320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suur kollektiivne lati alt jooksmine. Olin valmis tagasilöögiks aga mitte selleks, et see selles mängus juhtub. Suurim müstika oli mängu lõpuks see, et Martial mingi valemiga jäi mängu lõpuni koosseisu. Pole teda siiani veel kritiseerinud aga seekord oli ta silmapaistvalt nõrk. Uskumatu, et mängu lõpuni platsil püsis.

    Üldiselt oleme olnud head bounce back'ijad. Võiks seda nüüd oodata ka laupäeval, et teha tagasi nii see kole mäng kui ka kodune Arsenalile kaotus.
    Van Der Sar saved it, United again!

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Piinlik kaotus mis paneb pühapäevasest mängust minimaalselt 3 punkti ootama.

      Sitt kohtunik. Ise olime sama sitad, lindelöf või Bailly puudumine oli rõvedalt välja paista.
      Millisest mängust ja kellele?

      Chelsea - Burnley
      Leicester- Leeds
      West Ham- Liverpool
      Brighton- Tottenham
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Ma pigem ütleks, et kohtuniku bläkk oli see meite värava lugemata jätmine, see DDG moment oli selline meh, minu arvates vähemalt. Kollektiivne sitt, parem äär on ründe faasis ikka täiesti olematu, mingi hübriid 3 kaitsjaga, kus Matic kukkus kaitseliini ja Telles ja Wan-Bissaka wingbackidena olid rünnates ka nagu ei toiminud. Hästi võttis kogu selle mängu kokku , kui Ampadu korjas keskkaitsjana!! oma kasti äärelt palli ja purjetas praktiliselt teise kastini välja, üksi , keskelt. Näitas iseenesest hästi ära, et kui kuskile liinide taha ruumi joosta ei ole, siis seisame.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Millisest mängust ja kellele?

          Chelsea - Burnley
          Leicester- Leeds
          West Ham- Liverpool
          Brighton- Tottenham
          A selle eest saate laupäeval 8:2
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Lisaks veel selle, et otsus Greenwood välja võtta, kes tegi igal juhul paremat mängu kui emb kumb Rashford-Martial. Tundub sellise kõige lihtsama lahendusega, sest kutt on noor ja ei saa teab mis pappi ja värki. See Martialiga alustamine on natuke kummaline igal juhul, võis ju ette arvata, et Wilder tuleb kolme keskkaitsjaga ja madala liiniga, kuhu tal seal joosta on ? Cavani tuleku ja selle Ole suure usuga Martiali suunas võiks ju arvata, et kutt tõstab taset ja hakkab paugutama, aga seni on ikka päris sitt olnud, olgem ausad.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Ma arvan, et sel hooajal saaks päris hea highlights video koos benny hilli muusikaga meie kaitsjate järjepidevast geniaalsusest. Ma pole ühegi teise premi satsi puhul näinud sellist kaitsmist nagu see teine värav eile ja nagu näidati näiteks Istanbuli vastu.

              Kuidas see võimalik on? Ma tõesti ei mõista, eriti, kui eelmine hooaeg oli me kaitse üks liiga paremaid ja stabiilsemaid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                A selle eest saate laupäeval 8:2
                Nii ülbeks ei ole mõtet minna.
                Kas meelest läinud, kuidas üks Põhja- Londoni väikeklubi teid juba sel hooajal häbistanud on?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Nii ülbeks ei ole mõtet minna.
                  Kas meelest läinud, kuidas üks Põhja- Londoni väikeklubi teid juba sel hooajal häbistanud on?
                  Ma reaalselt usun, et vormikõvera järgi on selle mängu favoriit Arsenal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    Lisaks veel selle, et otsus Greenwood välja võtta, kes tegi igal juhul paremat mängu kui emb kumb Rashford-Martial. Tundub sellise kõige lihtsama lahendusega, sest kutt on noor ja ei saa teab mis pappi ja värki. See Martialiga alustamine on natuke kummaline igal juhul, võis ju ette arvata, et Wilder tuleb kolme keskkaitsjaga ja madala liiniga, kuhu tal seal joosta on ? Cavani tuleku ja selle Ole suure usuga Martiali suunas võiks ju arvata, et kutt tõstab taset ja hakkab paugutama, aga seni on ikka päris sitt olnud, olgem ausad.
                    Nõus. Hetkel kõlbab meil ainult tipus mängima Cavani. Teised ei suuda väravaid lüüa ja rünnakuid lõpetada (mõned üksikud erandid). Martial, Mason ja Rashford sobivad paremini äärtele kus nad teravusi loovad ja ei pea ilmtingimata peale lööma. Eile oli Greenwood palju teravam kui Martial ning üritas vähemalt edukamalt. Veel üks tähelepanek, teist mängu järjest on Martiali kokkumäng teistega olematu. Liverpooli vastu andis Shawle mingeid sööte kuhu polnud võimalik jõuda ja eile samamoodi.

                    Pogba on seal all hea küll, aga mingis mõttes oleks tema kreatiivsust üleval ka vaja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      Ma reaalselt usun, et vormikõvera järgi on selle mängu favoriit Arsenal.
                      Mina pakun kahte stsenaariumi-
                      a) võetakse ennast korralikult kokku peale eilset häbistavat kaotust.
                      b) enesekindlus on kadunud ja saadakse kindlalt tuppa.

                      Viiki see mäng ei jää.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Mina pakun kahte stsenaariumi-
                        a) võetakse ennast korralikult kokku peale eilset häbistavat kaotust.
                        b) enesekindlus on kadunud ja saadakse kindlalt tuppa.

                        Viiki see mäng ei jää.
                        Või läheb nagu ikka selle hooaja haip-mängud - kumbki meeskond ei taha kaotada, jääb 0:0 ja pärast karjuvad kummagi meeskonna fännid, et nemad olid paremad.

                        Kommentaar


                          Ehk siis lühidalt on kõik võimalik ,sest pall on ümmargune.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Kuna palli väravasse saamiseks, söötmiseks on vaja seda lüüa (jõudu rakendada) ja sel hetkel pall deformeerub, siis antud väide ei läbi faktikontrolli edukalt.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Või läheb nagu ikka selle hooaja haip-mängud - kumbki meeskond ei taha kaotada, jääb 0:0 ja pärast karjuvad kummagi meeskonna fännid, et nemad olid paremad.
                              Ma olen nõus tegema julge ennustuse...
                              Et selles mängus võib juhtuda nii, et võidab kas ManU või Arsenal või jääb mäng viiki.
                              Kes on nõus beti võtma, et mul õigus pole, siis andke märku ja panen raha vahele

                              Kommentaar


                                Vaat kus magus tulemus
                                Shots on target 4 vs 3

                                Kommentaar

                                Working...
                                X