320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Möni selline asjatundja on, kes mankut ja Liverpooli aastaid jälginud ja teaks öelda, et millal viimati Liverpool nii sitasti mängis nagu manku praegu?
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Möni selline asjatundja on, kes mankut ja Liverpooli aastaid jälginud ja teaks öelda, et millal viimati Liverpool nii sitasti mängis nagu manku praegu?
      Pole asjatundja, aga hooaegadel 9/10 kuni 14/15.

      Kommentaar


        Mitte ainult Liverpool aga sellist meeskonda polegi kunagi varem olnud, kes nii sitasti ja arusaamatult mängiks.

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Möni selline asjatundja on, kes mankut ja Liverpooli aastaid jälginud ja teaks öelda, et millal viimati Liverpool nii sitasti mängis nagu manku praegu?
          See on nii huvitav võrdlus, et pidi hakkama statistikat välja otsima. Mängupilt on muidugi subjektiivne, aga võrrelda saab punkte. Kusjuures 2010-11 hooajal sai Liverpool 58 p ja 6. koha. Ehk siis täpselt sama, mis ManU sel hooajal. 2011-12 Liverpool 52 p peal ja 8. kohal. See oli madalpunkt, kust alates läks paremaks. Tõsi, enamus B. Rodgersi hooaegadest olid ka päris halvad, aga 60 p saadi iga kord ikkagi napilt kokku.

          Kommentaar


            2013-14 mängiti ennast ikkagi tiitlimängu sisse ning võideti ka üliolulises mängus Cityt, aga seejärel tegi Gerrard eilset.

            Kommentaar


              Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
              See on nii huvitav võrdlus, et pidi hakkama statistikat välja otsima. Mängupilt on muidugi subjektiivne, aga võrrelda saab punkte. Kusjuures 2010-11 hooajal sai Liverpool 58 p ja 6. koha. Ehk siis täpselt sama, mis ManU sel hooajal. 2011-12 Liverpool 52 p peal ja 8. kohal. See oli madalpunkt, kust alates läks paremaks. Tõsi, enamus B. Rodgersi hooaegadest olid ka päris halvad, aga 60 p saadi iga kord ikkagi napilt kokku.
              Mängupilt nii hull ikka polnud ja selliseid kooke nii tihti ei küpsetatud. Praegu suutis faking Burnley ka vähem sisse vötta, rääkimata Brentfordidest Villadest ja Palacidest. Isegi kui Poolil punnid jäid 50-60 vahele mida juhtus vist 4-5 korda premmis, siis väravate saldo oli ikkagi plussis. Ma arvan siin peaks vastuse saamiseks Mcnamara pööningule ronima ja 1MS ajal kirja pandud märkmeid otsima ja lugema
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                2013-14 mängiti ennast ikkagi tiitlimängu sisse ning võideti ka üliolulises mängus Cityt, aga seejärel tegi Gerrard eilset.
                Tõsi jah, selle käigus ka 101 löödud väravat. Järgneval hooajal löödi muidugi poole vähem ja 6.koht. Hooaeg peale seda 60p ja 8.koht.

                Kommentaar


                  Absoluutselt ei huvita kes ja millal on kellegist kehvem on - suht sama energia kui need kes siin mingi hetk igatsesid, et äkki Klopp ja Pep on kohe kohe liigast lahkumas ja siis United ning Arsenal on jälle täielikud tipud ja ei pea enam mingi 95 punkti koguma, et tiitlit saada.

                  Mõlemad on jama, mulle meeldib, et liigas on parimatest parimad treenerid ja mängijad ja United ning kesiganes veel peab lihtsalt neist veel parem olema ja stabiilselt neid 95+ punkti tiime edestama.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust

                    Mängupilt nii hull ikka polnud ja selliseid kooke nii tihti ei küpsetatud. Praegu suutis faking Burnley ka vähem sisse vötta, rääkimata Brentfordidest Villadest ja Palacidest. Isegi kui Poolil punnid jäid 50-60 vahele mida juhtus vist 4-5 korda premmis, siis väravate saldo oli ikkagi plussis. Ma arvan siin peaks vastuse saamiseks Mcnamara pööningule ronima ja 1MS ajal kirja pandud märkmeid otsima ja lugema
                    Tõsi jah, et väravate vahe oli plussis, aga ma küll kindel pole, et mängupilt nii hull polnud
                    Aga niiehknaa on subjektiivne, mälu võib petta ja fännid mäletavad asju teistmoodi, kui kõrvalseisjad. Keeruline nüüd seda ammendavat vastust saada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas onoz9 Vaata postitust
                      Tõsi jah, et väravate vahe oli plussis, aga ma küll kindel pole, et mängupilt nii hull polnud
                      Aga niiehknaa on subjektiivne, mälu võib petta ja fännid mäletavad asju teistmoodi, kui kõrvalseisjad. Keeruline nüüd seda ammendavat vastust saada.
                      Seda meest võib vist usaldada: https://extra.ie/2022/04/21/sport/so...ited-liverpool
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Pole küll väga kursis liverpooliga aga nii palju, kui neid mänge nägin siis Liverpooli kaitse küpsetas samamoodi nagu meil. See oli enne van Dijk ja Allisoni. 2 meest võib väga palju muuta. Annab lootust.

