320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Veelkord.

    Pogs jooksis enda jala ise vastasele otsa ja nõnda ka enese kukutas.

    Luiz ei löönud pallist mööda vms, et vastane kukuks, vaid lihtsalt pani keha ja oli olemas - selline asi ei tohiks olla mängijale karistuseks.

    Jalgpall on hetkel veel kontaktsport. Hetkel. Veel. On. On. Hetkel. Veel.
    Keegi ei vaidlegi, et tegemist polnud "kergelt antud" penaltiga. Oli, aga oli ka kontakt ja ründaja kaotas tasakaalu - seega selline väga libe ala, arvestades hetke reegleid.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Keegi ei vaidlegi, et tegemist polnud "kergelt antud" penaltiga. Oli, aga oli ka kontakt ja ründaja kaotas tasakaalu - seega selline väga libe ala, arvestades hetke reegleid.
      Teeme asja lihtsaks.
      Kas jalgpall tahab selliseid pennusid?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Veelkord.

        Pogs jooksis enda jala ise vastasele otsa ja nõnda ka enese kukutas.

        Luiz ei löönud pallist mööda vms, et vastane kukuks, vaid lihtsalt pani keha ja oli olemas - selline asi ei tohiks olla mängijale karistuseks.

        Jalgpall on hetkel veel kontaktsport. Hetkel. Veel. On. On. Hetkel. Veel.
        Nii kibestunud ja nii rumal. Kurb. Ausalt.

        Ma lihtsalt libistasin tald ees keset muru ja vastane jooksis talla otsa nuh LOL on tross. Tra kontaktsport nahui ju.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Teeme asja lihtsaks.
          Kas jalgpall tahab selliseid pennusid?
          Teeme veel lihtsamaks. A kuidas Liverpool liigat võidab kui teised 3 punkti koguaeg saavad. Tähendab, kas sa tahad, et Liverpool liiga võidaks?

          Keegi ei arvagi, et see pehme pennal polnud ja keegi ei tahagi selliseid pendlaid.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Teeme asja lihtsaks.
            Kas jalgpall tahab selliseid pennusid?
            Hea, et jalgpall nii lihtne on. Ma võin olla liiga punaste prillidega, aga olen näinud kergemaid penalteid ja palju raskemaid ära jäetud penalteid. Sukeldumine ei olnud, kaitsja oli veidi tagapool ja jalad puutusid kokku, samal ajal maadeldi õlgadest ka. Meenub palju räigemaid sukeldumisi, kus ma saaks nõustuda, et sellised ei taha. Tuletagem meelde kasvõi Youngi lende. Ma ei pea seda kõige hullemaks veaks kohtuniku poolt. Jah, kontaktne, jah kerge, aga ma ei pea seda nüüd täiesti tühja koha pealt antuks. Aga need võivad olla mu punased prillid.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Hea, et jalgpall nii lihtne on. Ma võin olla liiga punaste prillidega, aga olen näinud kergemaid penalteid ja palju raskemaid ära jäetud penalteid. Sukeldumine ei olnud, kaitsja oli veidi tagapool ja jalad puutusid kokku, samal ajal maadeldi õlgadest ka. Meenub palju räigemaid sukeldumisi, kus ma saaks nõustuda, et sellised ei taha. Tuletagem meelde kasvõi Youngi lende. Ma ei pea seda kõige hullemaks veaks kohtuniku poolt. Jah, kontaktne, jah kerge, aga ma ei pea seda nüüd täiesti tühja koha pealt antuks. Aga need võivad olla mu punased prillid.
              Noh, eelmine aasta aitasid kohtunikud L'pooli, et see kuradi sinine manchester jumala eest ei võidaks. Oleme kõik rahul, sest Kloppi võit on hea lugu. Seekord aitavad kohtunikud väheke ManUt, et see kuradi Liverpool liiga eest ära ei läheks. See oleks ju ka tore, kuna korralik tiitlivõitlus on telereitingute jaoks oluline ja Ole tiitlivõit oleks ka hea lugu. Seega kiidan heaks!

              Kommentaar


                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mmmmmmm kui magusad su pisarad on

                  Peast ütleks vs westham/leeds/wolves juba 3. Sheffield vist ka? Istu.

