320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jee, bring back Henke!
    Kõik kõlab jumala loogiliselt. Ma söön kaks peekoniburgerit, kui söör Ferg of Fergieshire seda küülikut kübarast ei tõmba.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Et siis Meistrite Liigas tuleb taas tutvust teha Lyoniga. Võrreldes eelmiste hooaegadega ei ole Prantsusmaa meistrid tänavu väga võimsad olnud. Liigas on tervelt 4 kaotust ja tabelit juhitakse samuti vaid nelja punktiga.

      http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={B4CEE8FA-9A47-47BC-B069-3F7A2F35DB70}&newsid=517365 - mida vittu?

      Kommentaar


        Oot mis sellest siis nii väga on, et liitus angola koondise ründaja. Mina isiklikult soovin talle küll kõike paremat. Ilmselt saab temast 4. ründaja.

        Kommentaar


          188 cm mängija, mina olen igastahes ära ootaval seisukohal, kas tõesti laheneb meie pika ründaja puudumise probleem, tahaks loota igastahes.
          AILTON

          Kommentaar


            Campbellid ja Brandyd rassivad 10 aastat klubis ja siis tuleb mingi mees metsast ja saab põhimõtteliselt nende koha endale. Eriline motiveerimismeetod noortele.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Campbellid ja Brandyd rassivad 10 aastat klubis ja siis tuleb mingi mees metsast ja saab põhimõtteliselt nende koha endale. Eriline motiveerimismeetod noortele.
              nad peavad rahul olema et nad sellise võimalusegi saanud on, kahju muidugi poistest, aga kui sus midagi erilist ei ole, siis pole miskit teha
              AILTON

              Kommentaar


                Nõustun Mikuga. Manu akadeemiast põhisatsi ongi väga raske murda ning ju siis ei ole Campbell ja Brandy piisavalt head. Minu teada Campbell on ju päris hästi mänginud siiani Hull City eest ja ma arvan et selle ülemineku võiks päriselt ära teha (nagu transfer). Lisaks veel et ega see mees päris metsast ka pole. Minu teada oli ta 1 Angola põhiründajaid 2006 aasta MM-il

                Kommentaar


                  Algselt postitas marts Vaata postitust
                  Minu teada oli ta 1 Angola põhiründajaid 2006 aasta MM-il
                  Ei olnud. Polnud tollal veel koondiseski. Aga see selleks. Noo, ei ole absoluutselt usku, et tegu mõne "lihvimata teematiga" on. Aga samas loodan, et eksin.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Ei olnud. Polnud tollal veel koondiseski. Aga see selleks. Noo, ei ole absoluutselt usku, et tegu mõne "lihvimata teematiga" on. Aga samas loodan, et eksin.
                    Ju ta ajas Mantorrasega sassi
                    Loodetavasti avanaeb ka tema sama kiirelt kui Rootsi nimega brass

                    Kommentaar


                      angoola, mm, wtf?

                      mingi ebanks-blake toksis ka päris edukalt seent, aga asja vist ei saanud

                      Kommentaar


                        rootsi nimega brass?? dongssson v?

                        see angoola lontu käis traiälil juba umbes oktoobris, kui ma ei eksi.
                        nüüd siis tuli tiil- head teed belgiasse tal minna.
                        issandmaolen niiväisndfheadööddf
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          OT. jõdusid sinna kohale ka vä ja kas mu mainit isikud olid seal?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Van der Sar signs one-year deal

                            Kommentaar


                              häid jõule poolakale ja heatonile(kelle uusaasta soov on ilmselt, et suvel ikka uue klubi leiab)

                              Rootsi nimega brass? Anderson või on Rootsis juba niipalju sisserändajaid, et Fangzhuo on muutunud mõnede arvates Rootsibrassi nimeks?

                              Angoola pojast rääkides, siis on Antwerpen kindlasti tänulik, et endale uue ründaja saab... Aga eks ole ka see linn ainuke koht maailmas, kus dongist midagi positiivset räägitakse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mehis Vaata postitust
                                Rootsi nimega brass? Anderson või on Rootsis juba niipalju sisserändajaid, et Fangzhuo on muutunud mõnede arvates Rootsibrassi nimeks?
                                no ma olin joonud vähemalt kuus õlut ja ei saanud millestki aru.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X