320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nimastain Vaata postitust

    Pakuks et paanikas pole mitte meedia, vaid man utd. Kuna turul on täiesti haledalt toimetatud ning esimene mäng oli ilmselt ka glazeritele väike shokk, üritavad paaniliselt kuskilt kedagi midagi tuua. Eks näis kuidas see lõppeb. Mingid Arnautovici stiilis vennad tunduvad üha reaalsemad.
    Justnimelt. United on paanikas.

    Kommentaar


      G.Neville karjub juba SkySportsis et "Glazerid, nüüd on aeg klubi müüki panna."

      Kommentaar


        Algselt postitas nimastain Vaata postitust

        Pakuks et paanikas pole mitte meedia, vaid man utd. Kuna turul on täiesti haledalt toimetatud ning esimene mäng oli ilmselt ka glazeritele väike shokk, üritavad paaniliselt kuskilt kedagi midagi tuua. Eks näis kuidas see lõppeb. Mingid Arnautovici stiilis vennad tunduvad üha reaalsemad.
        Eks me hiljem kuule sellest, kui see ülemineku aken läbi saab - küll aga võin ma oma 10+ aasta kogemusega nii aktiivselt kogu seda üleminekute virr-varri mitte ainult Unitedi prillidega vaadates, siis vahepeal ongi asjad sellised.

        Kohe kindlasti ei lähe mingiks paaniliseks kulutamiseks ühe ainsa mängu pärast - pigem lükkab sellise triangli käima ikka see Frenkie saaga + teatud esmastest eesmärkidest ilma jäämine ( Antony?, Seško?). Mida võib juhtuda ükskõik milliese klubi puhul.

        Me oleme oma scountingus ja üleminekutes puusse pannud muidugi ja keegi ei ütle, et kõik need mehed, keda me see suvi tuua suudame, on 100% õnnestumised - küll aga on siin väga vähe räägitud üks suur fakt - sellest hooajast alates on meil uued inimesed kes klubi üleminekuid ja eluolu korraldavad + me alles tegeleme suurema mahulise skautide ja treenerite tiimi struktuaalse muutmisega ja toome uusi inimesi sisse. Kõik see võtab aega ja ärge oodake imet kohe ja nüüd.

        Rahu ainult rahu,
        Karlsson katuselt.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust

          Eks me hiljem kuule sellest, kui see ülemineku aken läbi saab - küll aga võin ma oma 10+ aasta kogemusega nii aktiivselt kogu seda üleminekute virr-varri mitte ainult Unitedi prillidega vaadates, siis vahepeal ongi asjad sellised.

          Kohe kindlasti ei lähe mingiks paaniliseks kulutamiseks ühe ainsa mängu pärast - pigem lükkab sellise triangli käima ikka see Frenkie saaga + teatud esmastest eesmärkidest ilma jäämine ( Antony?, Seško?). Mida võib juhtuda ükskõik milliese klubi puhul.

          Me oleme oma scountingus ja üleminekutes puusse pannud muidugi ja keegi ei ütle, et kõik need mehed, keda me see suvi tuua suudame, on 100% õnnestumised - küll aga on siin väga vähe räägitud üks suur fakt - sellest hooajast alates on meil uued inimesed kes klubi üleminekuid ja eluolu korraldavad + me alles tegeleme suurema mahulise skautide ja treenerite tiimi struktuaalse muutmisega ja toome uusi inimesi sisse. Kõik see võtab aega ja ärge oodake imet kohe ja nüüd.

          Rahu ainult rahu,
          Karlsson katuselt.
          Ma hindan su minu jaoks sinisilmset optimismi, aga unitedi jaoks on viimased 10 aastat olnud sellised. Tuuakse kõrgepalgalisi, kes taset välja ei vea. Aasta aastalt aina hullemaks ja neid paanikas shoppamisi on ikka hulgim.

          Mitte otseselt tolle mängu pärast, aga ütleme siis nii, et oli too mäng ka üks piisk ning ma väga ei mõelnud, et arutult kulutama hakatakse, pigem tehakse Inghalo stiilis paanikas üleminekud. Mis kindlasti glazeritele istub, sest noh, saab odavalt mingid tegelased. Jong, Timber, Nunez, Antony kõigiga vastu pükse saadud ja kui ma enda vastu aus olen, siis miks peaks neist keegi üldse tahtma tänasesse manusse tulla - kui siis ainult raha järgi.

          Uute tegelaste valguses, siis too Richard Arnold oli tegelikult juba varem klubis Woodwardi käsi. Ma arvasin Woodwardist hullemat venda pole, aga tundub, et võta näpust - too richard käis hästi pubis fännidele keelt kõrva ajamas.

          Minu jaoks oleks enamvähem päästetud aken, kui tuuakse De Jong ja Antony ning Ronaldo jääb. Hetkel me pakume sellist Southamptoni taset, kui sedagi. Rabiot ja Arnautovic oleks ikka täiest uus level ja seda mitte heas mõttes. Kuigi ilmselt Rabiot mcsaucega võrreldes on juba tugev upgrade.

