320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

    Mai teagi nüüd. Kas oma võimete piiril mängimist on paslik nimetada põrumiseks?
    Su lagi on oluliselt kõrgemal. Kahju, et raiskasid nii.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Sorry, olgu kõik muu selles liigas nii nagu on / oli...

      Aga tuua suvel meeskonda Varane, Sancho ja Ronaldo ...
      ja lõpetada siis hooaeg väravatevahega 0 ; teenida 58 punkti ; olles viimasel päeval isegi Euroopa Liiga kohalt väljas (lõpuks ei tõustud ju ise vaid West Ham kaotas seisu käest) ja võidetakse hooaja peale vaid 42% peetud mängudest.

      Sorry, aga ManU oli selle hooaja kõige kõvem põruja. Ilmselt pole selles kategoorias väga konkurentsigi. Kõige lähemal ehk relekaga flirtinud Everton.
      Ole hoitud, sa ei pea kaks korda vabandama

      Kommentaar


        Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
        Ma ei saa päris aru nendest võrdlevatest statementidest ja kes on kunagi sitem olnud. Võib-olla ainult Liverpooli osas natuke, et tekitada läbi referentsi mingi realistlik ootus, et millal võiks asi natukene paremaks minna. Muidu ju suht õuna ja pirni võrdlus. Premmi tase on viimastel aastatel ju kohutavalt ühtlasem ja tasavägisem. Nüüd kui Klopp ja Pep on enda masinavärgi tööle saanud on kaks hobust muidugi eest ära jooksnud, aga ülejäänud sats on ikka päris vahelduva eduga. Ma ütleks, et Chelski pani ka Tucheli palkamisega täppi. Spursil on nüüd Conte ja Arteta saab ka vaikselt jalad alla. Jah, jällegi tõin välja selle suure kuuiku aga huvitav oleks teada mitu esi kuut kohta viimasest 5st aastast on nende peale läinud.

        Vaatasin... alates Lesteri võidust ainult 4 kohta teised tiimid esikuuikus saanud. See statistika tegelt väidab mu jutule vastupidist. Huvitav kas suurem analüüs on mu muljega rohkem kooskõlas või mu arusaam on tekkinud lihtsalt peamiselt Unitedit jälgides ja eks me oleme stabiilselt kõvasti sitemad olnud kui kunagi harjumuspäraseks sai. See selleks.
        Ennemuiste (küll pärast mcnamara noorusaega) oli jutt stabiilselt ikkagi suurest nelikust. Seega sul vastuolud siin omajagu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust
          Muidu kahjuks peab nõustuma, et United on üks selle aasta suurimaid põrujaid. Eriti kui meie personaalne fännist kommentaator GNevs rääkis hooaja alguses, et äkki isegi võitleme mingi ajani tiitlile. Tutkit.
          Mingis viiendas voorus olime lausa esimesed!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

            Nagu ütlesin ka Ole tenüüri alguses, et tuleb anda aega ja nii mõnigi aasta rahuldun ka sellega, et ma näen kuidas tervikpilt liigub õiges suunas. Loodan, et enamus fännid on samal arvamusel. Tahaks näha ka suuremat verevahetust. Scholesi kaudu Lingzi ütlemiste levimine on pigem sümptom kui haigus. Sellise asjaga ei pea tegelema. Pigem sellega, et sellised võimalikud naglad nahui saata või tekitada atmosfäär kus selliste ütlemiste peale pandaks mees pesumasinasse natukene ajusi persest välja tiirlema.
            Vot siin on tõde, kuigi sa vist seda ei taibanud. Ütle mulle kaks klubi, kus treener on suurem kui mängija (nii nagu jalgpallis oli vanasti) ning ütle mulle kaks klubi, kes võitlesid tiitlile. Ja nüüd mõtestame, kuidas on seis meil.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

              Ennemuiste (küll pärast mcnamara noorusaega) oli jutt stabiilselt ikkagi suurest nelikust. Seega sul vastuolud siin omajagu.
              Tüüpiline Manu fänn. Kukume igapäev pudelisse, tõmbame silmini täis, elame minevikus ja norime kõigiga põhimõttelist tüli.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                Ole hoitud, sa ei pea kaks korda vabandama
                Oii, läks jah vähe liiale. Sorry !

                Aga ei, tegelikult oli mõte selles, et ei tahtnud tulla lampi plähmerdama ja teravat tõmbama nagu siin mõne teatud klubi avatariga tüübid.
                Vaid pigem ausa täheldusega.

                Muidugi ManU fännidele võib siis see põlvkonnavahetus ehk lootusekiirt pakkuda?
                Lepingud lõppemas ju korraga Lee Grantil, Mata'l, Pogba'l, Cavanil, Maticil ja Lingardil. Ikkagi viis meest kes erinevatel aegadel erinevas koguses põllule ka pääsenud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

                  Tüüpiline Manu fänn. Kukume igapäev pudelisse, tõmbame silmini täis, elame minevikus ja norime kõigiga põhimõttelist tüli.
                  Su lagi on oluliselt kõrgemal. Kahju, et raiskasid nii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                    Oii, läks jah vähe liiale. Sorry !

                    Aga ei, tegelikult oli mõte selles, et ei tahtnud tulla lampi plähmerdama ja teravat tõmbama nagu siin mõne teatud klubi avatariga tüübid.
                    Vaid pigem ausa täheldusega.
                    Kõlaks nagu vend, kes läheb ülikonna ja naisega Arnelli baari meeldivat õhtut veetma

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust

                      Oii, läks jah vähe liiale. Sorry !

