320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga hull värav. Perfektne. Kui niimoodi jätkab, kirjutab end lõpuks kindlalt ManU ajalukku parema karistuslöökide mehena, kui seda Beckham oma parimatel päevadel oli. Parem mängija on ta anyway, just oma mitmekülgsuse poolest.
    Ma julgeks nii ülbelt väita, et Arsenalil on ainult siis tiitliks lootust, kui CR mitmeks kuuks vigastuse tõttu täitsa auti läheks.

    Kommentaar


      Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
      Väga hull värav. Perfektne. Kui niimoodi jätkab, kirjutab end lõpuks kindlalt ManU ajalukku parema karistuslöökide mehena, kui seda Beckham oma parimatel päevadel oli.
      Täname komplimendi eest, aga veel mõne nädala eest tundus vähemalt mulle, et karistuslöökidega on noormees korralikult tülli läinud. Tore muidugi, kui hüpotees ümber lükkub.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
        Ma julgeks nii ülbelt väita, et Arsenalil on ainult siis tiitliks lootust, kui CR mitmeks kuuks vigastuse tõttu täitsa auti läheks.
        Eii tea midagi, küllalt veel mänge ees, kõike võib juhtuda. Ronaldo mängib küll suurt rolli, aga ära ei tasuks unustada ka teisi.
        Aga jah, Ronaldo karistuslöök ikka võimas, üldse lasi eile hästi. Nagu kommentaatorgi karistuslöögi kohta ütles, et meistriteos, lõigake välja ning pange Kumu'sse.
        Jaa veel, Evra on tase. Kuradima hea äärekaitsja ikka.
        Jaa mis Wes Brown'st asjast siis sai / saab ? Ikkagi arvatakse lahkujate hulka ?

        Kommentaar


          Hess minema, Evra on tase.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Hess minema, Evra on tase.
            Misasja?

            JanG
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ma vastasin ta küsimusele, aga alustasin vastamist alumisest küsimusest. Tuli natuke naljakas vastus.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
                Ma julgeks nii ülbelt väita, et Arsenalil on ainult siis tiitliks lootust, kui CR mitmeks kuuks vigastuse tõttu täitsa auti läheks.

                Ei usu, Arsenal mängib ilusti meeskonnana ja see on nende suur pluss, samas kui Rooney saaks ka tagasi heasse vormi, oleks juba Arsenalil väga raske manU-t alistada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Ei usu, Arsenal mängib ilusti meeskonnana ja see on nende suur pluss, samas kui Rooney saaks ka tagasi heasse vormi, oleks juba Arsenalil väga raske manU-t alistada.
                  Samamoodi võib väita, et poleks Arsel Togo poissi ees oleksid nad fucking üksluised palli väravasse söötjad(nagu eelmised hooaja on näidanud). Erinevalt eelmise hooaja vigurist Henry-st on Adebayori näol nüüd ka Arsenalil teisel korrusel keegi.

                  Mõlemad meeskonnad mängivad kenasti meeskonnana, kuid neil leiduvad ka mängijad kes paratamatult otsustavad mängu saatuse.

                  Kommentaar


                    Muidugi on igal meeskonnal selline liider(isegi mitu) kes otsustavad tihti mängu saatuse, aga lihtsalt niipalju(õigemini vähe) kui olen ma Arsenali mänge jälginud on nad alati paistnud välja ilusa söödumänguga jne....
                    Kuid,ega ma ei taha öelda ,et manU ei mängiks meeskonna, mkm, kasvõi Ronaldo 1 värav, mis tuli väga heast söödust.

                    Kommentaar


                      lendavat angoola poissi te siis sel hooajal ei näe. sir saatis ta hoopis Panathinaikosesse, kus teda portugaallasest treener ja paar portugali keelt rääkivat mängijat veel ees ootamas.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        No ongi parem.

                        United vs.
                        Tottenham
                        Barclays Premier League
                        Kick Off: 15:00
                        Sat 02nd February

                        Kodus siis mäng.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Ära peale võta.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            kui keegi teab kust saada adekvaatset infot line-up'ide kohta, siis oleks meeldiv, kui ta võiks tänased line-upid, niipea kui nad tulevad, siia foorumisse postitada.
                            ma võin ju ise guugeldada, aga ma ei tea kas saidid mille leian on adekvaatsed ka.
                            tänud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                              kui keegi teab kust saada adekvaatset infot line-up'ide kohta, siis oleks meeldiv, kui ta võiks tänased line-upid, niipea kui nad tulevad, siia foorumisse postitada.
                              ma võin ju ise guugeldada, aga ma ei tea kas saidid mille leian on adekvaatsed ka.
                              tänud
                              Watch the best live coverage of your favourite sports: Football, Golf, Rugby, Cricket, F1, Boxing, NFL, NBA, plus the latest sports news, transfers & scores.

                              Kommentaar


                                huvitavad dilemmad täna.

                                kelle poolt on Manku fännid -- Man City või Arsenal?
                                kelle poolt on Arsenali fännid -- Tottenham või Man Utd?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X