320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Antud juhul siis "let your agent talk shit". Paul ise on ju (ilmselt kavalalt) olnud väga sulnis.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Minu jaoks on värava kobistamine läbi kahe persepõrke postist sisse, mitte korralik pealöök kornerist. Aga ju siis erinevad standardid. Ju jääb.
      just selline värav löödi westhamile

      Kommentaar


        Ei löödud ju. Me ise lõime endale.

        Kommentaar


          Keskväli sai van de Beeki ja Pogba näol täiendust, aga Cavani ei vedanud viimast trenni enne äralendu välja ja jääb koos Martialiga koju. Ehk siis homme ilmselt jälle kolmik James - Greenwood - Rashford.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Oeh, Cavanike. Sa annad küll platsil olles endast kõik aga sa võiksid sinna tihedamini jõuda...
            Van Der Sar saved it, United again!

            Kommentaar


              infoks, et võitsime

              Kommentaar


                Pogba - Veni, Vidi, Vici

                Kommentaar


                  Mul on tõsiselt siiber, et Pogba laseb disrespekteerivalt oma agendil ja vennal klubi osas sõna võtta, aga tema tähtsust mängudes ei saa alahinnata. Olgem ausad, hetkeni, kuni Pogba selles nõmedas 3-3 mängus Evertoniga viga sai olime veel tiitliheitluses.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magicm Vaata postitust
                    Mul on tõsiselt siiber, et Pogba laseb disrespekteerivalt oma agendil ja vennal klubi osas sõna võtta, aga tema tähtsust mängudes ei saa alahinnata.
                    "Mul on tõsiselt siiber, et naine käib ja laseb sõna võtta, et ma sitt mees ja et kui tal teisi variante oleks, siis jätaks kohe maha. Aga naise tähtsust voodis ei saa alahinnata."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      "Mul on tõsiselt siiber, et naine käib ja laseb sõna võtta, et ma sitt mees ja et kui tal teisi variante oleks, siis jätaks kohe maha. Aga naise tähtsust voodis ei saa alahinnata."
                      "Mul on tõsiselt siiber, et naise sõbrannad käivad ja võtavad sõna, et ma sitt mees ja et kui tal teisi variante oleks, siis jätaks kohe maha. Aga naise tähtsust voodis ei saa alahinnata."
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        "Mul on tõsiselt siiber, et naise sõbrannad käivad ja võtavad sõna, et ma sitt mees ja et kui tal teisi variante oleks, siis jätaks kohe maha. Aga naise tähtsust voodis ei saa alahinnata."
                        "Mul on tõsiselt siiber, et naise palgatud alluvad käivad ja võtavad sõna, et ma sitt mees ja et kui tal teisi variante oleks, siis jätaks kohe maha. Aga naise tähtsust voodis ei saa alahinnata."

                        Kommentaar


                          no hakake homodeks siis

                          Kommentaar


                            See Kessie tunduks nagu vend, kes võiks meitele ka sobida. Leping peaks lõppema järgmise aasta suvel, kahes mängus jättis kaunis hea mulje.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              no hakake homodeks siis
                              parima sõbraga õhtul kodus vutti vaadata, õlli juua, poolajal kiire blõukar... oleks see homoks hakkamine nii lihtne, siis ilmselt paljud kaaluks.

                              Kommentaar


                                Võibolla veedan aega liiga palju Twitteris, aga ei mõista üldse neid, kes hädaldavad meie eilse mängu pärast.

                                Minu arust oli väga proff ja küps esitus. Mängupildilt kohati konarlik ja võimalusi palju ei tekitatud, kuid ometi kontrollisime selgelt enamikku mängust ja Milan ei tekitanud suurt midagi.

                                Mõistan, et ei ole kõige seksikam vaatamine, aga kaitses oli esitus ju maailmaklassist? Lindelöf, Maguire ja Henderson väärivad väga palju kiitust. Domineeriv esitus neilt.

                                Viimasel ajal on meile üldse väga väga raske väravaid lüüa ja sellistes mängudes on see väga oluline. Üleüldse oluline vundament, mis võiks veel paraneda vigastustest tagasitulekutega, saamaks juurde just ründeteravust.

                                PS! Ausalt öelda võiks Rashford koondisepausi p*rse saata. Mees, sul on kumm tühi ja jalgade asemel nuudlid, ära roni San Marinode vastu platsile palun. Kahenädalane puhkus kuluks väga ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X