320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
    Täitsa võimalik, et tema esimene eksimus penaltijoonelt Manu eest!...pole aega hetkel uurida asja
    Wigani vastu prõmmis eelmine hooaeg ühe vastu väravavahti aga skooris siiski järgnenud olukorrast.

    Tänase mängu kohta nii palju, et trafakk

    Kommentaar


      Sama pask, täitsa munnis... Kas tõesti on nii haugi mälu, et eelmine aasta juba meelest läinud. Õudne mäng lihtsalt, ehkki näitas kõik vead ilusti kätte, alustades muidugi sellest, et poolkõvaga peale mindi. Peale Ronaldo keegi midagi võimeline ehitama ei ole, Giggs ka nagu vana puuhobune. Ja kui saadigi mõni pall ette, siis püsima see sinna ei jäänud, eriti Saha oli täiesti tühi koht. Mõtlemisainet on.

      Mis Ronaldo pendlaid puudutab, siis see on nüüd mälu järgi, aga minu teada ta jah sel hooajal seni eksinud ei olnud. Sisse peaks olema löönud kolm.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        ainult 3...hmm ma arvasin ikka et rohkm neid

        Kommentaar


          Väga masendav, kindlasti selle hooaja kõige koledam mäng. Kaotus on vähemalt õiglane. Üritama hakati alles pärast kaotusseisu jäämist, kuid ka siis ei õnnestunud miski.

          Kommentaar


            Põgus arvutus näitas, et eelmisel hooajal lõi 7/6 (see üks siis eelmainit eksimus Wigani vastu). Ja rohkem minu andmetel vist polegi löönud ManU eest. Ehk siis üheteistkümnest üheksa on sisse pannud.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              ainult 3...hmm ma arvasin ikka et rohkm neid
              mis teha, rohkem ei vilistata meie kasuks penalteid. vaeslapsed sellised oleme.

              igal juhul vääris west ham täna võitu ja me ei väärinud kottigi.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                mis teha, rohkem ei vilistata meie kasuks penalteid. vaeslapsed sellised oleme.

                igal juhul vääris west ham täna võitu ja me ei väärinud kottigi.
                Kusjuures viimasest viiest liigamängust on neljas määratud penalti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Kusjuures viimasest viiest liigamängust on neljas määratud penalti.
                  Selle hooaja 15st esimesest liigamängust aga määrati ManU-le pennal 2s mängus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas petsman Vaata postitust
                    Selle hooaja 15st esimesest liigamängust aga määrati ManU-le pennal 2s mängus.
                    Kes meil see hooaeg siis veel peale Ronaldo on löönud penalteid? Ühe lõi Saha vist?
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Kes meil see hooaeg siis veel peale Ronaldo on löönud penalteid? Ühe lõi Saha vist?
                      Saha lõi jah Derby vastu sisse.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Kes meil see hooaeg siis veel peale Ronaldo on löönud penalteid? Ühe lõi Saha vist?
                        Ühe lõi Saha sisse, ühe on Rooney mööda löönud (nendest esimesest 15st mängust saadud pennaldest). Ja Saha oli resultatiivne ka Sunderlandi vastu eelmises voorus.

                        Kommentaar


                          Parandage mind, aga kas pärast Hobuse lahkumist on üldse keegi peale kolmiku Ronaldo-Rooney-Saha ManU eest pennalt löönud? Hetkel ei tule küll ette.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Parandage mind, aga kas pärast Hobuse lahkumist on üldse keegi peale kolmiku Ronaldo-Rooney-Saha ManU eest pennalt löönud? Hetkel ei tule küll ette.
                            Lõpetasin just kolmetunnise 2006/07 hooaja kokkuvõtte vaatamise ja kuigi ma just selle pilguga ei vaadanud, siis ma ütleks lausa, et eelmisel hooajal peale Saha ja Ronaldo ei võtnud keegi pennalt lüüa.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                              Saha lõi jah Derby vastu sisse.
                              Siiski Derby vastu lõi Ronaldo, Saha on kaks korda see hooaeg pennalt proovinud, korra Chelsea ja korra Sunderlandi vastu, mõlemal juhul edukalt.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas martinn Vaata postitust
                                Siiski Derby vastu lõi Ronaldo, Saha on kaks korda see hooaeg pennalt proovinud , korra Chelsea ja korra Derby vastu, mõlemal juhul edukalt.
                                Ise ka mõistad ve?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X