320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa midagi aru. Kas Saha ja Krissu lõid nagu ühel ajal koos w?
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Ise ka mõistad ve?
      Teine kelle vastu Saha löönud on siiski Sunderland. Minu viga

      Kommentaar


        ekul on üldse lahe mees.
        Head uut aastat ja paremaid tulemusi ManU-le.´Täna juba mäng - ei saanudki toredaga uut aastat vastu võtta.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Man Utd - Birmingham City 1-0
          Värava lõi 25. minutil Carlos Tevez. Vaatame, mis järgmine poolaeg toob.
          slimm.ee

          Kommentaar


            United kick off, playing from right to left from this vantage point. Ask a man on the other side of the ground, however, and you may receive an entirely different response.


            Eurospordi kommentaatoril oli ilmselgelt raske päev eile. Milline äratundmisrõõm!
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Krt, vaja ikka teravaks ajada. Ise ilutegijaid sai natuke liiga palju korraga platsi peale kokku. Tevez tassiti ka pärast süles minema, loodetavasti oli tegu mingi kaotatud uusaastakihlveo, mitte tõsise vigastusega, sest Saha on jätkuvalt sitt. Ja ei tule siin oma Dongi-nalju tegema jälle...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                juhtus nii,et nägin vaid viimast 15 minutit ning siiamaani ei saa aru,kuidas United üldse võita sai. Niipaljukest kui nägin oli ikka mudakole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Tevez tassiti ka pärast süles minema, loodetavasti oli tegu mingi kaotatud uusaastakihlveo, mitte tõsise vigastusega
                  ma ei ole ammu nii paistes pahkluud näinud.
                  olukord on ilmselt sitt, aga see on meie tuleviku janiiedasi.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    manchester united-birmingham 1-0

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ekul Vaata postitust
                      manchester united-birmingham 1-0
                      Viimane hoiatus! Loe oma privaatsõnumit.

                      Kommentaar


                        kohati tundus,et ManU võllid tahtsid selle palliga väravasse joosta.
                        carricku söödud ikka ülihead ja saha ei mängi kuidagi enda kohta välja.
                        Last edited by pink kõigub; 01.01.08, 21:00. Põhjus: ...
                        Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

                        Kommentaar




                          mind siiski huvitab, kus ta seda mängu ajal hoidis. perv, nagu ma olen.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust


                            mind siiski huvitab, kus ta seda mängu ajal hoidis. perv, nagu ma olen.
                            Kas see on juba teada, miks ta selle endale suhu toppis?

                            Kommentaar


                              Millest Tevezel see arm kaelal on?
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                                Millest Tevezel see arm kaelal on?
                                Tévez has a distinctive burn mark from his right ear, down his neck to his chest. This occurred when he was ten months old while he was exploring his mother’s kitchen floor and he inadvertently pulled a kettle of boiling water over himself. This caused third-degree burns to the right side of his face, neck and chest and left him in intensive care for almost two months.

                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X