320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rooney City vastu ei mängi kaartide tõttu.

    Kommentaar


      Vaata paar postitust tagasi.
      slimm.ee

      Kommentaar


        ma ei saa üldse aru, miks on SAF-il vaja igakord kui keegi vigastusest tuleb, ta kohe platsile toppida. Mu arust oli juba eelmises mängus näha, et Scholes pole vähemalt hetkel andersoniga võrdväärne.
        Esimesel poolajal ma vaatasin, et Scholesi söödud läksid kõik seljataha ja võtsid rünnakuhoo maha, pealegi on vanakooli meestel komme anda palle õhust, samas kui saaks anda ka maast- palli mahavõtmine võtab jälle veidi aega.
        Mu arust las anderson möllab, kui vorm on hea, teisel poolajal oli kohe näha, et noored mehed platsil.

        Giggsi ja Nani kohta ma ei ütle midagi, mõlemad on head mehed, aga mõlemal on omad vead. Praegu tundub, et ongi parem kui nani tuleb värske mehena vahetusest.

        siukse mänguga lähab FA-s raskeks.
        loodame parimat.

        Kommentaar


          Ma annaks Scholesile paar nädalat puhkust, Giggsile samuti. Mida Eagles hetkel teeb? Reserv?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Eagles on hetkel jah reservis, samas ei ole temast mingit mängu ehitajat ja varasem teravus on ka kuhugi ära kadunud, seda on ta hooaja jooksul juba päris mitu korda tõestada jõudnud. Pigem siis juba Fletch. Scholes võiks iseenesest mängida küll, sest praktikat on vaja, kuid vahetusest tulles. Samas ootab ees üsna otsustav kuu, kus on vaja igal rindel täiega pingutada ja ei ole lihtsalt aega lasta kellelgi rahulikult skeemi sulanduda või vormi otsida.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Aprill on siiski raskeim kuu: Mängud Chelsea ja Arsenaliga.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Homer Simpson liitub Manchester Unitediga
                Menuka animasarja «Simpsonid» värskeimas osas liitub Homer Simpson kuulsa jalgpalliklubi Mancheter Unitediga ja temast saab Cristiano Ronaldo meeskonnakaaslane.
                The Reward is Cheese.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ZhiT Vaata postitust
                  Homer Simpson liitub Manchester Unitediga
                  Väga positiivne uudis, eeldan, et tehakse trade Silvestre'i vastu. Keegi ei saaks arugi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Rio pidi ka uue peo korraldama. Esimene vägistamisstseen prime-time multikas, aga viimased hooajad olidki juba tsipa läägeks läinud.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Võtan kõik Manuchot halvustanud sõnad tagasi

                      Kommentaar


                        Manucho on jah väga heas hoos seal olnud ja see värav mis ta seal täna lõi oli väga ilus!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Võtan kõik Manuchot halvustanud sõnad tagasi
                          Jah, need sõnad olid ilmselge eelarvamuse põhjal öeldud. Aga me siin kõik Unitedi fännid, nii, et pole hullu, lihtsalt pelgalt eelarvamuse põhjal ei tasu sõnu loopida. Manucho nimi juba ytleb, et see mees on loodud ManUs mängima

                          Kommentaar


                            Algselt postitas crisron7 Vaata postitust
                            Jah, need sõnad olid ilmselge eelarvamuse põhjal öeldud. Aga me siin kõik Unitedi fännid, nii, et pole hullu, lihtsalt pelgalt eelarvamuse põhjal ei tasu sõnu loopida. Manucho nimi juba ytleb, et see mees on loodud ManUs mängima
                            Eks aeg näitab

                            Kommentaar


                              Homme möödub täpselt 50 aastat Müncheni lennuõnnetusest.



                              Hukkunud mängijad, asetatud positsiooni järgi.



                              Siit üldisemalt sellest katastroofist.

                              R.I.P.
                              slimm.ee

                              Kommentaar





                                america, fuck yeah!
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X