320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
    kas keegi mäletab,millal viimati kaotas Manu 4 väravaga? vaatan et Arsenali nimeline "suurklubi" on sellise naljaga juba 2 korda see hooaeg hakkama saanud
    Mäletamisest on asi kaugel, aga statistika väidab, et viimati saadi enam kui kolmeväravaline kaotus (0:4) koguni nii ammu kui 2001 mikihiirekarikas Arsenali käest. Mängisid tookord nt sellised ässad nagu Chadwick, Wallwork, Djordjic, Roche, Clegg, Nardiello...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      mis näitab selgesti, et manchester united'i näol ei ole tegemist jus teriti stabiilselt esineva klubiga siiralt kahju

      Kommentaar


        Minu arust näitas manu viimaste aastate parimat mängu poolkaitse töötas nii hästi et mu hakkas arsenalist päris kahju Tooks esile just nani fletcher ja anderson , rooney oli ka väga hea aga paar kooli oleks võind veel ära lüüa:P.Igatahes väga hea esitlus go go go go

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          mis näitab selgesti, et manchester united'i näol ei ole tegemist jus teriti stabiilselt esineva klubiga siiralt kahju
          mida nagu..ma ei saanud su lausest muffigi aru...vb asi pohmellis
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
            mida nagu..ma ei saanud su lausest muffigi aru...vb asi pohmellis
            kui jus teriti muuta just eriti siis äkki läheb natuke selgemaks?

            Kommentaar


              Äkki ajab taku* väga imelikku juttu?
              slimm.ee

              Kommentaar


                no ma ei aja kunagi imelikku juttu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Äkki ajab taku* väga imelikku juttu?
                  üks kirjaviga = imelik jutt :S?

                  Kommentaar


                    Mina saan taku mõtteterast ideaalselt aru. Ja nõustun sellega täielikult.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                      üks kirjaviga = imelik jutt :S?
                      see ei ole kirjaviga vaid type'o

                      pole minu süü, kui kiirelt sõrmitsedes tühik ei jõua õigesti reageerida.


                      aga, et mitte väga ot'd teha, siis küsin ka ühe rumala küsimuse... millal liigas omavaheline mäng tuleb?

                      Kommentaar


                        12. aprill.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          mängust ja sellest kuidas 451 õigesti töötab
                          Latest news, sport, business, comment, analysis and reviews from the Guardian, the world's leading liberal voice

                          Kommentaar


                            Jah, eks jääb ootama kolmapäeva õhtut. Kui nad võõrsil ka seda taktikat õigesti kasutada oskaksid, siis oleks see väike üllatus. Vähekene ironiseerisin, sest miskipärast võõrsil on tihtipeale nii, et ManUt ei tunne äragi, söödud lähevad metsa, pressingut ei suudeta peale panna, palli veeretatakse keskväljal ainult Scholesi ümber. Et keegi, kel huvi, võiks uurida, millal viimati ManU playoffides muljeltavaldava tulemusega hakkama sai, oli see tõesti alles hooajal 2001/02. Aga loomulikult loodan, et ykskord saadakse ka võõrsil mäng jooksma ja võetakse nt 3-0 võit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mömm Vaata postitust
                              mängust ja sellest kuidas 451 õigesti töötab
                              http://blogs.guardian.co.uk/sport/20...star_to_s.html
                              david pleat on ju kuulus taktiktreenervõitnudsadukarikaid

                              Kommentaar


                                Loen praegu Frank Lampardi autobiograafiat ja sellega seoses tuli meelde, et kas mitte wayne Rooney ei kirjutanud millalgi alla diilile, mis kohustab teda välja andma viis raamatut endast vms(oli vist nii). Siit küsimus ManU fännidele, et kas Wayne on juba mõne raamatuga maha ka saanud juba?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X