320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kaart oli küll ülekohtune, penalt vaieldav.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kuhu oleks pidanud Rooney ja Ronaldo saatma? Mõlemad said oma lolluste eest ka vastavalt karistada, millal enne daivi eest punaseid on jagatud?
      Daivimise eest esimene, plaksutamise eest teine kohe otsa ja head-aega! Ja mis see Rooney karistus oli? Sir ei andnud pirukat pärast mängu?
      Last edited by Martin; 04.12.07, 18:01.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Räuskas natuke.

        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Daivimise eest esimene, plaksutamise eest teine kohe otsa ja head-aega! Ja mis see Rooney karistus oli? Sir ei andnud pirukat pärast mängu?
        Minu paha, miskipärast jäi tunne, nagu oleks Rooney ka kollase ära saanud. Aga oleme nüüd ausad, kui tegemist ei oleks vastiku Mäntšester Junaitidi, Kristiina Ronaldo ja Vein Ruuniga, siis sinu jalgpallialase teadlikkuse juures ei hakkaks sa ju sellist teemat üldse üleski võtma. On mul õigus või jäid sa ka lihtsalt õhtusest pirukast ilma?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Aga oleme nüüd ausad, kui tegemist ei oleks vastiku Mäntšester Junaitidi, Kristiina Ronaldo ja Vein Ruuniga, siis sinu jalgpallialase teadlikkuse juures ei hakkaks sa ju sellist teemat üldse üleski võtma. On mul õigus või jäid sa ka lihtsalt õhtusest pirukast ilma?
          Ma vaatan telekat üldiselt väga vähe ja veel vähem Inglismaa meistriliigat - see oli näiteks selle hooaja esimene täispikk mäng (pool tundi vaatasin ka Everoni kordust). Mõlemad samal põhjusel: tahtsin kursavenna kommentaari kuulda. ManU puhul teda küll pulti ei lastud.

          Seega pole väga palju võrdlusmaterjali. Kui siis ainult NBAga, kus selline kohtunikuga räuskamine kenasti ära vormistati - vähegi kõvemini suu lahti teed, kohe tehniline. Teine veel ja mängust läinud.

          Täiesti õige kah. Kahju, et jalgpall sellistele mölisejatele nii palju ruumi annab lõugu laiutada.

          Ja kuigi Konn mind täiega vihkab, siis Mänku vastu pole mul endiselt eriti midagi. Ühed sitad variandid on seal meistriliigas niikuinii. Aga, et näilist viha tekitada, siis: fakk off manju ja geelipea runaldu!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Not for the first time, Manchester United are making plans to wear a new kit, but, if such an announcement would usually rile parents from Stretford to St Ives and probably all the way to Singapore, this time it is different. The kit in question, to be worn in the derby match against Manchester City in February, will feature old-style baggy shirts and shorts to commemorate the 50th anniversary of the Munich air disaster and, significantly, the club insist that neither they nor anyone else will profit financially from the exercise. Times.

            Muidugi ei imestaks, kui City fännid 'tähistaksid' seda päeva uue müncheni-laulude maailmarekordiga.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Muidugi ei imestaks, kui City fännid 'tähistaksid' seda päeva uue müncheni-laulude maailmarekordiga.
              kuidas selle Müncheni teemaga üldse on? kui tihti neid laule siis ikkagi lauldakse? et kas korra aastas City fännid laulavad, või saate seda iga nädal? isegi mäletan Leedsi foorumitest mingeid arutelusid teemal, et kas nii on ikka ilus teha. ju siis mõni ikka laulab, aga et kui sage see on?

              meil näiteks on see ikka eraldi uudis, kui mõni Millwalli mees Türgi koondise särki kannab vms
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                kuidas selle Müncheni teemaga üldse on? kui tihti neid laule siis ikkagi lauldakse? et kas korra aastas City fännid laulavad, või saate seda iga nädal? isegi mäletan Leedsi foorumitest mingeid arutelusid teemal, et kas nii on ikka ilus teha. ju siis mõni ikka laulab, aga et kui sage see on?

