reaalne edasipääs on täiesti võimalik.

                    Kommentaar


                      VS Fulham

                      Starting XI: De Gea (c), Dalot, Jones, Smalling, Shaw, Herrera, Matic, Pogba, Mata, Lukaku, Martial
                      Subs: Romero, Bailly, Young, McTominay, Alexis, Rashford, Lingard

                      No kui üks asi meeldib Ole'le siin maailmas siis see on rotatsioon.
                      Van Der Sar saved it, United again!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
                        VS Fulham

                        Starting XI: De Gea (c), Dalot, Jones, Smalling, Shaw, Herrera, Matic, Pogba, Mata, Lukaku, Martial
                        Subs: Romero, Bailly, Young, McTominay, Alexis, Rashford, Lingard

                        No kui üks asi meeldib Ole'le siin maailmas siis see on rotatsioon.
                        Dalot alustab ja Rashford ning Lindelöf puhkavad ennast, et PSG vastu värsked oleks (Y)

                        Kommentaar


                          Pogs oleks võinud tegelikult puhkust saada enne nö suurmänge, sest ülioluline lüli olnud viimasel ajal ja Mata ääre asemel keskel siis.
                          Rotatsiooni koha pealt OG-l pidavat järgmise kahe kuu algkoosseis paigas olema.

                          Kommentaar


                            Kohustuslikud kolm punkti veenvalt käes. Pogba ja Martial üleplatsimehed, Lukaku saab kõige madalama hinde. Eelmine treener enne säkki mainis, imet oleks vaja, et klubi esinelikusse jõuab. Jah, ime nimeks on Ole ja teinud seda 7 nädalaga.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                              Eelmine treener enne säkki mainis, imet oleks vaja, et klubi esinelikusse jõuab.
                              Ei? Ei tasu mingeid redditi jobusid uskuda.

                              Kommentaar


                                Need lepingu pikendused tegelikult asised. OGS meenutab natuke Zidane effekti Realis, eks hooaja lôpp näitab aga juba oma välja ütlemiste najal tundub plaan olevat. Hoides squad depthi ja eks lisatakse ka asisemaid kalasi sinna tagalasse suvel. Tegelt ei môista seda Teie nurinat üldse. Vôtke rahulikult. Ülepikaaja positiivne suund.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X