320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peppone Vaata postitust
    huvitavad dilemmad täna.

    kelle poolt on Manku fännid -- Man City või Arsenal?
    kelle poolt on Arsenali fännid -- Tottenham või Man Utd?
    Tottenhami ja hetke seisuga võib täitsa rahule jääda.

    Kommentaar


      glory glory...Rägbimehed said viigi kätte

      Kommentaar


        Kena lõpp aga pöööršše! Üpris nutune mäng. Samas krediit Spursile, ega nad ei lasknudki õieti mängida. Ronalts oli kadunud, Rooney seikles taas liiga palju oma väljakupoolel, vanameistrid olid väga kehvad ja oleks võinud juba varem välja vahetada. Muidu on kõik normis, mänge ka veel külluses ees.

        Kommentaar


          nohjah eks nad oled õnnejumalale juba päris päris mitmes mängus võlgu jäänud. Aga küll tagasi makstakse...

          Kommentaar


            See punkt on küll võidumaitsega. Liidrikoht küll kaotatud, aga sellise sita mänguga viik kätte saada...Kui ma poleks Unitedi fänn, siis oleks mul ausalt öeldes Spursist kahju.

            Kommentaar


              The Reward is Cheese.

              Kommentaar


                kusjuures ma olen juba tükk aega olnud meeldivalt üllatunud, kuidas soccerneti ManU fännid suudavad päris ojektiivsed olla...

                Kommentaar


                  Kuule jah, selline mäng oli, et mine häbene.

                  Ma karjusin nii, et pulss tõusis märgatavalt. See on jalgpall!
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    see ei ole jalgpall see on rägbi. Nani lendab jalad ees sisse ja imestab ja vaidleb koos krissu või kellegagi. Evra mängiv kastis käega...Vandersell saab käega molli...Nii see premm liig käib. Aga noh mulle meeldib. Vaatan nii inglise, ita kui la ligat..kõik on erinevad ja omamoodi huvitavad. vaheldus on ka

                    Muidu teine endine reserv ja pingipoiss Rossi on Villarealis väga hästi pannud ja jätkab seda mis Parmas pooleli jäi. Kindlasti kandidaat Itaalia koondisse tulevikus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      see ei ole jalgpall see on rägbi. Nani lendab jalad ees sisse ja imestab ja vaidleb koos krissu või kellegagi.
                      nani oma polnud midagi
                      kõige valusama jalaga on ikka Roy Keane ja fännide lemmik Cantona

                      Kommentaar


                        Roy Keane paneks praegu hea meelega kohtunikule jalaga ma usun sest neil jäeti hetk tagasi puhas penalt andmata

                        Kommentaar


                          Kohtunik oli sitt.
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            jah mõlemas mängus mis täna nägin...Aga noh jutub ka itaalias ja hispaanias

                            Kommentaar


                              nii hambutu esitusega oligi võimalik see punkt ainult vastastelt välja imeda. Scholes oli väga nõrk - võiks anda mehele rahulikumalt aega tagasi tulla - ja Ronaldo mängiti pildilt täiesti maha. õnne oli muidugi ka, et Keane kehva närvi üles näitas, teine värav oleks üsna kindlalt lõppu tähendanud. Rooney vastus peatreeneri kriitikale oli muidugi samuti talle iseloomulikult ülbe, oma kastis vastaste taklamine ja nurgalöökide andmine... eks ta teab väga hästi oma puutumatust ja kui lühike see pink ründajate osas on, ega teda keegi välja võtma ei hakka. seda enam, et derby jääb nüüd niikuinii kaartide tõttu vahele.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                see ei ole jalgpall see on rägbi. Nani lendab jalad ees sisse ja imestab ja vaidleb koos krissu või kellegagi.
                                pakuks et nad vaidlesid ikka selle üle et punast ei saaks aga fak ju referee, kaotas mängu juba suht alguses

                                Kommentaar

                                Working...
                                X