                meil näiteks on see ikka eraldi uudis, kui mõni Millwalli mees Türgi koondise särki kannab vms
                Noh, anfieldil olla seda kah viimastel aegadel jälle kuulda olnud, ega ma ju muidugi ise ei tea, loen, mis mujal kirjutatakse. Eks nad saavad hillsborough' laule vastu, pada ja katel. Üldiselt ikka city fännide pärusmaa.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Siin on midugi veel see asi ka, et "Munich" on City fännide (ja ilmselt mitte ainult nende) jaoks tihti lihtsalt ManU fännide üldnimetus või lühend. No proovigu mingit lohisevat "and **** all those Manchester United fans" kuhugi laulu sisse panna, vaesekesed. Nii et tihti ei viidatagi sellega üldse konkreetsele sündmusele, äärmisel juhul vihjatakse, et mõned ManU fännid lasevad selle õnnetuse tekitatud kaastunde peal liiga palju liugu. Üldiselt olla rohkem ikka mingite väikeste seltskondade ja täislakkund jobude teema, ega enamik City fänne ise ka nende peale hea pilguga ei vaata. Seda enam, et sinna lennukisse jäi ju ka nende enda üks omaaegne säravam mängija Frank Swift, kes tollal juba ajakirjanikuna kaasas oli. Aga jah, fakt, et kui see "munich" kuskil laulus kõlab, siis ei olegi tingimata alati veel verbaalse näkkusülitamisega tegu.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Not for the first time, Manchester United are making plans to wear a new kit, but, if such an announcement would usually rile parents from Stretford to St Ives and probably all the way to Singapore, this time it is different. The kit in question, to be worn in the derby match against Manchester City in February, will feature old-style baggy shirts and shorts to commemorate the 50th anniversary of the Munich air disaster and, significantly, the club insist that neither they nor anyone else will profit financially from the exercise. Times.

                    Muidugi ei imestaks, kui City fännid 'tähistaksid' seda päeva uue müncheni-laulude maailmarekordiga.
                    et siis kampsikud ja põlvpüksid?

                    Kommentaar


                      Neville suffers fresh setback

                      Ülla-ülla. Kas kapten saabki kunagi enam terveks? Ja kui saab siis kui kauaks? Brown on liiga keskkaitsja, Simpson on liiga kogenematu. Sagnol on saadaval.

                      Kommentaar


                        I got two words for you. Hargreaves.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Nojah, aga siis on nagu 1-st mehest puudu. Kes siis hetkeseisuga keskel oleksid? Giggs, Anderson, Carrick, Ronaldo?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Nani, Fletcher...? Heal juhul on Park uueks aastaks tagasi, Scholes jaanuaris. Vajadusel on veel Eagles ka olemas. Aga mis seda paremkaitsja kohta puudutab, siis mulle isiklikult tundub Simpson suht sümpaatne. Hetkel tegelikult mängud ees, kus võiks teda usaldada küll (Derby, Roma jne).


                            e: däämn, universaalkunn läks loetledes hoopis meelest. ehk fitti annab andeks.

                            e2: caesar, momendil ongi ju nii mängitud ja enamvähem kärab küll.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Kuskilt on kõrva jäänud, et herr Wesley Browni leping, mis suvel lõppeb, ei ole veel pikendatud.
                              Nii ongi. Kaks pakkumist on tehtud aga mõlemad on tagasi lükatud. Nüüd on laual lõplik pakkumine ja kui see ka ei meeldi siis on minek. Ku ma õigesti mäletan siis paar aastat tagasi, eelmise lepinguga, oli sama kamm, venitati päris pikaks kumm. Lõpuks lahenes aga asi mõlemale poolele positiivselt. Loodetavasti juhtub nii seegi kord.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Nii ongi. Kaks pakkumist on tehtud aga mõlemad on tagasi lükatud. Nüüd on laual lõplik pakkumine ja kui see ka ei meeldi siis on minek. Ku ma õigesti mäletan siis paar aastat tagasi, eelmise lepinguga, oli sama kamm, venitati päris pikaks kumm. Lõpuks lahenes aga asi mõlemale poolele positiivselt. Loodetavasti juhtub nii seegi kord.
                                Hr. Kõrvitsapea ei tahagi enam meiega olla.Kahju , ta on ikkagi inglane ja oma kasvandik. Premieri mõistes haruldus. Sellest hoolimata loodan Konsa käest saada särgi, mille ta Wesiga vahetas!
                                MU FCUK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X