                        Kommentaar


                          "We are delighted to announce the appointment of Mitchell van der Gaag and Steve McClaren as Erik ten Hag's assistant coaches."

                          Kommentaar


                            Sorry, olgu kõik muu selles liigas nii nagu on / oli...

                            Aga tuua suvel meeskonda Varane, Sancho ja Ronaldo ...
                            ja lõpetada siis hooaeg väravatevahega 0 ; teenida 58 punkti ; olles viimasel päeval isegi Euroopa Liiga kohalt väljas (lõpuks ei tõustud ju ise vaid West Ham kaotas seisu käest) ja võidetakse hooaja peale vaid 42% peetud mängudest.

                            Sorry, aga ManU oli selle hooaja kõige kõvem põruja. Ilmselt pole selles kategoorias väga konkurentsigi. Kõige lähemal ehk relekaga flirtinud Everton.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Sorry, aga ManU oli selle hooaja kõige kõvem põruja. Ilmselt pole selles kategoorias väga konkurentsigi. Kõige lähemal ehk relekaga flirtinud Everton.
                              Mai teagi nüüd. Kas oma võimete piiril mängimist on paslik nimetada põrumiseks?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Ma ei saa päris aru nendest võrdlevatest statementidest ja kes on kunagi sitem olnud. Võib-olla ainult Liverpooli osas natuke, et tekitada läbi referentsi mingi realistlik ootus, et millal võiks asi natukene paremaks minna. Muidu ju suht õuna ja pirni võrdlus. Premmi tase on viimastel aastatel ju kohutavalt ühtlasem ja tasavägisem. Nüüd kui Klopp ja Pep on enda masinavärgi tööle saanud on kaks hobust muidugi eest ära jooksnud, aga ülejäänud sats on ikka päris vahelduva eduga. Ma ütleks, et Chelski pani ka Tucheli palkamisega täppi. Spursil on nüüd Conte ja Arteta saab ka vaikselt jalad alla. Jah, jällegi tõin välja selle suure kuuiku aga huvitav oleks teada mitu esi kuut kohta viimasest 5st aastast on nende peale läinud.

                                Vaatasin... alates Lesteri võidust ainult 4 kohta teised tiimid esikuuikus saanud. See statistika tegelt väidab mu jutule vastupidist. Huvitav kas suurem analüüs on mu muljega rohkem kooskõlas või mu arusaam on tekkinud lihtsalt peamiselt Unitedit jälgides ja eks me oleme stabiilselt kõvasti sitemad olnud kui kunagi harjumuspäraseks sai. See selleks.

                                Muidu kahjuks peab nõustuma, et United on üks selle aasta suurimaid põrujaid. Eriti kui meie personaalne fännist kommentaator GNevs rääkis hooaja alguses, et äkki isegi võitleme mingi ajani tiitlile. Tutkit. Olen ka pigem arvamusel, et lõpuks on ikka kõige lahedam kui Premmi koondub jalgpalli koorekiht ja pakutakse nädalast nädalasse huvitavaid mänge. Muidugi võiks United ka neid lahedaid mänge pakkuda, aga näed Fergie pohmakas ikka ei taha ega taha lõppeda.

                                Nagu ütlesin ka Ole tenüüri alguses, et tuleb anda aega ja nii mõnigi aasta rahuldun ka sellega, et ma näen kuidas tervikpilt liigub õiges suunas. Loodan, et enamus fännid on samal arvamusel. Tahaks näha ka suuremat verevahetust. Scholesi kaudu Lingzi ütlemiste levimine on pigem sümptom kui haigus. Sellise asjaga ei pea tegelema. Pigem sellega, et sellised võimalikud naglad nahui saata või tekitada atmosfäär kus selliste ütlemiste peale pandaks mees pesumasinasse natukene ajusi persest välja tiirlema.

                                Samas naljaga pooleks meenutab see värk veits tänapäeva saamatuid eestlasi. Paljud vinguvad, et olukord on sitt ja küll see ja too ei sobi, aga selleni ei jõuta, et võiks siis ise kätte võtta ja elu paremaks teha. Ärge nüüd seda kommentaari liiga tõsiselt võtke, kallis rahvas olete.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X