320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ära aja mingit vaese inimese juttu.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Tähtsad 3punkti ja loodan, et Burnley kukub välja ja ei tule enam kunagi tagasi..
      Mulle tegelikult meeldib, et liigas on 1-2 sellist shithousery-klubi. Parajad jokkerid ja kaardipaki segajad.
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
        Mulle tegelikult meeldib, et liigas on 1-2 sellist shithousery-klubi. Parajad jokkerid ja kaardipaki segajad.
        Ei? See mis eile toimus oli juba kriminaalselt ohtlik, õnn et keegi raskelt vigastada ei saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jr Vaata postitust

          140k eurot per week.

          Inter maksab Lautarole 60k, Atalanta Murielile 40k, Cagliari Joao Pedrole 29k.

          29 väravat löönud Serie A's 19/20 hooajal.
          Serie A mingi penskarite liiga ka.
          See muidugi ei õigusta kuidagi selle härra suurepärast aastat. Intervjuudes kartis, et suvel müüakse maha, eelmisel suvel siis. Saab näha, kui samamoodi jätkab, äkki sellel , mis tuleb.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Inter maksab Lautarole 60k, Atalanta Murielile 40k, Cagliari Joao Pedrole 29k.

            29 väravat löönud Serie A's 19/20 hooajal.
            Lingard:
            FA cup
            League cup
            Community shield
            Europa league
            Int champions cup

            Lautaro tuli argentiinast ehk enda esimese lepinguga ei teeni ükski vend tavaliselt rohkem kui 60k

            ahja nende kolme karikad peaks ka üles lugema, oh wait neid pole.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Dortmund sai £18 milliga Haalandi.
              Ma reaalselt hirmuga môtlen, kuidas Ed mingi vägeva 80-100 milliga Grealishi, Maddisoni vms toob

              Kommentaar


                Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                Dortmund sai £18 milliga Haalandi.
                Ma reaalselt hirmuga môtlen, kuidas Ed mingi vägeva 80-100 milliga Grealishi, Maddisoni vms toob
                Haha, 18 milliga? Pidi ju olema maailma parim ründaja ever!

                Kommentaar


                  Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                  Dortmund sai £18 milliga Haalandi.
                  Ma reaalselt hirmuga môtlen, kuidas Ed mingi vägeva 80-100 milliga Grealishi, Maddisoni vms toob
                  väljaostuklausel ju?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Ma mõtlen pigem seda, et millal meil viimati mõni bargain signing tehti(James võib sinna alla liigituda, vaatab, kuidas hooaja teine pool läheb)? Edi asjaajamine venib nagu tatt ja lôpuks makstakse transfer window lõpus mingi varuvariandi eest tunduvalt rohkem, kui selle venna tegelik normaalne väärtus on.

                    Kommentaar


                      Oota nüüd, kuniks Inter Lingardi ära võtab...Alexise kõrvale jumala armas täiendus.

                      Eilse osas nõus, et 3 sanga olid kõige tähtsamad. Fred, Martial ja Williams saavad kõvasti propsi + James, et need litakad vastu pidas. Rashford suudab muidugi endiselt närvi ajada: otsused platsil on 90% täiesti debiilsed, aga mängu lõpuks on ikka kuidagi statistikas jälle kirjas.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Lingard:
                        FA cup
                        League cup
                        Community shield
                        Europa league
                        Int champions cup

                        Lautaro tuli argentiinast ehk enda esimese lepinguga ei teeni ükski vend tavaliselt rohkem kui 60k

                        ahja nende kolme karikad peaks ka üles lugema, oh wait neid pole.
                        Veits googeldada siis enamus kohti nt 75k naela mitte 120k. Mybad

                        A no , kui EL koht peaks tulema maikuus, miskit ûtleb mulle, et te võtate Lingardi statistika kibestunult ette

                        Kommentaar


                          No Haaland ei tulnud, huvitav kas Manu saatis Raiola pikalt oma sooviga Pogba üleminekut vastu diilina saada?

                          Kommentaar




                            Lisaks, mcbeasti vigastus paistab kergem olevat ja saab ilmselt kuu pärast tagasi!
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Haalandi oleks võinud juba sellepärast ära tuua, et näidata suutelisust siiani kõige kuumemaid nimesid meelitada. 20 milli poleks väga suur risk ka olnud. Samas saan aru, agentide mõju on nii tohutu, et neile oli mõtekam kõigepealt Borussiasse ja siis edasi. Miks teenida korra, kui saab kaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magicm Vaata postitust
                                Haalandi oleks võinud juba sellepärast ära tuua, et näidata suutelisust siiani kõige kuumemaid nimesid meelitada. 20 milli poleks väga suur risk ka olnud. Samas saan aru, agentide mõju on nii tohutu, et neile oli mõtekam kõigepealt Borussiasse ja siis edasi. Miks teenida korra, kui saab kaks.
                                ära unusta kes ta agent on.

                                20 millile mis klubile maksad pane heaga juurde 20 milli raiolale, 10 milli isale, + % järgmisest müügist jne.
                                Oleks kutt tahtnud, siis küll ta oleks siia tulnud. Ilmselt on raha tähtsam ja kutile seletati kuidas dortmundis mänguaeg kõvasti parem ja jada jada, ega tegelikult dortmund ideaalne koht ka talle kui aus olla.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X