                      Aga ei, tegelikult oli mõte selles, et ei tahtnud tulla lampi plähmerdama ja teravat tõmbama nagu siin mõne teatud klubi avatariga tüübid.
                      Vaid pigem ausa täheldusega.

                      Muidugi ManU fännidele võib siis see põlvkonnavahetus ehk lootusekiirt pakkuda?
                      Lepingud lõppemas ju korraga Lee Grantil, Mata'l, Pogba'l, Cavanil, Maticil ja Lingardil. Ikkagi viis meest kes erinevatel aegadel erinevas koguses põllule ka pääsenud.
                      See aus täheldus on kõigile teada. Ja ära muretse, mina heiterite poolt. Korduvalt siin neid põhjuseid ka välja toonud, aga mis teha, põlvkonnad on muutunud. Tänapäeval võibki ülemuse vittu saata ja eeldada, et omanikud ülemuse vallandavad. Miks mitte kui tiimi talent kannab ning juhi talent mitte. 2022 juba ju!

                      Aga siis peavad omanikud tegema ka õigeid strateegilisi otsuseid ettevõtte eesmärkide osas. Ja kui peamist eesmärki toetavad strateegiad on mingi 2000ndate Real Madridi galactico reinkarnatsioon, arusaamata, et tänapäeval tehakse asju Moneyballi järgi, siis ei olegi midagi imestada. Ja kui lisada, et konkurendid on Moneyball vennad koos piiramatute fondidega või parema koodiga, siis ongi tulemuseks see, et väljakul tulemusi ei tule. Tõsi, omanike poolt seatud ettevõtte eesmärgid on täidetud. Nii lihtne see ju tegelikult ongi. Woodward oli omanike jaoks kunn, fännide jaoks munn.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                        Vot siin on tõde, kuigi sa vist seda ei taibanud. Ütle mulle kaks klubi, kus treener on suurem kui mängija (nii nagu jalgpallis oli vanasti) ning ütle mulle kaks klubi, kes võitlesid tiitlile. Ja nüüd mõtestame, kuidas on seis meil.
                        Ma nüüd päris täpselt ei saa aru milles su point oli, vist ei taibanud jah tõde. Äkki selgitad? Puusalt pakuks treeneri patta Paide Linnameeskond ja Narva Trans ning teisele Flora ja FCI Tallinn? Või oli siin veel mingeid olulisi kitsendusi millest ma aru ei saanud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mr.Andreas Vaata postitust

                          Ma nüüd päris täpselt ei saa aru milles su point oli, vist ei taibanud jah tõde. Äkki selgitad? Puusalt pakuks treeneri patta Paide Linnameeskond ja Narva Trans ning teisele Flora ja FCI Tallinn? Või oli siin veel mingeid olulisi kitsendusi millest ma aru ei saanud?
                          Eesti võrdlus läheb kaduma mul. Aga mõte oligi natukene sarnane sellele, mis sa ütlesid, kuid ka mitte. Sest - see ei ole sümptom vaid see ongi just nimelt haigus. Üksikuna Lingard ja Scholes juhtum ok, lisad juurde igasugused Pogba ja kadunud pitsameistri teemad ja kõik muud, siis neid sümptomeid ühest haigusest on liiga palju. Liverpoolis ja Citys ei ole haigust, ei ole ka sümptomeid, mida võiks valesti tõlgendada haiguseks. Need olid need kaks meeskonda.

                          PSG tuleb küll näitena jeeli jeeli sama haigusega toime. Sest neil on olematu liiga + omanikud, kes maksavad peale (erinevalt meite omadest).

                          Kommentaar


                            Mis heiteritest te siin räägite? Kas paduManuJumalad G.Neville ja R.Keane on ManU heiterid? Nad on oma sõnadega saatnud seda meeskonda- ja eelkõige suhtumist platsil sinnasamusesse 500'ga sel hooajal, kümnetes stuudioülekannetes. Kui oma poisid ka panevad nii et ila pritsib, siis kellegi teise kriikat maha teha, et Sina ole vait heiter ... on ikka hapud viinamarjad küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                              Eesti võrdlus läheb kaduma mul. Aga mõte oligi natukene sarnane sellele, mis sa ütlesid, kuid ka mitte. Sest - see ei ole sümptom vaid see ongi just nimelt haigus. Üksikuna Lingard ja Scholes juhtum ok, lisad juurde igasugused Pogba ja kadunud pitsameistri teemad ja kõik muud, siis neid sümptomeid ühest haigusest on liiga palju. Liverpoolis ja Citys ei ole haigust, ei ole ka sümptomeid, mida võiks valesti tõlgendada haiguseks. Need olid need kaks meeskonda.

                              PSG tuleb küll näitena jeeli jeeli sama haigusega toime. Sest neil on olematu liiga + omanikud, kes maksavad peale (erinevalt meite omadest).
                              Okei, vähe selgines. Ma siiski tõlgendaksin seda natukene teistmoodi. Antud hetkel stiilis, et kui tervis oleks korras, siis mingid lingardi ja pogba sugused mehed ei julgeks väga köhida. Võib-olla tervis läbi grupi ja süsteemi, mitte läbi indiviidi. Ah see läheb liiga filosoofiliseks ära

                              Kommentaar


                                BBC apologises after 'Manchester United are rubbish' appears on screen

                                lol.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X