320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kobistati?
    jah, kobistati. väravavõimalusi tekitati vähemalt 2x vähem kui united. awb asenduste juttudega paluks pöörduda sinna samma kus "mctominay on halb" "shaw on halb" jne.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Minu jaoks on värava kobistamine läbi kahe persepõrke postist sisse, mitte korralik pealöök kornerist. Aga ju siis erinevad standardid. Ju jääb.

      Kommentaar


        kmn, ise sitakotid oleksime*, siis tunneks ka rõõmu võõrsil viigi üle. ärge pange pahaks konkurentide fännidele.


        * ehk on meil veel paar aastat armuaega mineviku pealt kõvatada

        Kommentaar


          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
          Minu jaoks oli lisaks Diallo väravale positiivne Daloti tegutsemine. See poiss peab küll jrg hooaeg meil tagasi olema, AWB-le minu arvates väga hea asendus.
          Lausa AWB asemele? Sellega ma nõustuks küll, et AWB'l võiks olla keegi kuklasse hingamas. Näiteks Telles'e tulek on mõjunud Shaw'le väga hästi.
          Van Der Sar saved it, United again!

          Kommentaar


            Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
            positiivne Daloti tegutsemine. See poiss peab küll jrg hooaeg meil tagasi olema, AWB-le minu arvates väga hea asendus.
            Minult roheline tuli
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Ants69 Vaata postitust
              Lausa AWB asemele? Sellega ma nõustuks küll, et AWB'l võiks olla keegi kuklasse hingamas. Näiteks Telles'e tulek on mõjunud Shaw'le väga hästi.
              Sorry, vale sônastus minu poolt. Pidasin siiski silmas, et AWBle vahetuseks.

              Kommentaar


                Täna reisinud mängijad: Henderson, Bishop, Grant; Wan-Bissaka, Williams, Tuanzebe, Lindelof, Maguire, Bailly, Telles, Shaw; Matic, McTominay, Fred, Fernandes; James, Rashford, Shoretire, Amad, Greenwood

                Väga kahtlen, et Rashy tegelikult terve on. Hoiaks teda parem neljapäevaks.
                Van Der Sar saved it, United again!

                Kommentaar


                  Alg 11: Hendo; Shaw, Maguire, Lindelöf, AWB; Fred, Tommy; Rashy, Bruno, James, Greeny
                  Van Der Sar saved it, United again!

                  Kommentaar


                    Manu igatseb Pauli. Just tema loovust ja väravate võimaluste tekitamist.
                    Aga noh, tema puhul on iga hooaeg ühel või teisel põhjusel 2-3kuud kui ta ei mängi. Kahju on Beekist, kes saaks hetkel just mänguaega.

                    Võimalusi on ja isegi vallatakse palli täna aga... WE NEED TO WIN THIS!

                    Kommentaar


                      Top4 kontekstis väga suur tulemus. Eriti arvestades, mis seisus meeskond on. Loodan, et järgmiste liigamängude ajaks on mõni keha laatsaretist tagasi tulnud. Olgugi, et ise väravat ei löönud siis mängu kaalukausi suhtes igati teenitud võit. Ei tunne end halvasti.

                      Kaitset väga proovile ei pandudki aga oli igati stabiilne. Maguire isegi karjus vahepeal. Shaw jätkab oma väga head vormi. Greeny jättis täna väga hea mulje. Fred, kes vahepeal oli asendamatu lüli, on oma sööduoskuse kuhugi puhkusele saatnud. Dan James suudab end tihti heale positsioonile mängida tänu kiirusele aga viimane sooritus jätab ikka soovida. Tsenderdused olid iseenesest viisakad aga mittekellelegi. Rashy tundub täiesti ribadeks olevat. Ole oleks võinud lõpus kasvõi Tellese tema asemele tuua kuna näha oli, et vend vaakus hinge enam-vähem. Aga eks Ole hoiab küünte ja hammastega top4-jast kinni. Hoidsin hinge kinni, et ta lõpuminutitel ei hakkaks vahetusi tegema ning õnneks seda ei juhtunud ka.

                      Mina jäin rahule.
                      Van Der Sar saved it, United again!

                      Kommentaar


                        Võib juhtuda, et Milani vastu on tagasi nii Cavani, Martial, Pogba, Donny kui De Gea. Iseasi, kas on põhjust viimast pulkade vahele üldse lasta, Hendost õhkub enesekindlust.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Ja samas võivad väljas olla nii Rashy kui Bruno, kes tundusid ikka täiesti ribadeks olevat. Samas olen nõus, et vahetusi ei tasunud teha. Asi toimis ja oli dünaamiline. Pingilt noored oleks võib olla kooliraha maksma tulnud. Mingi 80-85 minutil hoiti järjest palli ka ja tapeti vastase viimanegi soov, kuigi neil nagu polnudki tahtmist võita.

                          Kommentaar


                            Pogba sai täna 28-aastaseks. Aeg lendab...

                            Nagu ülal mainitud, sünnipäevakingiks siis luba tiimiga liituda Milani mänguks (eeldan, et kohe platsile ei panda?)

                            Minu meelest ollakse Pogba vastu pidevalt ebaõiglased. Mitte ükski mängija ei suuda olla parim, kui ta ei mängi. Vaatasin, et alates 19/20 hooaja algusest on Paul Pogba veetnud 342 päeva vigasena ja jätnud vahele 54 mängu...

                            Äärmiselt kahju, et jalgpalluri parimad aastad on nõnda raisku läinud.

                            Minu meelest oleme temast väga-väga palju puudust tundnud ja ilma temata ei ole ka meie parimat meeskonda.

                            Loodame, et vigastustega on nüüd mõneks ajaks lõpp, sest ega enam neid "parimaid aastaid" palju alles ei ole (endavanuse inimese kohta on seda ikka jube harjumatu öelda).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              Loodame, et vigastustega on nüüd mõneks ajaks lõpp, sest ega enam neid "parimaid aastaid" palju alles ei ole (endavanuse inimese kohta on seda ikka jube harjumatu öelda).
                              Pogba ei mängi kiiruse peale, ütleks, et 5+ aastat tippu on veel kindlasti ees. Vana Modric näiteks oli kui selle auhinna sai?

                              Julgeks pakkuda, et parimad 5+ aastat on isegi ees, praegu laseme tal kuhugi reali/barcasse/psgsse minna on päris kurb. Ole on kõvasti vaeva näinud, et ehk isegi jääb meile.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                                Minu meelest ollakse Pogba vastu pidevalt ebaõiglased.
                                ei nõustu, et ebaõiglased. talk shit, get hit, täitsa aus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X