320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Praegu parastama ei hakka, sest uuel geeniusel on pingilt(wtff) Ronaldo võtta.

    Kommentaar


      Vapustav esimene poolaeg.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        9 aastat sama rütmi! Uus hooaeg, uus treener, uued mängijad, sama united. Never change!

        Kommentaar


          Jätkatakse sealt kus pooleli jäi, kaunis vaadata

          Kommentaar


            manu fännidel naps ja köis on varutud ?

            Kommentaar


              Ilus

              Kommentaar


                Ma ootan 15 minutit teisest poolajast ära enne kui pudeli lahti teen. Ronaldo plsssss
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Ma ootan 15 minutit teisest poolajast ära enne kui pudeli lahti teen. Ronaldo plsssss
                  ten hagi face oli tapselt selline poolaja lopuks, et mul pole orna aimu kuidas ma need kaikad mangima panen. paris ulme ikka kuidas uhel satsil on cashi, okeid mangijaid ja okei coach, aga lihtsalt ollakse reaalsed sitahadad platsil.

                  Kommentaar


                    See on see, kui igas liinis on piisavalt kvaliteeti tiilti võitmiseks. lol

                    Isiklikult täpselt sellist mängu ootasin. Keskväli on täpselt sama sitt nagu tavaliselt. Kaitse sama auklik nagu tavaliselt. Rünne täpselt sama saamatu nagu tavaliselt.

                    Kommentaar


                      esimene mäng ja juba kohtunikud peavad kandma

                      Kommentaar


                        Fantastiline algus uuelt treenerilt!! Mängupilt kohe hoopis teine, elagu ETH ball!! Trashford on ründaja, keda iga meeskond omale tahaks ja McFred duo kontrollis keskvälja!! Uus ajastu, uus manu!!!

                        Kommentaar


                          Kahju et see hooaja esimene, mitte viimane mäng. 9 kuud seda paska taluma

                          Nendele mängijatele võiks tuua Pepi peatreeneriks, Kloppi abitreeneriks ja Conte kolmandaks, nad ei saaks ikka aru kuidas jalgpalli mängida. 80% täiesti kasutud vennad.

                          Kommentaar


                            Ilus kaotus
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Ronaldost on tõiseselt kahju. Mis võimalused tal on leping välja osta?

                              Kommentaar


                                FUN FACT - David De Gea Completed more passes [21] than Mctominay [19] today.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X