320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah. Nagu jaanalind paneb jamade vältimiseks pea liiva alla.

    Minu isikliku arvamuse kohaselt on ettepanek surnute mälestuseks plaksutada sama väär kui bongata Adrianit, kui sa ei ole Rocky Balboa.

    Samas, nagu keegi kuskil ütles, ei oleks ilmselt väga lihtne korraldada ka mälestusminutit Anfieldil Hillsborough' aastapäeval mängus Unitediga.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Ah need naised, naised, läks Beckham Madridi naise Victoria tahtmisel, njah Fergusonil oli ka mingi osa, aga ikkagi naine keeras lõplikult. Samuti läheb kunagi ka Ronaldo Madridi, võibolla nelja-viie aasta pärast, aga äkki juba varem, sest tema ema soov oleks näha oma poega mängimas Real Madridi särgis, sest Madrid olevat ema lemmikklubi ja tema meelest ka maailma parim, siinkohal arvab ta kyll väga valesti, aga jah, oi need naised.

      Kommentaar


        vale teema, juku, 'mida naised tahavad?' on offtopicu all.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Mis puudutab austuse avaldamist lennuõnnetuses hukkunutele, siis eks see ju oleneb - ega need korrad, kus siit ilmast lahkunud mängijale on leinaseisaku asemel plaksutatud, pole ju kuidagi häbiväärsed või muul moel ebaviisakad olnud.

          Aga põhjendus, et City fännid ei pruugi end korralikult üleval hoida, pole minu meelest just nende killast, mille pärast eelistada plaksutamist seisakule.

          Kommentaar


            Algselt postitas petsman Vaata postitust
            Mis puudutab austuse avaldamist lennuõnnetuses hukkunutele, siis eks see ju oleneb - ega need korrad, kus siit ilmast lahkunud mängijale on leinaseisaku asemel plaksutatud, pole ju kuidagi häbiväärsed või muul moel ebaviisakad olnud.
            Noh, läheb offtopicuks, aga minu väike pea ei võta küll kinni, kust selline debiilne komme on tekkinud. (Kuskil küll väideti, et printsess Di matuserongkäigul). Mingi massipsühhoos? Seesama püüd vaigistada mõnda tainapead, kes oma käitumisega vaikusehetke piinlikuks muudavad? Ma ei kujuta näiteks ette, et ma nädal tagasi oleks vanaema kirstu kõrval plaksutanud, puhaku ta rahus. Jõu grämps, tegid ikka häid pannukaid, clap-clap-clap. Fakkseik. Võta hetk ja meenuta olnut, kui sa just motoorse rahutuse käes ei põe.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Noh, läheb offtopicuks, aga minu väike pea ei võta küll kinni, kust selline debiilne komme on tekkinud. (Kuskil küll väideti, et printsess Di matuserongkäigul). Mingi massipsühhoos? Seesama püüd vaigistada mõnda tainapead, kes oma käitumisega vaikusehetke piinlikuks muudavad? Ma ei kujuta näiteks ette, et ma nädal tagasi oleks vanaema kirstu kõrval plaksutanud, puhaku ta rahus. Jõu grämps, tegid ikka häid pannukaid, clap-clap-clap. Fakkseik. Võta hetk ja meenuta olnut, kui sa just motoorse rahutuse käes ei põe.
              Kui ma ei eksi, siis Evertoni surnud noortemängija vanemad palusid näiteks fännidelt kohtumise alguses, et nad ei seisaks vaikideks, vaid plaksutaksid - põhimõtteliselt siis selleks nagu poeg oleks ise Goodisonil mängimas. Oli vist selle hooaja alguse poole.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                No minumeelest Sen nõudis näiteks, et tema tuhk kunagi a le coqile puistataks, ega see ei tähenda, et me lilleküla staadionile kõik hauakrunte saaks ostma hakata. Pretsedent ei õigusta veel trendi teket, eksole, vähemalt siin vallas. Aga tegelikult mul ükskõik, lein on sügavalt isiklik tunne ja igaüks väljendagu seda nii, nagu südametunnistus käsib. OT off.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Noh, läheb offtopicuks, aga minu väike pea ei võta küll kinni, kust selline debiilne komme on tekkinud. (Kuskil küll väideti, et printsess Di matuserongkäigul). Mingi massipsühhoos? Seesama püüd vaigistada mõnda tainapead, kes oma käitumisega vaikusehetke piinlikuks muudavad? Ma ei kujuta näiteks ette, et ma nädal tagasi oleks vanaema kirstu kõrval plaksutanud, puhaku ta rahus. Jõu grämps, tegid ikka häid pannukaid, clap-clap-clap. Fakkseik. Võta hetk ja meenuta olnut, kui sa just motoorse rahutuse käes ei põe.
                  Mul on hea meel, et pean koheselt motoorse rahutuse käes põdema oma mõtteavalduse tõttu. Nojah. Vististi siis minu süü, et lugesid välja nagu peaks matusetalituse käigus või lahtise kirstu juures plaksutama, ja mul on kahju su vanaema pärast. Mida ma tahtsin öelda oli see, et plaksutamine, staadionil, fännide poolt armastatud mängijatele, austusavaldusena – mina ei näe selles mingit pühaduse teotamist, ja ma ei saa aru, miks see peaks automaatselt tähendama seda, et neid ei meenutataks vms. Aga okei, vahet pole.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas petsman Vaata postitust
                    Mul on hea meel, et pean koheselt motoorse rahutuse käes põdema oma mõtteavalduse tõttu.
                    Ma ei mõelnud oma jutuga konkreetselt sulle mingit viga külge pookida, pardonks, kui selline mulje jäi.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Samas selle plaksutamise propageerimisega ei mõelda nende peale, kellel sellest tulenevalt on raskendatud boo-boo tegemine või vilistamine. Mis indulgents see surm ikka on - kui ma arvan et lahkunu puhul on tegemist värdja või üürnikuga, siis peab olema mul ka õigus seda väljendada. Kujutan ette kuidas Leedsi vennad härduses seisavad Kewelli lahkumise tähistamisel või Spurs Juuda puhul... Surnust halba ei räägita... polloks...
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Samas selle plaksutamise propageerimisega ei mõelda nende peale, kellel sellest tulenevalt on raskendatud boo-boo tegemine või vilistamine. Mis indulgents see surm ikka on - kui ma arvan et lahkunu puhul on tegemist värdja või üürnikuga, siis peab olema mul ka õigus seda väljendada. Kujutan ette kuidas Leedsi vennad härduses seisavad Kewelli lahkumise tähistamisel või Spurs Juuda puhul... Surnust halba ei räägita... polloks...
                        Hea suhtumine muidugi.

