320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    marat, miks sa vägivaldne oled?

    Kommentaar


      Algselt postitas ian. Vaata postitust
      marat, miks sa vägivaldne oled?
      pigem tuleks küsida mõne käest miks ta provotseerib?
      AILTON

      Kommentaar


        Fänniklubi ideest

        Marati üleskutsest võiksite siiski kinni haarata ja mitte hakata lahmima niisama siin. See klubi loomise idee on täiesti tõde. Nimeta muidugi ei ole kindlasti kõige vingem koht aga paganama hea koha peal, kui elad kesklinnas (äkki on paremaid pakkumisi, tulge aga nendega lagedale). Mida rohkem Unitedi fänne koos kaasa elamas käib, seda vahvam ja mina küll eelistan ikka seltskonnaga kuskil mängu vaadata, mitte üksi või mõne sõbraga kodus Hetkel on meil tegemises Estonia Reds lipp, mille, kui lubatakse, paneme Nimetasse seinale ja kodustame vaikselt selle koha ära Järgmine samm olekski asi mingil ajal ametlikuks ajada ja Eesti oma Manchester Unitedi fänniklubi registreerida. Ah jaa, muidu Marat ka täitsa ok kuju ainult Ronaldo vastu on millegi pärast äärmiselt kuri (peamiselt sukeldumine süüdi aga vahel ei saa minagi aru, kust pagan ta nii suure pahaeele selle venna vastu võtab ja kipub unustama, et ta meil üks tähtsamaid tugitalasid aga see selleks )

        Kommentaar


          Ma olen muidu selle fänniklubi ideega igati päri. Praegu teen aga sellise märkuse, et kui 'ametliku' fännklubi jaoks on vaja 100 One Unitedi liiget, ehk siis minu teada 100x30 naela ehk umbes 66 000 krooni jagu annetust klubile selleks, et antaks luba ametlik fännklubi teha.

          Kes asja uurinud on, võiks loetleda ka boonused (ja kohustused), mis fännklubi selle eest saab, peale eestlase jaoks suhteliselt abstraktse võimaluse hooajapilet osta.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Ideega nõus.
            Hmm.. Molly Malones istub iga Manu mäng(nv) umbes kahe käpa täis fänne üheskoos eri rahvustest jne

            Kommentaar


              Ian Miks sa arvad nii? Ma ainult tahan,et ta tuleb ja utleb see veel kord Selleparast et ma ei ole venelane

              Kommentaar


                Estone, olnud seal...arvan,et Nimeta on parem

                Kommentaar


                  Marat, maitse asi mina olen ja jään sealt mänge vaatama

                  Kommentaar


                    Marat, mis sul venelaste vastu on?

                    Kommentaar


                      Lineups uefa.com andmeil:

                      Roma: Doni, Cicinho, Ferrari, Mexes, Barusso, Antunes, Pizarro, Esposito, Taddei, Mancini, Totti

                      manU: Kuszczak, Simpson, Pique, Evans,O´Shea, Eagles, Fletcher, Carrick, Nani, Saha, Rooney.

                      ManU kohta ei oska täpselt öelda, aga Roma eest siis algrivistuses viis meest kes tavaliselt põhis ei mängi. Staaridest pigil DeRossi, Vucinic, Giuly, Panucci ja Juan näiteks. Vigastustega väljas Cassetti, Aquilani ja Perrotta. Tonetto kohta peast ei tea...

                      Glory-Glory!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ManU kohta ei oska täpselt öelda, aga Roma eest siis algrivistuses viis meest kes tavaliselt põhis ei mängi.
                        9,5

                        Pingil on 0,5 staari Browni näol.

                        Ja loomulikult suutsid mõned juba nuge välgutada

                        Kommentaar


                          mehed öelge kuidas on see võimalik...mõlemd mängu mängisime teist paremini, aga ei võitnud kumbagi mängu?

                          Kommentaar


                            Sest õnn on meie poolel.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Coventry > Roma

                              Hea töö, jumbud.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Sest õnn on meie poolel.
                                kui me posti ja latti täna tagusime, sis meenus 7-1 kui mingi pooled väravad postist sisse lõite...Järgmises ringis meid vist kokku loosida ei sa eks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X