                  Edit: huvi pärast vaatasin veel ja Newcastle, Everton. Ehk päris huvitav stats sul, veeeeel magusamaks muutusid su pisarad. Tänxxx
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Linnupoja, sa lihtsalt ei mõista. Seda loetakse nii, et ehkki ManUtd võitis Evertoni 3-1, siis tegelt oli viik, kuna 2-1 seisul jättis VAR Evertoni kasuks penalti määramata. See, et Pickfordi viga ka karistamata jäi ja et Cavani lõi pärast veel kolmanda, see ei loe. See on üldse ebaoluline, sest United on paha ja ajab scousereid nutma.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Veelkord.

                      Pogs jooksis enda jala ise vastasele otsa ja nõnda ka enese kukutas.

                      Luiz ei löönud pallist mööda vms, et vastane kukuks, vaid lihtsalt pani keha ja oli olemas - selline asi ei tohiks olla mängijale karistuseks.

                      Jalgpall on hetkel veel kontaktsport. Hetkel. Veel. On. On. Hetkel. Veel.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        AGA kui Jamesile tehakse viga karistusalas, kus selgelt maha tõmmatakse ja kohtunik annab sukeldumise eest kollase ja VAR on vait! Sellest siin ei räägi keegi. Tore, et Manu teema on jälle kõikide teiste klubide poolehoidjatele põhikohaks vingumiseks.

                        Manu loob ründes enamasti rohkem olukordi kui teised ja just kiiruse pealt, mis annab vigade teenimiseks suure aluse. Sellest ka pennude suur arv.

                        Kommentaar


                          kakspool lehekülge pendlast, mis polnd isegi selle hooaja kõige suvalisem.

                          kuna õiged otsused ei tule odavalt, peab shit-ed järgneva 4 nädalaga rojo, romero, jonesi ja jesse pulbriks tegema. dj'ga kannatab suveni oodata, sest keegi võiks ju pauliga lennujaama taksoarvet jagada.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            kakspool lehekülge pendlast, mis polnd isegi selle hooaja kõige suvalisem.

                            kuna õiged otsused ei tule odavalt, peab shit-ed järgneva 4 nädalaga rojo, romero, jonesi ja jesse pulbriks tegema. dj'ga kannatab suveni oodata, sest keegi võiks ju pauliga lennujaama taksoarvet jagada.
                            Rojo läks alles uuesti katki ja ilmselt ei liigu niipea kuhugi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              kakspool lehekülge pendlast, mis polnd isegi selle hooaja kõige suvalisem.

                              kuna õiged otsused ei tule odavalt, peab shit-ed järgneva 4 nädalaga rojo, romero, jonesi ja jesse pulbriks tegema. dj'ga kannatab suveni oodata, sest keegi võiks ju pauliga lennujaama taksoarvet jagada.
                              Näitab ainult seda, et United liigub õiges suunas.
                              Van Der Sar saved it, United again!

                              Kommentaar


                                "Hated, adored, and never ignored." on vast päris paslik kogu selle jutu peale öelda. Sellest võiks ka omaenda poisid-neiud aru saada. Oleks lihtsam seda komejanti siin huumoriga võtta ja keskenduda normaalsetele diskussioonidele, mitte lahmimisele.

                                Minu 2 senti:
                                Oli küll pennal, isegi noorte- ja rahvaliigas. Viimased paar-kolm mängu on tegelikult Pogba väga positiivselt silma jäänud. Kui see olekski tema lõplik vorm, siis mõneti oleks küll kahju, et selline mees suuska teeb. Samas kui tasa ei saa oldud, siis isegi sellised mängud minu silmis ei päästa. Rashford võiks vähe rohkem küll sööta, mingitel hetkedel jookseb nagu aju kokku. Kaitse jõuab ette ja rünnak kuidagi sumbub. Üldiselt vastu kellegi perset. Üldine mängupilt (need korrad kui ühepuute söötudega sõeluti kõik liinid läbi, ainult täpp jäi i-le peale panemata) tekitas hea nostalgia tunde, kui kunagi sai Unitedit turvatundega vaadata. Kui muru oli rohelisem, SAF oli treener ja üldiselt pakkus mäng head emotsiooni.

                                Tiitlist on pohhui, ausalt. Mina vaatan Unitedit emotsiooni pärast ja kui terve hooaeg suudetakse head emotsiooni pakkuda, siis minu arvates on päris hea. Tiitlite pärast muretsegu mängijad ja peatreener. Tähtis pole sihtpunkt vaid teekond, ja me oleme õigel teel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X