          Aga veidi on aega ja ehk juhtub ime. 1% minust veel loodab, et kuskil on salaja Dejongiga mingid kokkulepped ikkagi tehtud ja ta tuleb… unistada ju võib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

            Kas see pole jälle mingi toksiline segopea või ajan ta kellegagi sassi?
            Peaaegu, toksiline segopea on Rabiot ema, kes on üllatus üllatus on ühtlasi ka tema agent. Dailymail saab korralikult materjali, kui diil läbi läheb.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Mingi kokkulepe võis kevadel ETH ja FDJ vahel olla, sest Manu on ikka päris kaua tema järgi oodanud aga teisalt miks ta siis tulnud ei ole? Kui De Jong on ainuke, kes Manu võib päästa, siis on see 17 milli palgavõlga köömes Barcale ära maksta..

              Kommentaar


                Algselt postitas nimastain Vaata postitust

                Mitte otseselt tolle mängu pärast, aga ütleme siis nii, et oli too mäng ka üks piisk ning otseselt väga ei mõelnud, et arutult kulutama hakatakse, pigem tehakse Inghalo
                Minu jaoks oleks enamvähem päästetud aken, kui tuuakse De Jong ja Antony ning Ronaldo jääb.
                Antony ei tule! Vähemalt see suvi. Kuigi ise vōtaks tema eest pakutud umbrs 60mil € heameelega vastu, sest on olemas huvitavad näljased noored nagu Conseisao, kes seal äärel kindlasti lustiks südamega.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                  Mingi kokkulepe võis kevadel ETH ja FDJ vahel olla, sest Manu on ikka päris kaua tema järgi oodanud aga teisalt miks ta siis tulnud ei ole? Kui De Jong on ainuke, kes Manu võib päästa, siis on see 17 milli palgavõlga köömes Barcale ära maksta..
                  Enda isklik arvamus on sama, et ilmselt mingi kokkulepe oligi, aga ManUtd oma üleminekutel toimetamistega on lihtsalt nii saamatu.

                  Seda tegelikult räägiti juba mõned aastad tagasi, et see kuidas klubi käitub üleminekute tegemisel ja läbirääkimistel on lihtsalt naeruväärne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                    Eks me hiljem kuule sellest, kui see ülemineku aken läbi saab - küll aga võin ma oma 10+ aasta kogemusega nii aktiivselt kogu seda üleminekute virr-varri mitte ainult Unitedi prillidega vaadates, siis vahepeal ongi asjad sellised.

                    Kohe kindlasti ei lähe mingiks paaniliseks kulutamiseks ühe ainsa mängu pärast - pigem lükkab sellise triangli käima ikka see Frenkie saaga + teatud esmastest eesmärkidest ilma jäämine ( Antony?, Seško?). Mida võib juhtuda ükskõik milliese klubi puhul.

                    Me oleme oma scountingus ja üleminekutes puusse pannud muidugi ja keegi ei ütle, et kõik need mehed, keda me see suvi tuua suudame, on 100% õnnestumised - küll aga on siin väga vähe räägitud üks suur fakt - sellest hooajast alates on meil uued inimesed kes klubi üleminekuid ja eluolu korraldavad + me alles tegeleme suurema mahulise skautide ja treenerite tiimi struktuaalse muutmisega ja toome uusi inimesi sisse. Kõik see võtab aega ja ärge oodake imet kohe ja nüüd.

                    Rahu ainult rahu,
                    Karlsson katuselt.

                    Oota, Su algne postitus paanika teemal ei olnudki iroonia?
                    Wow, ma päris tõsiselt arvasin, et oli.

