320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kellelgi tänast mängu õnnestus jälgida? Võiks mingeid muljeid jagada, highlightid ei näidanud väga midagi.

    Martinez on jah vist kotis. Ma kipun arvama, et de Jong ka. Eks see barssameedia on alati mingit paska ainult ajanud.

    Kommentaar


      essa poolaja vaatasin ära, teist ei jõudnud. imo mängiti häsit kokku ja tehti väga kõrget pressi, võideti väga palju teisi palle ja kasti ääres mängiti rohkem väikeste söötudega ja otsiti kohta. lubav! aga muidugi peab arvestama, et vastane oli ka mis ta oli.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        essa poolaja vaatasin ära, teist ei jõudnud. imo mängiti häsit kokku ja tehti väga kõrget pressi, võideti väga palju teisi palle ja kasti ääres mängiti rohkem väikeste söötudega ja otsiti kohta. lubav! aga muidugi peab arvestama, et vastane oli ka mis ta oli.
        Ilus ja tore ülevaade

        Kommentaar


          Eriksen kotis ametlikult, kolme aastane leping.

          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust

            Ilus ja tore ülevaade
            No mäng ei meenutanud absoluutselt manu viimaste aastate mänge, taktikaliselt nagu vaese mehe city või rikka mehe Ajax.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Eriksen kotis ametlikult, kolme aastane leping.
              Lisandro Martinez ka, tööluba vaja vormistada ainult.

              Mäng kes enne pilgutab jätkub De Jong vs Barcelona vs United.

              Ja ilmselt kedagi ründesse otsime ka - ilus.

              Kommentaar


                peakski otsima, arvestades
                kui palju pensionäre ja räppareid on klubist lahkunud ja võib veelgi, kui Ronaldo tahab CLi mängida

                muidu lähebki kogu aken ainult 1 mängija toomise tähe all
                doomsday scenario may be if the window jams shut at the end of that month and De Jong remains at Barcelona critics will have a field day, even if a stand-by target has been acquired
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Samas kui mehed on Austraalist tagasi Euroopasse lendamas, siis Sportbible suutis päris hea ülevaate luua kuidas Ten Hag-i all oleme oma mängu muutnud:

                  Erik ten Hag's new Manchester United build-up tactic involves the role of Diogo Dalot and in turn aids the production of Jadon Sancho on the right.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Päris põnev jälgida, kas Haag teeb Sancho'st, Rashwood'ist ja ka isegi Martial'ist mängumehed, kes on olnud päris kustunud viimased 2 hooaega.
                      Ronaldo kui hoitakse vägisi kinni ja talle delivery't hakkab tulema, siis võiks ju ära ka lüüa. Igas tiimis võib olla 1 tüüp, kes tagasi ei tööta, see on ok.

                      Kui ManU kindlustab 4da koha järgmine hooaeg, siis see on suur õnnestumine, vb isegi maximum tulemus, tundub mulle.
                      Siiski leian et 3. ja 4. kohale on paremaid pretendeerijaid praegu. Aken pole veel kinni, aga see aken on olnud kõrvaltvaatajana lahja, sest "THIS IS MANCHESTER UNITED WE'RE TALKING ABOUT". Remember to keep Maquire in starting lineup all season!

                      Aga edu ma teile ei soovi. Kannatusi küll! Musi!

                      Kommentaar


                        neljas koht mingi suur õnnestumine küll pole
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          neljas koht mingi suur õnnestumine küll pole
                          Praeguse meeskonna suhtes on ikka küll, see tähendaks mingi korralikud 75+ punkti hooajaga, mis oleks suur edasiminek võrreldes eelmisega - me vajame keskele veel jõudu juurde kellegi näol ja ühte vasakujalgset teravat äärt ka ilmselt. Maru õhuke on see meeskond hetkel ja hooaeg on ränk ja pikk.

                          Kommentaar


                            Top4 oleks ikka räigelt edasiminek. Enamat loota on naiivne.

                            Kommentaar


                              chelseal on tõesti top4 suur õnnestumine, väikeklubi mentaliteet mis teha.

                              meil on täiesti uus meeskond, see aastate ja ma ei tea mis kokkumängimise ja uute mängijate puudumise jutt on tavalise fänni bs.

                              olen üsna kindel, et chelseast, arsenalist ja spursist pole see hooaeg meile mitte mingit vastast. pool kaotas mane ja võib ka veitsa keerulisemaks minna, ainukene reaalne vastane on haaland ja co.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                chelseal on tõesti top4 suur õnnestumine, väikeklubi mentaliteet mis teha.

                                meil on täiesti uus meeskond, see aastate ja ma ei tea mis kokkumängimise ja uute mängijate puudumise jutt on tavalise fänni bs.

                                olen üsna kindel, et chelseast, arsenalist ja spursist pole see hooaeg meile mitte mingit vastast. pool kaotas mane ja võib ka veitsa keerulisemaks minna, ainukene reaalne vastane on haaland ja co.
                                Tore kui jaksad nii optimistlik olla. Ma kardan, et pead see hooaeg veel kõvasti pettuma. Sisimas loodan, et sul õigus muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X