320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    A ma olen üldse kindel, et see ei olnud daiv. Teades, kui väravajanulise loomuga Martial on, ning vaadates, et püsti jäädes olnuks ta gk-ga silmitsi, siis polnuks lihtsalt loogiline

    Ja põlvega riivakat võibki isegi videokorduses olla keeruline näha. Kuid sellistes olukordades on see üldiselt kukkumiseks ja penaltiks ammendav.
    Ma ei saanud öösel aru, kas see iroonia või mitte ja jätsin vastamata. Martial on meeskonna suurim diver. Tehniliselt on vast kõik temale jäetud penaltid õiged, aga no 90% ajast on see jalg ikka väga oskuslikult kellegi teise jala taha topitud. Kuivõrd see on tavapärane praktika kahjuks ja viga tulebki välja meelitada, siis neelame alla... aga 6-0 pealt vajadust selliste meetmete rakendamiseks väga ei ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Ma ei saanud öösel aru, kas see iroonia või mitte ja jätsin vastamata. Martial on meeskonna suurim diver. Tehniliselt on vast kõik temale jäetud penaltid õiged, aga no 90% ajast on see jalg ikka väga oskuslikult kellegi teise jala taha topitud. Kuivõrd see on tavapärane praktika kahjuks ja viga tulebki välja meelitada, siis neelame alla... aga 6-0 pealt vajadust selliste meetmete rakendamiseks väga ei ole.
      Mis vahet sel on?

      9-0 mängus mingi lambise penaltiolukorra üle diskussiooni tekitada tundub hetkel täiesti mõttetu. Netflixis on muidu päris palju huvitavaid filme/seriaale juurde tulnud, et see ka hea viis aja sisustamiseks

      Kommentaar


        Algselt postitas Mister Vaata postitust
        Mis vahet sel on?

        9-0 mängus mingi lambise penaltiolukorra üle diskussiooni tekitada tundub hetkel täiesti mõttetu. Netflixis on muidu päris palju huvitavaid filme/seriaale juurde tulnud, et see ka hea viis aja sisustamiseks
        Klubi mängija, kes terve hooaeg olnud tujutu hunnik paska, võtab 6-0 peal ette kahtlasi maneere. Täitsa okei teema mida arutada. Võid oma netflixi sarju vaadata foorumi lugemise asemel kui väga vastukarva arutelu.

        Kommentaar


          sul on pirukast koguaeg moos otsas vist

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            sul on pirukast koguaeg moos otsas vist
            panin pärast mängu mängu kohta väikse tekkinud tähelepaneku ilma ülisuure analüüsita. 3 vennal oli vaja mängu kommenteerimise asemel minu kommentaari kommenteerida. ma ei tea, minge ostke ise mõni pirukas äkki vms.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Dion Dublin tõi MOTDis hea poindi välja, mis väärib meeldejätmist. Kui ründaja tõmmatakse maha ja ta ei otsi kohtunikku ega protesteeri, siis on suht kindel, et tal on endalgi piinlik olla.
              martiali olukord? seal vilistati sekundiga pennal, ilmselt varem kui martial üldse maad puutus enda kukkumisest, mida ta protesteerima oleks pidanud?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Tore oli Sinuga hiljuti nõustuda, nüüd jälle vana hea Linnar tagasi. Kust pidi marslane teadma, et penalti vilistati, mitte daiv? Tõsi, vile pikkust saab varieerida, aga daiv ja pennal on suht samasuguse vilega.
                Good point, ei mõelnud sellele. Seda kõike oleks saanud öelda ilma selle esimese lauseta samas kui püüdled Reinu poole, siis on suund õige.

                Poleks mäng selleks hetkeks vägistatud juba olnud ehk oleks rohkem sellele olukorrale mõelnud, aga kahjuks jalgpalli kõige kurvem osa on see, et pead divema, sest muidu ei saa mõni kord kindlalt viga pendlaks.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Jesse 2 värava üle on küll hea meel. Palju viha on saanud viimane aasta. Eraelu pidi ka suht tuksis olema. Mingi hetk avaldas siin, et ema haige ja peab oma alaealiste õe ja venna eest hoolitsema, üksikisa ka veel vist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magicm Vaata postitust
                    Jesse 2 värava üle on küll hea meel. Palju viha on saanud viimane aasta. Eraelu pidi ka suht tuksis olema. Mingi hetk avaldas siin, et ema haige ja peab oma alaealiste õe ja venna eest hoolitsema, üksikisa ka veel vist.
                    Õudne lugu, kas ta ei teeni palka, et tal pole õnnestunud punnis huultega instabeibet või endist callgirli leida, kes teda väga-väga armastaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Õudne lugu, kas ta ei teeni palka, et tal pole õnnestunud punnis huultega instabeibet või endist callgirli leida, kes teda väga-väga armastaks?
                      Mu postituse mõte oli see, et väljaspool jalkaplatsi toimuv mõjutab ka platsil toimuvat. Ei olnud see ammu, kui Lingardil oli üsna korralik hooaeg ja mängis ka MM-i poolfinaalis.
                      Kas neid punnis huultega callgirl’e kutsutakse eesti keeles mõnuagentideks ja parimatele lisatakse 007 tiitel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas magicm Vaata postitust
                        Mu postituse mõte oli see, et väljaspool jalkaplatsi toimuv mõjutab ka platsil toimuvat. Ei olnud see ammu, kui Lingardil oli üsna korralik hooaeg ja mängis ka MM-i poolfinaalis.
                        Kas neid punnis huultega callgirl’e kutsutakse eesti keeles mõnuagentideks ja parimatele lisatakse 007 tiitel?
                        Kusjuures guugeldasin ja selgus, et tema eksnaine oligi punnis huultega instabeib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kusjuures guugeldasin ja selgus, et tema eksnaine oligi punnis huultega instabeib.
                          On mõni ManU pallur, kellel poleks naine punnis huultega instabeib?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                            On mõni ManU pallur, kellel poleks naine punnis huultega instabeib?
                            Seda ma imestasingi, et kuidas Jessele jagunud tõelist armastust pole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              On mõni ManU pallur, kellel poleks naine punnis huultega instabeib?
                              just vaatasin üle. pigem üllatunud. punnis huultega instabeibide % oodatust väiksem. kuigi IG on neil kõigil jah.

                              Kommentaar


                                Selline teema on kindlasti erand:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X