                        Ja siin on ka natuke nagu see koht, et eks sa siis omas kodus tee nii kuidas südametunnistus lubab, aga kabeliukse kõrvale ju viisakas inime ikka hõiskama ei lähe või mis?
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Ega ma ei lähegi kabeli juurde räuskama. Ma tahan jalgpalli vaadata, aga need seisavad seal ringis ja viivitavad töökohustuste täitmisega. Tahavad lahkunud austada, mingu siis ise kabeli kõrvale. OK, kui see toimub mitte-värdja suhtes, siis why not, isegi vaikiks niipalju kui torust tuleb...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            No selle ühe minuti ikka ära kannatab ju .

                            Tegelt muidugi paras pseudoprobleem, kui mõni tolgus hakkabki seal majandama, siis tõenäoliselt saab esmajoones oma kaasfännide käest piki kaalikat, ega neilegi sellised tegelased ei meeldi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Loomaaed on suur ja lai

                              Isiklikult ei näe ka plaksutamises austusavaldusena midagi teotamisväärset - kõik sõltub kontekstist, kuid minu meelest sobib leinaminut hukkunute mälestamiseks kõige paremini.

                              Pean elementaarset viisakust fänlusest ja rivaliteedist siiski olulisemaks - samal põhjusel ei tule mul näiteks koondise mängude ajal pähe mõtet vilistada teise riigi hümn välja.

                              Loodan vaid, et suudetakse see üks minut ikkagi ära kannatada ja piinlikke olukordi vältida.

                              Kommentaar


                                LAV-Angoola myp2p-s

                                Vahelduseks leheküljepikkusele rütmilise plaksu ta-ta või siis pausi(vaikus) teema vahele jätkaksin oma kunagise teemaalgatusega mängijast Manucho. Tšekkisin järgi ja täna näidatakse LAV-i ja Angoola mängu, et kel tahtmist meest mängimas näha (nr 23) ja hiljem oma arvamust avaldada siis tehke aga MyP2P leht lahti ja vaadakem mängu. Eurospordis ka kannab yle. http://www.myp2p.eu/competition.php?...line=football#

                                Kommentaar

                                Working...
                                X