                    Tähendab, ma teen kokkuvõtte nii nagu mina täiesti kõrvalseisjana asja näen -

                    - ManU eelmine hooaeg oli totaalne dumpster fire. Alguses jätkati senise treeneriga, siis tehti vahetus ja hetkeks oli lootust... aga see kukkus totaalselt pilbasteks, hooaja viimased kuud oli totaalne häving.
                    - Hooaja lõpus said paljude kogenud mängijate lepingud läbi - lahkusid Mata, Cavani, Matic, Lingard, Pogba
                    - Sai selgeks, et uut hooaega alustab uus treener. Ehk siis oma nägemus ja mitmete kogenute lahkumine - tundub nagu hetk meeskonna rebuildiks. Ragnick ka ju ütles, et ta näeks 6-8 uut mängijat suvel...
                    - Ja mis me reaalsuses näeme? Klubi jäi ootama de Jongi - ei tundu seni, et see õnnelikult lõppeks. Hooaeg on alanud. Senised ostud - Ajaxist väga kõva raha eest toodud Martinez, lisaks talle Hollandi liigast 22 aastane äärekaitsja ja vabaagendina 30-aastane Eriksen. Kas tõesti leidub siin mõni fänn, kes arvab, et sellise hooaja lõpu ja lahkujate valguses on need kolm meest piisav täiendus, et saavutada ManU ambitsioone? Täiesti aus küsimus ja võite vastata.
                    - Lisaks kõigele sellele saadab klubi ka Ronaldo "saaga". Kui ikka klubi legend tuleb ja ütleb, et tahab mängida kõrgemal tasemel ... ja käib ennast kupeldamas otse + läbi agendi... ei ole teistega samas vormis ja lahkub sõprusmängult poolajal. Noh tähendab, sellist asja ikka juhtub, et mängijad jonnivad. Aga küsimus on selles, mis on klubi reaktsioon. ManU puhul oli selleks hooaja avamängus II poolajal mehe sissevahetamine. See on sama kui tõmmata võrksukad jalga, joonistada ise huulepulgaga otsaette "rõve hoor" ja siis ajada jalad anuvalt laiali, et isand tuleks, võtaks ja alandaks. Olemata ManU fänn on seda olukorda üsna piinlik vaadata.
                    - Samal ajal on kõik top 6 konkurendid toonud arvestavaid täiendusi - City Haalandi ja Phillipsi; Liverpool Nunezi (ja talvel Diazi); Chelsea Kouliably, Sterlingu; Spurs Bissouma, Richalidsoni ja Perisici; Arsenal Jesusi, Zichenko - ma ei tea, ei tundu isegi seni samal tasemel täiendatud olema ManU puhul, ometi lõpetati kõikidest nendest klubidest tagapool, ehk oleks nagu rohkem "kinni püüda" (minimaalselt 11 punkti ja 13 väravatevahet)

                    Veelkord - see on ainult minu isiklik arvamus. See pole mingi lõplik tõde.
                    Aga eeldasin tõesti, et (mõistlike; st Linnukas võib kogu juttu ignoreerida) fännide meeleolu on pahane/murelik selle olukorra peale.
                    Näha, et olukorda spinnitakse "meedia paanikaks" on ausalt üllatav.
                    Muidugi on kõik klubid jäänud ilma mingitest mängijatest, keda on soovitud. See on business as usual. Aga samas on ka kätte saadud soovitud & kõrge kaliibriga mängijaid (viimase punkti all toodud nimistu).

                    Kommentaar


                      ETH on kahtlemata väga korralik treener aga minus tekitab küsimusi, et kõik , kes on seni tulnud ja peaaegu kõik, keda ta tahtis, on seotud kas Ajaxi või Hollandi liigaga. Premm ei ole siiski Eredivise ja täiesti õnnestunud on seal ehk ainult Van Dijk ja Nistelrooij, mingil määral ka Robben ja Gullit.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                        ETH on kahtlemata väga korralik treener aga minus tekitab küsimusi, et kõik , kes on seni tulnud ja peaaegu kõik, keda ta tahtis, on seotud kas Ajaxi või Hollandi liigaga. Premm ei ole siiski Eredivise ja täiesti õnnestunud on seal ehk ainult Van Dijk ja Nistelrooij, mingil määral ka Robben ja Gullit.
                        Ajax ongi ju tugevam kulubi.

                        Kommentaar


                          Ilmselgelt on Donny Frenkiele öelnud, et ära sa jumala eest siia pasa sisse tule, isegi palgata Barcas on parem.

                          Kommentaar


                            Sky Sports News

                            @SkySportsNews
                            Manchester United are preparing a move for £35m-rated PSV Eindhoven winger Cody Gakpo.

                            Kommentaar


                              Depay tulek meelest läinud?
                              Depay toomine praegu oleks palju mõistlikum.

                              Kommentaar


                                Eelnevad hooajad juba näitasid ning viimatine hooaeg eriti selgelt- keskväli on nii nôrk ja ebastabiilne. Kui välja jätta Matici yks hooaeg, siis tervet korralikku hooaega ei ole ykski CM/CDM teinud juba pikemat aega.

                                ETH kindlasti tahtis/tahab keskvälja täiendada, kuid ma ei tea, kas see yllatavalt ok preseason tômbas Murtough ja muude martide tegutsemises pidurit? On see de Jong yldse reaalselt tulemisele lähedal/ lähedal olnud?

                                igatahes on jälle saamatult käitutud, kui loodetigi Barca lepingusaagaga de Jongi oodata, siis reaalsuses on kogu yritus taaskord jumala uttivis. Kui de Jong liigub, siis pigem Chelseasse. Ning ManUtd poolt on nyyd näha paanikat ja üllatus-üllatus - klubid kellega läbirääkimisi kellegi ostmiseks see aken veel peetakse, lükkavad rahumeeli 10 milkut hinnale otsa. Ju paar venda ikkagi tuuakse, aga see kogu ooper lykkub transfer-window lôppu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X